Guitarrista Music School №1

Guitarrista Music School №1 - фото
Відгуків 4
Рівне
вулиця Словацького, 3а

Інформація

Ви досі мрієте опанувати гру на гітарі, а може, вже володієте навичками гри та хочете їх вдосконалити? Тоді вам точно підійде «Guitarrista Music School №1». Не важливо, скільки вам років, уроки гри на гітарі може відвідувати кожен: і дорослий, і дитина.

Головне мати бажання вчитися й трохи завзятості. На заняттях ви опануєте різні стилі гри, навчитесь співати під гітару, отримаєте навички гри в команді й багато іншого. Заняття просто поєднувати зі своїми справами, оскільки ви самі вибираєте час й частоту занять. За час навчання ви навчитеся грати улюблені пісні та твори, будете вдосконалюватися напрямки музики, які вас цікавлять, відпрацьовувати складні для вас моменти гри.

«Guitarrista Music School №1» — унікальна в Рівному школа гри на гітарі. В основі методики навчання якої лежить постійний та динамічний ріст рівня гри на гітарі вже з першого уроку. Ми досягаємо поставлених цілей швидко і залюбки поділимося з вами своїм досвідом.

Наша команда розробила для вас унікальну програму, яка підходить для дорослих та дітей. Пройшовши яку, ви зможете отримати омріяний статус «гітариста» та вміло виконувати пісні, які самі оберете.

Вік: від 9-ти років.

Встигніть записатись на курс, адже кількість місць на один курс обмежена!

Відгуки