Stairs

Stairs - фото

Інформація

Театр починається з вішалки, а власний дім — зі сходів. Вони є чи не головною окрасою будинку, котрий має понад один поверх та є потрібною складовою інтер’єру. Окрім основної функції, вони також відіграють важливу естетичну роль. І саме ключовий підхід нашої компанії — робити кожні сходи як для себе. Ми хочемо, щоб вони стали справжньою гордістю вашого житла та доповнювали стиль, в якому ви організували весь простір в оселі.

Високий рівень контролю якості виготовлення металевих сходів дозволяє нашій продукції мати ідеальну репутацію на ринку. Продаж готових виробів з каталогу доповнюється можливістю зробити індивідуальне замовлення продукції за вашими розмірами «під ключ» з гарантією. 

Великий вибір готових конструкцій та окремих модулів. Ви можете підібрати сходи з урахуванням вподобань та смаків, розмірів, форми та ціни.

Ми — підприємство повного циклу, всі етапи виробництва здійснюються без участі посередників, тому вартість готової продукції вас приємно здивує.

Пропонуємо:

  • швидке та якісне виготовлення металевих сходів будь-якої конфігурації та складності під індивідуальне замовлення;
  • виготовлення металевого каркаса для оздоблення: деревом, штучним каменем та іншими матеріалами;
  • ковані та інші види поручнів;
  • виготовлення та відправку перевізниками, чи зручною для вас службою доставки, готових металевих каркасів, сходинок для самостійного монтажу;
  • доставку та монтаж.

Відгуки