Tui Турагенція

Tui Турагенція - фото
Львів
вулиця Чайковського, 27
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб10:00 - 16:00Без перерви
НдВихідний

Інформація


TUI - одна з найбільших туристичних компаній Європи , володіє досвідом і всіма можливостями для організації якісного відпочинку: яскравого, цікавого, продуманого до дрібниць і гнучкого до запитів кожного туриста. Відпочинку, спогади про який неодмінно викликають посмішку! Ми прагнемо здійснювати не просто бажання, а мрії! Можливо, тому кількість наших клієнтів стрімко зростає.

У 2009 році TUI організувала відпочинок для 30 мільйонів чоловік з 25 країн. У 2010 році компанія TUI відкрила новий рівень відпочинку для українських туристів!

Послуги, що пропонує компанія TUI:

·         організація турів Україною та за кордон.

·         бронювання готелів.

·         бронювання і продаж авіаквитків.

·         страхування та візова підтримка.

·         підбір індивідуальних турів.

·         екзотичний та лікувальний відпочинок.

·         організація групових та VIP – турів.

Напрямки відпочинку, що пропонує компанія TUI:

 

1.     Болгарія

2.     Греція

3.     Єгипет

4.     Італія

5.     Ізраїль

6.     Іспанія

7.     ОАЕ

8.     Туреччина

9.     Туніс

10.    . Хорватія

11. Чорногорія

12. Чехія

13. Індія (ГОА)

14. Шрі-Ланка

15. Тайланд

16. Кіпр

17. Мальдіви

18. В`єнам

19. Куба

20. Мексика

 

 

__________________________________________________________________________

8 причин обирати TUI:

1. Ми хочемо, щоб ви дивувалися!

Який же відпочинок без нових вражень! Розробка свіжих захоплюючих маршрутів , пошук і розвиток нестандартних напрямків , унікальних курортів і незвичайних готелів - кращий спосіб дивувати наших туристів і надихати на нові відкриття, перетворюючи відпочинок в яскраву і захоплюючу подію !

2. На відпочинку хочеться, щоб все подобалося.

Ми розуміємо , що навіть маленька деталь може змінити враження від відпочинку, тому 24 години на добу 7 днів на тиждень наші гіди готові прийти до вас на допомогу, пропонуючи рішення будь виникаючої проблеми.

3. Довіра та репутація бренду TUI.

Довіру не можна купити , її можна тільки заробити наполегливою працею , повагою і турботою про клієнтів , щирим бажанням зробити відпочинок справді незабутнім . Саме цими правилами керуються співробітники TUI , зберігаючи репутацію компанії протягом всієї її історії.

4. «Випадкові » готелі виключені!

Ми хочемо, щоб ви відпочивали в кращих готелях і перш, ніж пропонувати готель, ми піддаємо його ретельній перевірці. Саме тому, ми впевнені, що кожен запропонований Вам готель відповідає найвищим вимогам. Адже ми це не раз перевірили .

5 . Ми у відповіді за те, де ви відпочиваєте!

Захист довкілля та підтримка місцевого населення в країнах, де відпочивають наші туристи - одне з наших пріоритетних завдань. Ми суворо стежимо за дотриманням прав всіх співробітників , чесно працюючих на наш бізнес. Більшість готелів TUI орієнтовані на підтримку місцевих виробників, які відповідають європейським стандартам в області сервісу та якості обслуговування, а також слідують політиці економії природних ресурсів . Найкращі готелі, найбільш успішні в цій області , були відзначені нагородами TUI .

6 . Строгий відбір партнерів.

Як тільки ви вирішили подорожувати з TUI, ми відповідальні за те, як пройде ваш відпочинок!

TUI приділяє особливу увагу вашої безпеки і комфорту на дорогах і в повітрі. Виходячи на український ринок , наші фахівці провели всебічну перевірку авіаперевізників. У 2010 році всі наші партнери пройшли сертифікацію за стандартом IOSA або за системою SAFA з жорсткими внутрішніми критеріями, що гарантує нашим туристам високий ступінь безпеки, комфорту і чіткості виконання польотів.

Відгуки