Клініка сучасної стоматології "Neolith"

Neolith - фото
Відгуків 4
Рівне
вулиця Соборна, 285а
(ЖК "Шоколад")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Клініка сучасної стоматології «Neolith» надає широкий спектр послуг з лікування, відновлення та протезування зубів. Технічна та матеріальна база стоматології завжди дозволяє знаходити оптимальний варіант лікування. Тим паче, що клініка оснащена сучасним обладнанням, штат укомплектований висококласними лікарями широкої та вузької спеціалізації. Будьте певні, що ви не тільки зможете підлікувати зуби, але й повернути привабливу посмішку та можливість жити повноцінно за допомогою сучасних технік імплантології.

Оснащеність клініки сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, якісними матеріалами, та використання новітніх методик лікування, в тому числі технологію Strategic Implant (єдині на Західній Україні), дозволяють нам встановлювати імпланти негайного навантаження на високому рівні, якісно, безболісно, нетравматично та одразу ж після видалення зуба (протягом 5-ти днів можна встановлювати тимчасові зуби). Така методика імплантації дозволяє одночасно вирішити проблему недостатньої кількості кістки та дати можливість отримати повноцінне та якісне лікування пацієнтам з діабетом та іншими медичними проблемами. Із застосуванням Strategic Implant ми можемо успішно проводити лікування навіть у випадках вираженої атрофії кістки. Пацієнт отримує гарну посмішку всього за кілька днів.

Ми сповідуємо принцип доступності медичного обслуговування, тобто кожен пацієнт має право отримати гідну якісну стоматологічну допомогу за цілком прийнятні гроші.

У практиці ми використовуємо найсучасніші та якісні матеріали та обладнання, що забезпечують укупі з досвідом та навичками наших лікарів відмінні результати лікування.

Клініка сучасної стоматології «NEOLITH» пропонує:

  • лікування;
  • протезування;
  • імплантологію;
  • реставрацію;
  • чистка зубів сучасним апаратом Air Flow;
  • плазмотерапію (омолодження);
  • парадонтологію

До того ж, наш рентген кабінет оснащений сучасним комп'ютерним томографом преміум-класу з низькою променевою нагрузкою VATECH PaX-i3D Smart. Саме цей апарат дозволяє краще та детальніше провести огляд та обстеження. Це дозволяє визначити анатомічні особливості кісток щелепи. Вже на першій консультації 3D знімок допомагає виявити проблеми, яких не видно при звичайному огляді та традиційному рентгенівському знімку.

Відгуки