CHI

CHI - фото
Тернопіль
вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 6

Інформація

Попри те, що брендові засоби по догляду за волоссям CHI популярні в салонах краси, ви також можете користуватися продуктами цієї марки, якщо завітаєте до нас. Просто оберіть засіб, який найбільш точно відповідає вашим потребам, в залежності від стану волосся та бажаного результату.

Розробка американської професійної косметики CHI проходить у власній науковій лабораторії, де випробовуються як компоненти, так і вже готова продукція.

Серед основних переваг даної косметичної лінії для волосся можна виділити: широкий асортимент та різноманіття засобів для будь-яких цілей та потреб, відмінна якість, яку підтверджують відповідні сертифікати та відгуки професійних експертів, безпечність, висока ефективність — саме вона вивела виробника на вершини успіху. Ну і звісно, збалансована ціна на будь-які види косметики.

У виробництві ми використовуємо натуральні компоненти, як от натуральний шовк. Окрім того, до складу шампунів, кондиціонерів та масок входять різні поживні речовини: масла Аргана, Морінга, чорного кмину, чайного дерева тощо.

Пропонуємо:

  • Олії chi, маски, вітамінні комплекси;
  • Спреї, лаки, термозахист, фени, утюжки для  волосся;
  • парфуми арабської лінії attar collection; Yves rosher;
  • Victoria  Secret спреї та лосьйони.

Відгуки