Beetroot Academy

Beetroot Academy - фото
Тернопіль
вулиця Шашкевича, 8в
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 20:00Без перерви

Інформація

Beetroot Academy — це шведсько-українська IT-школа. Ми ставимо собі за мету розвивати сферу IT та створювати нові можливості.

Beetroot Academy працює по усій Україні й ми пишаємося тим, що за час нашої роботи курси академії пройшли понад 1 500 осіб. Кожен курс ми стараємося адаптувати під ринкові вакансії, тому наші випускники з легкістю знаходять роботу після завершення курсу.

Наші викладачі — це діючі розробники та дизайнери місцевих компаній, які діляться професійним досвідом та розповідають різноманітні лайфхаки, які можуть знадобитися нашим студентам у роботі. Ми прагнемо зробити IT-освіту доступнішою, тому регулярно пропонуємо стипендіальні програми. До прикладу, часткові стипендії ми надаємо ветеранам АТО та переселенцям. Багато випускників наших курсів уже успішно співпрацюють з клієнтами зі США та Австралії, декотрі з них відкрили власний бізнес з розробки сайтів.

Ми постійно проводимо різноманітні події та зустрічі з відомими спікерами, тому в нас ви завжди зможете дізнатися нову та актуальну інформацію зі сфери IT.

Відгуки