CleveRest Ternopil

CleveRest Ternopil - фото
Відгуків 1

Інформація

Давно шукаєте ідеальне місце для посиденьок з  друзями? Де можна смачно попоїсти та випити склянку холодного, насиченого неймовірним смаком хмільного? Хочете, щоб ваш відпочинок був справді вдалим та веселим? Не переймайтесь — ми обрали для вас саме те, що ви шукали.  Хмільно-розважальний заклад «CleverRest». Тут ви не тільки зможете відпочити, а заодно й пограти в сповнену азарту та емоцій гру.

CleverRest — командна гра, яка складається з дружніх посиденьок, невимушеного спілкування, розгадувань смішних та каверзних запитань. У склад кожної команди входить від 4 до 10 людей.  Збирайте своїх друзів, і не важливо скільки їм років,  та гайда спробувати свої сили у грі.

Одна з переваг — вам не потрібно готуватись до гри наперед. Все, що потрібно ми надамо: папірці, ручки та цікаві питання. Єдине, що вам точно варто прихопити — гарний настрій, бажання перемагати та велику порцію ентузіазму, ну і 75 гривень внеску за гру.  Оцінивши розмір свого живота, на поїсти/попити теж візьміть кошти, тим паче, що у нас немає мінімального замовлення — обирайте тільки те, що хочете і скільки хочете.

Слідкуйте за новинами у спільноті та не проґавте реєстрацію. Розпочинається вона здебільшого о 21:00 у п’ятницю перед грою.

Відгуки