Автопалац Тернопіль

Автопалац Тернопіль - фото
Відгуків 1
Тернопіль
вулиця Микулинецька, 29а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 15:00Без перерви

Інформація

Автоцентр «АВТОПАЛАЦ ТЕРНОПІЛЬ» представляє собою сучасний комплекс з продажу автомобілів, гарантійного та сервісного обслуговування, а також з продажу запчастин та аксесуарів до авто. 

Загальна площа будівель автоцентру та прилеглої території становить 6950 м2. Із них 2976,54 м2 — площа сервісу, 3272,11 м2 — площа автосалону. Дизайн салону витриманий у фірмовому стилі кожного з брендів. Окрім виставкових площ для автомобілів, передбачена кімната переговорів, станція сервісного обслуговування та для повсякденної чистоти автомобіля на підприємстві працює мийка.

«АВТОПАЛАЦ ТЕРНОПІЛЬ» надає клієнтам широкий вибір сучасних високотехнологічних автомобілів, таких брендів як Hyundai, Ford, Fiat, JAC, Ravon.

Для наших клієнтів доступний повний комплекс послуг, включаючи:

  • тест-драйв;
  • придбання авто;
  • страхування;
  • лізинг;
  • кредит.

Сертифікований сервісний центр компанії надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Сервісний цех виконує авторемонтні роботи будь-якої складності (поточний та капітальний ремонт двигунів, коробок передач, підвіски та електрообладнання, встановлення автоакустики, систем безпеки, навігації, регулювання кутів розвал-сходження). У відділі запчастин можна придбати оригінальні запчастини, аксесуари до вашого автомобіля, мастила, розхідні матеріали та автохімію.

Наша компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку, про що свідчить зростаюча кількість клієнтів, більшість із яких стають постійними. Весь процес співробітництва з клієнтом оснований на єдиному принципі: «Клієнт — наш Бос». Ми пропагуємо новий підхід до автомобільного бізнесу.

Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство — це корпоративні цінності нашої компанії.

СТО Автопалац – професійний автосервіс у місті Тернополі, де на 100% вирішать всі ваші проблеми, пов’язані з ремонтом та повним обслуговуванням транспортного засобу. Крім того, у нас можна замовити автозапчастини для всіх брендів автомобілів.

Наш сервісний центр пропонує повний комплекс послуг з ремонту та обслуговування вашого автомобіля від діагностики до ремонту будь-якої складності. Професійна команда фахівців виконає роботи в найкоротші терміни. Скрасити очікування ви можете в комфортній клієнтської зоні з wi-fi і горнятком ароматної кави, а для малюків передбачена дитяча зона.

ДІАГНОСТИКА АВТО

Виконуємо повну діагностику або часткову (ходової, двигуна, КПП, кузова, рідин та інше). В СТО доступна також комп’ютерна діагностика авто.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Обслуговуємо в автосервісі гальма та здійснюємо заміну: масел, фільтрів, свічок, ГРМ, рідин, КПП та іншого.

АВТОЕЛЕКТРИКА

Пропонуємо: ремонт проводки; встановлення сигналізації; коригування одометру; видалення EGR та сажового фільтру, встановлення ксенонів, парктроніків тощо.

ПАЛИВНА СИСТЕМА

Виконуємо в автосервісі монтаж, демонтаж, реставрацію та діагностику: форсунок та ТНВД. Також чистимо та міняємо бак та інше.

ХОДОВА, ДВИГУН, КПП

Здійснюємо всі роботи, пов’язані з ходовою, двигуном, АКП, МКПП: діагностику, заміну, ремонт, чистку-промивку тощо.

ГАЛЬМА, РУЛЬОВА СИСТЕМА

Пропонуємо здійснити в автосервісі діагностику, заміну, ремонт, реставрацію гальмівної та рульової систем.

НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Ремонтуємо, замінюємо, виконуємо реставрацію автомобільних стартерів, генераторів і турбін.

РЕМОНТ ВИХЛОПНОЇ

Ремонтуємо вихлопні системи, встановлюємо стронгера - виконуємо повний ремонт вихлопної системи.

Відгуки