Іспанська мова з нуля

Іспанська мова з нуля - фото
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 22:00Без перерви

Інформація

А ви знали, що іспанська мова є другою за популярністю у всьому світі? Що іспанська мова є офіційною багатьох світових організацій і об'єднань, в тому числі й ООН та ЄС? Вивчення іспанської мови з її неприборканою пристрастю і нейомовірною емоційністю — прекрасна можливість дізнатися особливості культури нової країни, розширити кругозір і знайти нових друзів.

Ну ви б хотіли відвідати батьківщину Сальвадора Далі? Чи можливо ви фанат пристрасного Антоніо Бандереса? Хочете прогулятись вуличками Аргентини чи мрієте потрапити до Колумбії? Все це буде, але спершу вам варто вивчити хоча б декілька основних фраз і освоїти певні мовні звороти, тому записатися на курси іспанської мови не буде зайвим. Тим паче, що ми переконані — ви закохаєтесь у цю мову з першого слова.

У нашій школі працюють дуже досвідчені і талановиті фахівці, які обов’язково знайдуть підхід до вас. Дітям і дорослим буде комфортно займатися, оскільки атмосфера буде максимально наближена до реального мовного середовища.

Курси іспанської мови насичені творчою і цікавою атмосферою, а викладачі використовують спеціальні інтерактивні методики та форми навчання у вигляді ігор.

Чому нас варто обрати? Все просто:

  • ми пропонуємо послуги репетитора з іспанської мови;
  • навчаємо іспанської мови з нуля та обіцяємо, що вже з першого заняття ви самостійно писатимете, а з третього зможете і розмовляти іспанською;
  • ми використовуємо у навчанні авторську програму та індивідуальний підхід;
  • у нас немає вікових обмежень - до нас на навчання можуть прийти як для діти, так і дорослі;
  • ми допоможемо швидко освоїти іспанську мову тим, хто обмежений в часі й збирається виїхати за кордон;
  • заняття проводимо як групові, так й індивідуальні тривалістю 1,5 год;
  • перше заняття безкоштовне і триватиме ~2 год, в залежності від потреб клієнта.

Відгуки