Fit Fashion

Fit Fashion - фото
Червоноград
вулиця Бандери, 33а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 19:0013:00 - 16:00
Сб,НдВихідний

Інформація

«Fit Fashion» пропонує: 

  • перше тренування безкоштовне;
  • усі абонементи безлімітні;
  • вільний графік відвідування;
  • безкоштовну діагностику тіла (входить у вартість абонементу);
  • унікальні гідравлічні тренажери, розроблені спеціально для жінок;
  • додаткові програми (групові заняття).

Програма клубу «Fit Fashion» — це 40-хвилинне колове тренування, яке включає в себе спеціально розроблену програму для корекції фігури, зниження маси тіла та для підтримки тонусу м'язів.

Фітнес-система «Трьох кіл» дозволяє максимально в короткий термін позбавитися надлишкової ваги, надати м'язам тонусу та отримати бездоганну фігуру без дієт та виснажливих тренувань. Система розроблена спеціально для жінок,  із врахуванням будови жіночої фігури та підходить всім, незалежно від віку та фізичної підготовки.

Суть системи в тому, що послідовно чергуються вправи на гідравлічних тренажерах та аеробіка. Таке поєднання дає разючий ефект — збільшується витрата калорій (за одне тренування спалюється 500 Ккал). Всього за 40 хвилин щодня ви зможете схуднути, привести організм в тонус, покращити обмін речовин та отримати бездоганну фігуру.

Унікальність тренування в тому, що воно проходить в режимі non-stop. Тобто вам не потрібно приходити на визначену годину, ви просто займаєте вільне місце в «колі» та розпочинаєте тренування в зручний час. 

40-хвилинне заняття в «колі» рівносильне 1,5-годинному тренуванню в звичайному тренажерному залі.

Відгуки