Равлик

Равлик - фото
Львів
проспект Свободи, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 18:00Без перерви

Інформація


«РАВЛИК» - 25 РОКІВ ДІЯЛЬНОСТІ У ЛЬВОВІ!!

    Активний туризм в Карпатах – найчастіше в нас замовляють одноденні походи в Бескидах: виїхавши зранку в гори, ввечері повертаємося до Львова після сходження на одну-три карпатські вершини!

    Екскурсії по Львову та Львівщині – це і класичні прогулянки по місту (середньовічний, княжий , австрійський Львів), так і особливі маршрути: романтичний Львів історій кохання, знаменитий, розроблений нами і популяризований багатьма турфірмами «Підземний Львів».

    А скільки і яких левів у Львові? Ми це знаємо достеменно: видавши нашу книжку досліджень «Леви Львова», пропонуємо захоплююче сафарі – «Знайди 333 леви за 3 години» -екскурсія – квест.

 В доповнення – і як самостійна забава –    майстер-клас « Львівські леви в шоколаді».  Завдяки нашим власним формам Ви зможете відлити шоколадні копії левів у барельєфах міста і привезти власноруч виготовлений солодкий сувенір!

   Салон галерея  « РАВЛИК»  - найдавніший у Львові-  вже 24 роки пропонує вироби художників та майстрів Західної України:

 картини (живопис, малярство на склі, іконопис). прикрасивишивка, бронзові/латунні , керамічні, деревяні вироби, Крім того, понад 20 років ми розробляємо та виготовляємо на замовлення сувеніри з логотипом замовника.

Вироби від нас – на всіх материках та континентах ( в Антарктиді теж)!

 


Дзвоніть:

   активний туризм, екскурсії (Леся) – 067 30 36 044; 066 75 27 898;

    художні вироби, майстер-класи (Оксана) – 066 78 28 798.

 

Відгуки