Мовні курси "Апельсин"

Апельсин - фото
Відгуків 7
Івано-Франківськ
вулиця Гузара (Новгородська), 9, офіс 4
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 22:00Без перерви

Інформація

Навчальні курси (міні-групи та індивідуальні заняття) з німецької, англійської, польської та української:). Найкращі вчителі, що гарантують вам успішний результат.

Курси з англійської для школярів:

Ви зайняті, але турботливі батьки. Вам важливо, щоб ваша дитина отримувала якісну освіту та охоче бігла на заняття.

Ми пропонуємо ефективну методику вивчення англійської та німецької мов саме для школярів, за якою дитина навчиться читати та перекладати тексти втричі більше ніж у школі. Поповнить словниковий запас, що допоможе якомога швидше заговорити англійською/німецькою. Почне дивитися дитяче кіно англійською/німецькою. Граючись продовжить навчатися влітку.

 

 • Група «Першачки» 6-7 років ГРУПА ВІДКРИТА, ЩОБ  ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ ВЛІТКУ;
 • Група «Розумники» 10-11 років ГРУПА ВІДКРИТА, ЩОБ ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ ВЛІТКУ;
 • Група «Школярі»  8-9 років ЗАПИС НА ВЕРЕСЕНЬ ;
 • Група «Школярі» 9-10 років ЗАПИС НА ВЕРЕСЕНЬ ;
 • English Summer School;
 • Літні табори у серпні ЗАПИС ТРИВАЄ;
 • cinema clubs.

Курси з німецької для школярів:

 • група «Розумники» 10-11 років ГРУПА ВІДКРИТА, ЩОБ ЗАПИСАТИСЯ НА ЗАНЯТТЯ ВЛІТКУ;
 • група рівень В1;
 • група DSD I ЗАПИС НА ВЕРЕСЕНЬ;
 • група DSD II  ЗАПИС НА ВЕРЕСЕНЬ.

Курси з німецької для дорослих:

 • група рівень А1 -А2 ЗАПИС НА ВЕРЕСЕНЬ;
 • група рівень В1-В2 ЗАПИС НА ВЕРЕСЕНЬ.

Підготовка до іспитів на сертифікат Goethe-Zertifikat A1-C1, Test DaF, DSD I, DSD II (індивідуальні заняття).

Ви хочете почувати себе на іспиті на міжнародний сертифікат впевнено, тоді вам до нас! Готуємо школіряв та дорослих на всі види міжнародних сертифікатів.
З нами ви отримаєте необхідний вам результат та здасте іспит успішно. 100% гарантії!
Плануєте, щоб ваша дитина отримала вищу освіту в Європі, вивчайте німецьку з нами. І ми підготуємо її до вступу та навчання у європейських вузах.

ПОЛЬСЬКА ТА УКРАЇНСЬКА!

До того ж, у нас безліч переваг через які обирають наші курси для школярів:

 • цікава та захоплююча атмосфера, динамічні методики, які допомагають зацікавити студента;
 • ми прагнемо донести інформацію до наших студентів доступно, просто та зрозуміло. Але при цьому ми турбуємось, щоб результат був справді ефективним;
 • ми використовуємо авторські методики навчання, які враховують вік та потреби кожного студента;
 • всі матеріали надаються та включені у вартість курсу;
 • ми даємо домашнє завдання, яке студенти виконують самостійно без сторонньої допомоги;
 • працють  викладачі - професіонали своєї справи;
 • для батьків ми пропонуємо доступ до файлу (для кожної дитини є окремий файл), де вказані відвідуваність, виконання дом.задання та успіхи;
 • щомісяця кіно-клуби та обговорення;
 • заняття влітку та літні табори;
 • зручне розташування у самому центрі напроти Бастіону.

Події

Мовний табір + творчі розваги
Запрошуємо дітей віком 8 - 11 років провести літні дні весело та насичено разом   В програмі табору:– англійська/німецька мови – екскурсії, квести, рухливі ігри– освітні ігри та веселі розваги– заняття з ораторської майстерності, читання та декламування– майстер-класиПередбачені смачний перекус та обід за бажаннямЗапис за нижчевказаним телефоном. Вартість тижневої зміни 1200 грн; разом з обідом 1500 грн
Німецька для початківців А1+
Власний авторський курс "Німецька мова з нуля" за підручником розробленим для зайнятих людей, які вже мають забагато інформації в голові:) АЛЕ планують отримати рівень А1(сертифікат) з німецької мови, яку ніколи не вчили (або вчили і забули)! Я врахувала всі складнощі, підібрала найважливіший матеріал і подала його, використавши свій 15-річний досвід викладання. Цей курс для тих, хто: - цінує свій час та гроші - любить ефективність та налаштований на результат - той, хто хоче отримувати більше (Для вас бонус Рівень А1 з елементами рівня А2)Подарунки:- 1 заняття курсу безкоштовно (ви оплачуєте 15 занять, а отримуєте курс з 16 занять)- 1 індивідуальне заняття в подарунокГрафік занять у навчальному центрі: понеділок-п'ятниця Час: 17.00 до 19.00Заняття проходять у міні-групах Затишний офіс у самому центрі, напроти БастіонуКількість занять за авторською програмою: 16 (32 години у групі + одне індивідуальне), 2 рази щотижня, пн-нт заняття триває 2 години з перервою на каву/чай.Ціна курсу (16 занять) - 2625 грн (за потреби ділиться на 2 платежі)Всі матеріали надаються безкоштовно!Видається сертифікат.

Відгуки

Роман Жовнірук: (Активний користувач)
Сподобалось
Сподобалось:Олена готувала мене до здачі екзамену B2 Goethe Institut. Так як часу до підготовки до екзамену було дуже мало, всього лише за 5 уроків зміг підготуватися до успішно складеного екзамену. Дуже вам дякую, буду рекомендувати вас своїм друзям,які також бажають вчити німецьку .

Загальне враження: Дуже задоволений )
Переглянути всі відповіді ()
Мар'яна Коцур: (Активний користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Олена Анатоліївна чудовий та компетентний репетитор.
Ми швидко знайшли спільну мову. Весь матеріал був поданий чітко та доступно .
Олена Анатоліївна є комунікабельною, завжди готова допомогти, завжди підлаштовувалася під мій графік.
Під час занять ми багато спілкувалися німецькою мовою, що допомогло мені позбутися страху розмовляти та полегшило сприйняття мови на слух.Тепер я почуваюся впевненіше . Також значні покращення я побачила у граматиці. Усі заняття були цікавими та інформативними для мене.
Я дякую репетитору за усі отримані знання та усім рекомедую .
Переглянути всі відповіді ()
Elena Vasylenko: (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
Займалася з Оленою Дуткою приблизно 1.5-2 роки, 1-2 рази на тиджень, за цей час з базовго рівня (знала лише букви та деякі слова) вивчила Німецьку мову, склала іспит в Goethe Institut на рівень В1, отримавши 100 балів за письмову та 93 бали за усну частини. Sprechen та Schriben були для мене найбільш важливим викликом, проте викладач знайшла підхід і разом ми досягли високих результатів. Навчання було цікаве та продуктивне, на заняття завжди хотілося йти, навіть найважчі теми давалися весело та легко. Рекомендую Олену Дутку, як прекрасного викладача
Переглянути всі відповіді ()
Viktoria Dovgal: (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось: брала индивидуальные уроки у Елены по английскому языку (начальный уровень). Я хотела начать говорить. И эта задача была реализована. Мне было важно, чтобы преподаватель учитывал мои пожелания, потому что учеба вызывала много сопротивления. Елена действительно, кроме профессионализма, очень внимательна и заинтересована в том, чтобы обучение продвигалось без насилия. Поэтому рекомендую как талантливого учителя!
-
Загальне враження: я очень довольна!
Переглянути всі відповіді ()
Ляховецкие Алексей Олеся: (Користувач)
Сподобалось
Лена готовила меня к экзамену В2-С1 по немецкому язык, очень довольна нашими занятиями! Материал дает конструктивно, все по делу, ничего лишнего, отлично знает свой предмет и умеет донести до ученика! Мои самые лучшие рекомендации! Буду продолжать совершенствовать свои знания только с этим преподавателем!
Переглянути всі відповіді ()
Надежда Шевченко: (Користувач)
Сподобалось
Олена займалась в індивідуальному порядку з двовома моїми дітьми ( 3 і 7 клас) були дуже задоволені. На даний момент відвідуємо курси за цією методикою, як результат стабільна висока оцінка в школі, а також високий результат розмовного володіння мовою)))
Переглянути всі відповіді ()
Sbgd Bsh: (Користувач)
Сподобалось
@Олена Дутка готовила меня на сдачу экзамена сертификата А1 в Гете институте. Подготовка была эффективной, результат - отличный. Нужный мне сертификат теперь у меня на руках. Доволен, уверенно рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Курси німецької мови   Курси англійської мови   Тренінги, семінари   Репетитори   Курси іноземних мов   Конференц-зали   Майстер-класи   Тренінг   Семінар   Конференції   Репетитор   Репетиторські послуги   Репетиторство   Послуги репетитора   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Конференц-зал   Конференц зал   Зал для конференцій   Конференц-сервіс   Майстер-клас   Cinema clubs   Dsd i   Dsd ii   English summer school   Goethe   Oренда залу   Oренда кoнференц залів   Oренда кoнференц залу   Oренда приміщення   Test daf   Індивідуальні курси іноземної мови   Індивідуальні курси іноземної мови ціна   Індивідуальні курси англійської мови   Індивідуальні курси англійської мови ціна   Індивідуальні курси німецької мови   Індивідуальні курси німецької мови ціна   Індивідуальне навчання іноземної мови   Індивідуальне навчання іноземної мови ціна   Індивідуальне навчання англійської мови   Індивідуальне навчання англійської мови ціна   Індивідуальне навчання німецької мови   Індивідуальне навчання німецької мови ціна   Індивідуальний курс іноземної мови   Індивідуальний курс іноземної мови ціна   Індивідуальний курс англійської мови   Індивідуальний курс англійської мови ціна   Індивідуальний курс німецької мови   Індивідуальний курс німецької мови ціна   Англoмoвний табір   Англoмoвний табір ціна   Англійська для першачків   Англійська з задoвoлення   Вечірні курси англійської   Де діти дитину літoм   Де пройти індивідуальні курси іноземної мови   Де пройти індивідуальні курси іноземної мови ціна   Де пройти індивідуальні курси англійської мови   Де пройти індивідуальні курси англійської мови ціна   Де пройти індивідуальні курси німецької мови   Де пройти індивідуальні курси німецької мови ціна   Де пройти індивідуальне навчання іноземної мови   Де пройти індивідуальне навчання іноземної мови ціна   Де пройти індивідуальне навчання англійської мови   Де пройти індивідуальне навчання англійської мови ціна   Де пройти індивідуальне навчання німецької мови   Де пройти індивідуальне навчання німецької мови ціна   Де пройти індивідуальний курс іноземної мови   Де пройти індивідуальний курс іноземної мови ціна   Де пройти індивідуальний курс англійської мови   Де пройти індивідуальний курс англійської мови ціна   Де пройти індивідуальний курс німецької мови   Де пройти індивідуальний курс німецької мови ціна   Де пройти курс іноземної мови   Де пройти курс іноземної мови ціна   Де пройти курс англійської мови   Де пройти курс англійської мови ціна   Де пройти курс німецької мови   Де пройти курс німецької мови ціна   Де пройти курси іноземної мови   Де пройти курси іноземної мови ціна   Де пройти курси англійської мови   Де пройти курси англійської мови ціна   Де пройти курси німецької мови   Де пройти курси німецької мови ціна   Де пройти навчання іноземної мови   Де пройти навчання іноземної мови ціна   Де пройти навчання англійської мови   Де пройти навчання англійської мови ціна   Де пройти навчання німецької мови   Де пройти навчання німецької мови ціна   Дитяа англійська   Зал в оренду   Зал під oренду   Зали в оренду   Заняття з іноземної мови   Заняття з англійської   Записатись на іноземну   Записатись на заняття з іноземної   Кoнференц зал   Кoнференц зали   Кінo клуб   Куди записати динину літoм   Курс іноземної мови   Курс іноземної мови ціна   Курс англійської мови   Курс англійської мови ціна   Курс німецької мови   Курс німецької мови ціна   Курси іноземної мови   Курси іноземної мови ціна   Курси англійської мови ціна   Курси німецької мови ціна   Літні табори ціна   Літній мoвний табір   Літній мoвний табір ціна   Мoвний табір   Мoвний табір ціна   Навчання іноземної мови   Навчання іноземної мови ціна   Навчання англійської мови   Навчання англійської мови ціна   Навчання німецької мови   Навчання німецької мови ціна   Оренда залів   Оренда залу центр   Оренда конференц залів   Оренда конференц залів центр   Оренда приміщення   Оренда приміщення центр   Орендувати зал   Орендувати приміщення   Підбір викладача   Підгoтoвка дo першoгo класу англійська   Підтягнути англійську   Прoведення захoдів   Прoведення майстер класів   Прoведення пoдій   Прoведення семінарів   Приміщення під oренду   Пройти індивідуальні курси іноземної мови   Пройти індивідуальні курси іноземної мови ціна   Пройти індивідуальні курси англійської мови   Пройти індивідуальні курси англійської мови ціна   Пройти індивідуальні курси німецької мови   Пройти індивідуальні курси німецької мови ціна   Пройти індивідуальне навчання іноземної мови   Пройти індивідуальне навчання іноземної мови ціна   Пройти індивідуальне навчання англійської мови   Пройти індивідуальне навчання англійської мови ціна   Пройти індивідуальне навчання німецької мови   Пройти індивідуальне навчання німецької мови ціна   Пройти індивідуальний курс іноземної мови   Пройти індивідуальний курс іноземної мови ціна   Пройти індивідуальний курс англійської мови   Пройти індивідуальний курс англійської мови ціна   Пройти індивідуальний курс німецької мови   Пройти індивідуальний курс німецької мови ціна   Пройти курс іноземної мови   Пройти курс іноземної мови ціна   Пройти курс англійської мови   Пройти курс англійської мови ціна   Пройти курс німецької мови   Пройти курс німецької мови ціна   Пройти курси іноземної мови   Пройти курси іноземної мови ціна   Пройти курси англійської мови   Пройти курси англійської мови ціна   Пройти курси німецької мови   Пройти курси німецької мови ціна   Пройти навчання іноземної мови   Пройти навчання іноземної мови ціна   Пройти навчання англійської мови   Пройти навчання англійської мови ціна   Пройти навчання німецької мови   Пройти навчання німецької мови ціна   Рівень а1 а2   Рівень в1 в2   Регулярні уроки іноземної мови   Регулярні уроки англійської мови   Регулярні уроки німецької мови   Сертифікат goethe   Сертифікат goethe zertifikat a1 c1  
Показати більше