LaVanda Pole Dance studio

LaVanda Pole Dance studio - фото
Відгуків 1
Ковель
вулиця 40 років Перемоги
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,ПтВихідний
Вт,Ср,Чт,Сб,Нд18:00 - 20:00Без перерви

Інформація

«LaVanda Pole Dance studio» проводить заняття з пол денсу, стріп пластики, стретчінгу (розтяжка): групові та індивідуальні.

Pole dance — це фітнес нового формату, який поєднує у собі хореографію та акробатичні трюки. Якщо вам нецікаво займатися у звичайному тренажерному залі, але ви хочете тримати своє тіло у формі, тоді pole dance для вас стане чудовою альтернативою.

Запрошуємо на тренування новачків без будь-якої спортивної підготовки та людей, які раніше професійно займалися спортом чи танцями.

Нашими учнями можуть бути як дорослі, так і діти віком від 7 років. Заняття відбуваються у вечірній час, а програма складається з 60 хвилин розминки (силова і розтяжки) + 30 хвилин тренування на пілоні.

Напрямки тренування з пол денс:

  • Pole Spоrt;
  • Exotic Pole Dance;
  • Artistic Pole
  • Stretching (розтяжка)

Також у нас проводяться тренування зі стретчінгу (розтяжка) і стріп пластики.

Ласкаво просимо на нашу сторінку в Інстаграм і чекаємо на тренуваннях!

Відгуки

Роман Буско (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Молодці новий формат і бачення танців треба розвиватися більше ми з вами
Переглянути всі відповіді ()
Лаванда Пол Денс Студіо   Лаванда Полденс Студія   Lavanda Poledance Studio   Спортивні Танці   Танцювальні школи   Танці   Танцювальні студії   Уроки танців   Навчання танцям   Танцювальні групи   Танцювальні програми   Танцювальний гурток   Школи танців   Танцювальні гуртки   Студії танців   Pole dance   Pole dance записатися   Вчитель танців   Гімнастичні вправи   Групові заняття з танців   Групові та індивідуальні заняття   Дозвілля   Еротичні танці   Заняття для схуднення   Заняття з танців для дорослих   Заняття танцями для дорослих   Записати дитину на танці   Записатися на заняття   Записатися на танці   Куди віддати дитину на танці   Куди можна записатися на танці для дорослих   Лаванда пол   Навчитися танцювати   Пілон танці   Пластика   Пол денс   Полденс   Розтяжка   Стріп пластика   Стріппластика   Студія танців   Студія танцю   Студія танцю лаванда пол   Сучасні танці   Сучасні танці для дорослих   Сучасний танець   Танець   Танець для дівчат   Танець на пілоні   Танці для дівчат   Танці для дітей   Танці для дорослих   Танці для закоханих   Танці для молоді   Танці для схуднення   Танці на пілоні   Танцювальні гутки   Танцювальні заняття   Танцювальні школи для дорослих   Танцювальна студія   Танцювальна школа   Танцювальний центр   Танцювальша школа   Тренер з танців   Тренування записатися   Уроки з танцювального мистецтва   Фітнес студія   Хореограф з танців   Хто навчає танцювати   Цікаві тренування   Цікаво провести час   Школа пол денс   Школа танцю на пілоні   Школи танцю для дорослих   Школи танцю записатися  
Показати більше