Доставка води "Срібна"

Срібна - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
Вулиця Тичини, 8а, офіс 151
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Свіжа, смачна, якісна та корисна вода «Срібна», яку ми вам пропонуємо, дістається з надр  свердловина на території заводу, який розташувався на південно-східній околиці старовинного села Голобутів, що у Стрийському районі Львівської області. Підприємство, а саме свердловина, обладнана спеціальною каптажною спорудою, та знаходиться у зоні суворого санітарного режиму. Відстань від витоку на поверхню до лінії розливу «Срібної» складає приблизно 34 метри. Це гарантія того, що вода не змінює своїх властивостей, притаманних їй від народження.

Наше виробництво укомплектоване обладнанням українського та американського виробництва, яке має всі відповідні сертифікати якості та безпеки.

Ми відповідаємо за якість води, саме тому технологічний процес на виробництві  побудований так, що не впливає на фізико-хімічний склад води, адже ми не додаємо зайвих речовин. Навіть бутлі, в які розливається вода, промиваються без використання хімікатів, а тією ж водо, яку ми наситили перед тим озоном, що виконує функцію знезараження та є окиснювачем.

Ви можете пити воду з впевненістю та пригостити нею своїх рідних, адже ми пропонуємо тільки якісну, природну воду з Карпат.

Пропонуємо:

  • Воду питну фасовану «Срібну» 18,9 л;
  • Воду питну «Срібну», негазовану 0,5 л;
  • Воду питну «Срібна», газовану 0,7 л;
  • Воду питну фасовану «Срібна» 6 л;
  • Воду питну «Срібна», газовану 0,2 л;
  • Воду питну «Срібна», негазована 0,7 л;
  • Воду питну «Срібна», газована 0,5 л;
  • Воду питну «Срібна», негазовану 0,2 л.

Відгуки

Юлия Дзундза: (Гурман)
Не сподобалось
Сподобалось:вода
Не сподобалось: у персоналу завжди щось не получається то привезти воду, потім кажуть що не заплатили або через деякий час дзвонятьі кажуть про заборгованість, якої нема. Відношення ніяке
Переглянути всі відповіді ()
Доставка води питної   Вода питна   Доставка води   Доставка води в офіс   Доставка води додому   Бутильована вода   Вода в державні установи   Вода в кафе   Вода в ресторан   Вода в садочок   Вода в школу   Де замовити бутильовану воду   Де замовити бутильовану воду в офіс   Де замовити бутильовану воду додому   Де замовити бутильовану питну воду   Де замовити воду в офіс   Де замовити воду додому   Де замовити воду недорого   Де замовити воду питну   Де замовити джерельну воду   Де замовити куллер води   Де замовити куллер з водою   Де замовити помпу   Де замовити якісну воду   Де замовити якісну питну воду   Джерельна вода   Доставити воду в офіс   Доставка бутильованої води   Доставка бутильованої питної води   Доставка бутильованої питної води в заклади харчування   Доставка бутильованої питної води в квартири   Доставка бутильованої питної води в офіси   Доставка бутильованої питної води по місту   Доставка питної води   Доставка по місту бутильованої води   Доставка чистої води   Доставка якісної води   Замовити бутильовану питну води   Замовити бутильовануї воду   Замовити воду   Замовити доставку бутильованої води   Замовити доставку бутильованої питної води   Замовити доставку води   Замовити доставку питної води   Замовити питну воду   Здорова вода   Криниця   Очищена вода   Питна вода   Питна вода недорого   Продаж диспенсерів   Продаж кулерів   Продаж помп   Ремонт водоочисного обладнання   Ремонт куллера з водою   Смачна вода в офіс   Тм криниця   Чиста вода   Чиста вода в бутлях   Чиста питна вода  
Показати більше