ПП "Ніколаєва Олена Михайлівна"

Ніколаєва Олена Михайлівна - фото
Відгуків 2
Рівне
вулиця Соборна, 4а

Інформація

Курси англійської мови ніколи не завадять! Адже знання цієї мови міжнародного спілкування — це можливість відчувати себе комфортно в будь-якому куточку планети! Якщо ви подорожуєте за кордоном і не знаєте місцевої мови, ви завжди можете спробувати спілкуватися англійською — велика ймовірність, що вас зрозуміють, де б ви не знаходилися.

Освоївши англійську з нами — ви будете готові до здачі найскладніших міжнародних іспитів чи випускних екзаменів у школі.

Багаторічний досвід роботи, індивідуальний підхід, цікаві заняття, доступні ціни — все це про нас.

Послуги:

  • підготовка до ЗНО, викладач англійської мови, з 7-ним досвідом проживання та навчання в Англії;
  • підготовка до «Generali Academic IELTS»;
  • використання мультимедійної дошки.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Kateryna Moroz: (Користувач)
Сподобалось
Мала заняття з англ.мови в пані Олени. Готувалася до проходження співбесід з роботодавцями за кордоном. Підготовка пройшла успішно, я отримала робочий контракт в 5-ти зірковому готелі в ОАЕ. Завдяки допомозі пані Олени, я пройшла співбесіди в 4 етапи та змогла спілкуватися з людьми різних національностей англійською мовою!!

Відповісти:

Kateryna Moroz,
Kateryna Moroz, 
Переглянути всі відповіді ()
Sofia Shcherbiak: (Користувач)
Сподобалось
Я та моя старша сестра готувались з пані Оленою до Academic IELTS і успішно здали його за короткий термін підготовки. Дійсно кваліфікований викладач.

Відповісти:

Sofia Shcherbiak,
Sofia Shcherbiak, 
Переглянути всі відповіді ()
Ніколаєва о.м.   Переклади   Репетитори   Курси іноземних мов   Бюро перекладів   Переклад   Перекладацькі послуги   Перекладачі   Послуги перекладачів   Перекладач   Репетитор   Репетиторські послуги   Репетиторство   Послуги репетитора   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Dialect   English   Generali academic ielts   My english school   Myenglish   Індивідуальні заняття з англійської мови   Індивідуальні уроки   Англійська   Англійська для дітей   Англійська для дітей віком від 10 років   Англійська для дитини   Англійська для початківця   Англійська мова   Англійсько-мовний клуб   Вивчення мови для організацій   Вивчення мови для фірм   Вивчити англійську   Вивчити англійську на розмовному рівні   Вивчити англійську як рідну   Вивчити мову   Вивчити мову без діалекту   Викладач англійської   Викладач англійської мови   Вчити англійську   Групи до 5 осіб   Діти віком 6-12 років   Дитяча англійська   Дорослі   Доросла англійська   Ексерсайзинг   Заняття англійської   Заняття в групах   Заняття для дорослих та дітей   Знайти вчителя англійської   Зошит з англійської   Книжки з англійської   Корпоративне вивчення мови   Корпоративне навчання англійської   Куди віддати на англійську   Курси англійської   Курси англійської мови   Курси польської мови   Курси розмовної англійської мови за методом direct method   Мовна школа діалект   Навчання   Навчання діток   Навчання дитини   Навчання для дітей   Навчання для діток   Підготовка до generali academic ielts   Підготовка до зно   Підготовка до школи   Підготовка з англійської   Підліткові табори   Піти на англійську   Піти на курси з англійської   Переклад документів   Переклад з англійської   Перекласти документ   Розвиваючі дитячі заняття   Розвиваючі центри   Розвиваючий клуб для дітей   Розвиток дітей   Розвиток дитини   Розмовна англійська   Урок англійської   Уроки в skype  
Показати більше