Baltic auto shipping

Baltic auto shipping - фото
Відгуків 1
Львів
Вулиця Городоцька, 174
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

«Baltic auto shipping» — це надійна міжнародна доставка транспортних засобів зі Сполучених Штатів та Канади. Ми ліцензований дилер та постачальник NVOCC, який працює з нашими клієнтами на будь-якому етапі шляху від покупки на аукціоні, дилера чи приватного учасника до доставки у будь-яку частинку світу. Коли вам потрібен безпечний, своєчасний та економічно ефективний спосіб доставки вантажів, дозвольте «Baltic auto shipping» вирішити ваші проблеми.

Наша команда досвідчених фахівців прагне забезпечити високий рівень обслуговування та підтримку, яку отримують наші клієнти. Наша репутація говорить сама за себе, з 2004 року ми постійно пропонуємо якісне обслуговування та підтримку для створення рішень, що відповідають вашим потребам або потребам вашого бізнесу. «Baltic auto shipping» надає широкий спектр послуг:

  • міжнародна автомобільна доставка, включаючи катери, мотоцикли та важкі машини;
  • перевезення вантажів з повним контейнером FCL;
  • LCL менше, ніж доставка контейнера;
  • міжнародний рух;
  • повітряний вантаж;

Ім'я, якому можна довіряти, професіонали, на яких можна покластися!

Відгуки

Андрей Головинив (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
Серьёзное отношение к делу!
Главное, что они официальные представители Чикагской компании, т.е. есть с кого спросить и спокойно ждать автомобиль не переживая за свои деньги.
Каждый проделанный шаг моментально озвучивался и подтверждался расходным документом.
Не сподобалось:
Ребята сработали отлично. Придраться не к чему было.
Загальне враження:
Положительное. Рекомендую без сомнения!
Переглянути всі відповіді ()
Балтік авто шіпінґ   Балтік авто шіпінг   Балтік   Авто   Шіпінґ   Balticauto shipping   Baltic autoshipping   Baltic   Auto shipping   Балтійські автоперевезення   Вантажні перевезення за кордон   Продаж легкових автомобілів   Продаж транспорту   Вантажні перевезення   Купити транспорт   Перевезення вантажів   Перевезення вантажу   Перевезти вантаж   Вантажні автомобільні перевезення   Авто на замовлення зі штатів швидко   Авто на замовлення не дорого   Авто на замовлення недорого   Авто на замовлення по доступним цінам   Авто на замовлення по доступних цінах   Авто на замовлення швидко   Авто пригон по доступних цінах   Авто пригон швидко   Автомобіль з америки по доступним цінам   Автомобіль з америки по доступних цінах   Автомобіль з америки швидко   Балтік авто шипінг   Балтік авто шипінг на городоцькій   Вивезти товар   Замовити машину із сша   Купити машину з канади   Перевезення авто з за кордону   Перевезення вантажів з канади   Перевезення вантажів з штатів   Перевезти товар   Привезти авто з канада   Привезти авто з штатів   Пригнати машину з канади   Пригнати машину з сша   Транспортування авто з канади   Транспортування авто з сша   Транспортування автомобілів   Транспортування габаритних вантажів   Транспортування з сша   Транспортування зза кордону   Швидкі перевезення   Якісні вантажні перевезення  
Показати більше