Дитячий навчальний центр "SmartKids"

SmartKids - фото
Відгуків 4
Івано-Франківськ
Вулиця Стефаника, 14
(Район кінотеатру "Космос")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 20:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Час пливе невпинно — здається, що ще недавно ваш малюк тільки з’явився на світ, а вже прийшла пора обрати, хто буде займатись вихованням, окрім батьків — няня чи вихователі дитячого садка. Лікарі, педагоги, психологи і соціологи вважають, що оптимальним місцем для всебічного розвитку дітей є приватні дитячі садки. Чому? Тому що тут дитина навчається:

  • шукати і знаходити компроміс;
  • висловлювати свою думку та відстоювати свої інтереси;
  • звертати увагу на думку та побажання оточуючих;
  • знаходити спільну мову з дітьми та дорослими.

Приватний дитячий садок — це підготовка до майбутнього самостійного життя, адже дитячий сад являє собою зменшену модель суспільства. Тут маленька людина вчиться вступати в соціальні взаємини, вирішувати проблеми спілкування. Надалі це допоможе йому в шкільні роки, в інституті і на роботі.

Дитячий садок, в том числі й приватний, це те місце, де дитина зможе правильно адаптуватись до оточуючого світу.

Пропонуємо:

  • садок повного і не повного дня (2-6 років);
  • підготовка до школи (5-6 років);
  • англійська мова (3-15 років);
  • заняття з психологом/логопедом;
  • святкування дитячих днів народжень: ігрова кімната, аніматори, шоу мильних бульбашок, аквагрим, фокуси, святкове меню.

Відгуки

Наталія Сухарська: (Користувач)
Сподобалось
Також хочу приєднатися до всіх позитивних відгуків, стосовно цього садочку) Мій синочок відвідує його вже більше місяця. Спочатку в нас була дуже важка адаптація, плакав, не хотів мене залишати) Але вихователі з садочку дійсно дуже професійні і змогли зацікавити мою дитину і відволікти) Тепер синочок біжить в садочок з великим задоволенням! Дуже гарні заняття з дітками, дружня атмосфера, прогулянки на власній території)
Щаслива, що потрапили саме до вас)
Переглянути всі відповіді ()
Вікторія Алфьорова: (Користувач)
Сподобалось
Доброго дня. Мої племінники відвідують СмартКідс і ми дуже задоволені. Молодша ходить у садочок. З цікавістю вдома розповідає про заняття, що робили, чим займались... Ще великий плюс в збалансованому харчуванні та те, що вже таким маленьким привітають любов до англійської. Мала дуже гарно запам‘ятовує, має за такий маленький термін гарний запас уже слів, це дуже тішить) старший племінник ходить у дитячу студію розвитку. Гарний підхід до кожної дитини. Дуже задоволені. Дякуємо вам!!!
Переглянути всі відповіді ()
Ira Brenchaninova: (Користувач)
Сподобалось
Займаємось англійською у Смарт Кідс.Дитина ходить на заняття із задоволенням, професійний підхід до навчання,дитині легко вчитися,запам‘ятовувати,домашнє завдання робить легко і швидко.Завжди приємна атмосфера.Дитина почуває себе вільно і хоче ходити на заняття.Дуже дякуєм за роботу.
Переглянути всі відповіді ()
Леся Казак: (Користувач)
Сподобалось
Коли вперше прийшли в Smart Kids всі вагання залишилися осторонь. Ми були захоплені красою інтер’єру. Тут все для дітей і задля дітей. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. У цьому садочку вихователі – справжні професіонали, знавці своєї справи і просто чудові люди. У групі завжди панує атмосфера доброзичливості, складається враження, що кожного ранку там чекають саме на мою дитину. Нам дуже поталанило з садочком.Надзвичайно професійно підібраний матеріал з вивченням англійської мови , моїм діткам легко вдасться вивчати і запамятовувати . Дякую так тримати!!! 🤗
Переглянути всі відповіді ()
Смарт кідс   Смарт кідз   Smart kids   Смарткідс   Смарткідз   Дитячий садок неповного дня   Курси англійської мови   Дитячі садки   Психологи   Логопед   Дитячі розвиваючі центри   Дитячі розваги   Курси іноземних мов   Садіки   Дитсадок   Дитячий садок   Днз   Дошкільний навчальний заклад   Дитячий навчальний заклад   Садік   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Логопеди   Послуги логопеда   Лікування порушення мови   Корекція вимови   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Розважальні центри для дітей   Дитячі розважальні центри   Розваги для дітей   Дитяча розвага   Розважальний центр для дітей   Дитячий розважальний центр   Розважальний центер для дітей   Дитячий розважальний центер   Розважальний центир для дітей   Дитячий розважальний центир   Розвага для дітей   Дитячий простір   Дитячий розважальний простір   Дитячий ігровий простір   Ігровий простір   Ігровий простір для дітей   Розважальний простір для дітей   Розважальний ігровий простір для дітей   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Курсы изучения языков   Курси вивчення мов   Курсы иностранных языков   Курсы иностранного языка   Аквагрим   Аніматори   Англійська для дітей   Англомовний садок для дітей   Анлійська мова для дітей   Вивчення української мови   Гуртки для дітей   Дитячі свята   Дитячий навчальний центр   Дитячий психолог   Дошкільна англійська   Дошкільна підготовка дітей   Дошкільне навчання   Заняття з англійської   Заняття з англійської для малюків   Заняття з англійської мови для дітей   Кімната для дітей   Клуб дитячого дозвілля   Курси англійської для дітей   Курси англійської мови для дітей   Курси для дітей   Міні садочок для дітей   Навчання дітей   Навчання дітей дошкільного віку   Підготовка до школи   Послуги вихователів   Приватні садки   Приватний садок в центрі   Приватний садочок   Ранній розвиток для дітей   Розвиваючі ігри для дітей   Розвиток дитини   Розвиток мовлення   Розвиток психологічного здоров’я дитини   Садок   Садок від 2 років   Садок дитячий   Садок неповного дня для дітей   Садочок в центрі   Садочок з 2 років   Садочок з англійською   Святкування дитячих днів народжень   Танцювальні вправи для дітей   Хореографія в садочку   Хореографія для дітей   Центр дошкільного навчання   Центр навчання для дітей   Центр розвитку дитини   Шоу мильних бульбашок  
Показати більше