ПП "Ніколаєва Олена Михайлівна"

Ніколаєва Олена Михайлівна - фото
Відгуків 2
Рівне
вулиця Соборна, 4а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Курси англійської мови ніколи не завадять! Адже знання цієї мови міжнародного спілкування — це можливість відчувати себе комфортно в будь-якому куточку планети! Якщо ви подорожуєте за кордоном і не знаєте місцевої мови, ви завжди можете спробувати спілкуватися англійською — велика ймовірність, що вас зрозуміють, де б ви не знаходилися.

Освоївши англійську з нами — ви будете готові до здачі найскладніших міжнародних іспитів чи випускних екзаменів у школі.

Багаторічний досвід роботи, індивідуальний підхід, цікаві заняття, доступні ціни — все це про нас.

Послуги:

  • підготовка до ЗНО, викладач англійської мови, з 7-ним досвідом проживання та навчання в Англії;
  • підготовка до «Generali Academic IELTS»;
  • використання мультимедійної дошки.

Відгуки

Kateryna Moroz: (Користувач)
Сподобалось
Мала заняття з англ.мови в пані Олени. Готувалася до проходження співбесід з роботодавцями за кордоном. Підготовка пройшла успішно, я отримала робочий контракт в 5-ти зірковому готелі в ОАЕ. Завдяки допомозі пані Олени, я пройшла співбесіди в 4 етапи та змогла спілкуватися з людьми різних національностей англійською мовою!!
Переглянути всі відповіді ()
Sofia Shcherbiak: (Користувач)
Сподобалось
Я та моя старша сестра готувались з пані Оленою до Academic IELTS і успішно здали його за короткий термін підготовки. Дійсно кваліфікований викладач.
Переглянути всі відповіді ()
Ніколаєва о.м.   Курси англійської мови   Репетитори   Курси іноземних мов   Репетитор   Репетиторські послуги   Репетиторство   Послуги репетитора   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Dialect   English   Generali academic ielts   My english school   Myenglish   Індивідуальні заняття з англійської мови   Індивідуальні уроки   Англійська   Англійська для дітей   Англійська для дітей віком від 10 років   Англійська для дитини   Англійська для початківця   Англійська мова   Англійсько мовний клуб   Вивчення мови для організацій   Вивчення мови для фірм   Вивчити англійську на розмовному рівні   Вивчити англійську як рідну   Вивчити мову   Вивчити мову без діалекту   Викладач англійської   Викладач англійської мови   Вчити англійську   Групи до 5 осіб   Діти віком 6 12 років   Дитяча англійська   Дорослі   Доросла англійська   Ексерсайзинг   Заняття англійської   Заняття в групах   Заняття для дорослих та дітей   Знайти вчителя англійської   Зошит з англійської   Книжки з англійської   Корпоративне вивчення мови   Корпоративне навчання англійської   Куди віддати на англійську   Курси розмовної англійської мови за методом direct method   Мовна школа діалект   Навчання   Навчання діток   Навчання дитини   Навчання для дітей   Навчання для діток   Підготовка до generali academic ielts   Підготовка до зно   Підготовка до школи   Підготовка з англійської   Підліткові табори   Піти на англійську   Піти на курси з англійської   Розвиваючі дитячі заняття   Розвиваючі центри   Розвиваючий клуб для дітей   Розвиток дітей   Розвиток дитини   Розмовна англійська   Урок англійської   Уроки в skype  
Показати більше