Chuhriy Studio

Chuhriy Studio - фото
Відгуків 9
Тернопіль
вулиця Шпитальна, 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 20:00Без перерви

Інформація

«Chuhriy Studio» обирає сучасні тренди та практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта у питанні створення неперевершеного образу. Вдалий макіяж підкреслює природну красу та гармонію обличчя, надає рисам бажаної чіткості та виразності, доповнює образ та створює настрій. 

Звертаючись до «Chuhriy Studio», ви отримуєте гарантії майстерного виконання макіяжу та ваш неперевершений образ — для свята, для фотозйомки чи просто для гарного настрою. Ми орієнтуємося на модні напрямки світового мистецтва краси й довершеного вигляду, постійно вдосконалюємо фаховий рівень, шукаємо нові способи та ефективні методики. Світ змінюється, а отже, змінюються і вимоги до зовнішнього вигляду. З нами ви матимете завжди актуальний вигляд — і на діловій зустрічі, і на модній вечірці.

Ми віддаємо перевагу професійній косметиці визнаних світових брендів, що чудово зарекомендувала себе у використанні та дозволяє створювати вишукані й креативні образи. Надаємо гарантії безпеки й ефективності використання косметичних засобів.

«Chuhriy Studio» пропонує:

  • макіяж;
  • догляд за бровами;
  • довготривалу укладку брів;
  • курси візажу та курси по догляду за бровами — по закінченню курсів видаємо відповідний сертифікат.

Курси від «Chuhriy Studio» — це шанс суттєво вдосконалити фахову майстерність, отримати професію, яка приноситиме зростання та задоволення від роботи. Ми готові поділитися фаховими тонкощами та нюансами, навчити працювати якісно та ефективно. У нас панує дружня, привітна атмосфера та приязне ставлення.

Відгуки