Face&body painter

Face&body painter - фото
Відгуків 9
Чернівці
вулиця Ольги Кобилянської

Інформація

Маскаради і свята з масками завжди користувалися особливою популярністю у всіх, хто любить приміряти на собі різні образи, однак сьогодні щоб перевтілитися в той чи інший спосіб зовсім не обов'язково купувати маску. Ми пропонуємо щось більш цікаве та незвичне — аквагрим, фейс-арт та інше. Це один з методів створення незвичних образів за допомогою нанесення малюнка на обличчя та тіло спеціальними фарбами.

Сам аквагрим та боді-арт досить складна робота, яка вимагає, перш за все, художньої освіти, а також вміння правильно поєднувати кольори і відтворювати образи. Саме тому, щоб зробити якісний аквагрим варто звернутися за допомогою до досвідченого майстра, яка працює в «Face&body painter».

Вона допомагає як діткам, так і дорослим легко перевтілитись в будь-якого героя міфічного чи реального світу та без сумніву принести море позитивних емоцій та радості на будь-яке свято.

Для нанесення гриму використовується спеціальна фарба на водній основі без розчинників та жирів, що гарантує безпечність як для дорослих так і для дітей.

Двері «Face&body painter»  відкриті для тих, хто готовий втілити яскраві та «живі» образи різноманітних героїв, та неабияк здивувати своїх знайомих та рідних. 

Тим паче, наш майстер без проблем втілять майже будь-які ідеї та бажання наших клієнтів: образи зі світу тварин, птахів чи, навіть, риб; фентезійних чи міфічних героїв, казкових чи «мультяшних» героїв, пори року та ще багато іншого. 

Щоб замовити наші послуги на ваше свято — варто просто зателефонувати до нас і домовитись про зручний час та дату, а ми готові запропонувати вам кращі послуги за хорошими цінами.

Пропонуємо:

  • Послуги художника з аквагриму, фейс-арту, малюнку на животику та боді-арту з вииїздом у дитячі кімнати, ресторани, додому. 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Фейс енд баді пейнтер   Фейс енд боді пейнтер   Бодіпейнтинг   Фейс арт   Боді арт   Body art   Бодіарт   Bodyart   Індивідуальний грим   Аквагрим   Аквагрим вартість   Аквагрим виїзд додому   Аквагрим виїзд на свято   Аквагрим дитячий   Аквагрим для дівчат   Аквагрим для дівчаток   Аквагрим для дітей   Аквагрим для хлопчиків   Аквагрим замовити   Аквагрим кішка   Аквагрим на обличчя   Аквагрим на руці   Аквагрим на хеллоуїн   Аквагрим недорого   Аквагрим фарби   Аквагрим ціна   Анімація   Безпечний аквагрим   Боді арт   Боді-арт   Бодіарт відео   Бодіарт на жіночому тілі   Бодіарт на тілі   Бодіарт фото   Виїзний аквагрим   Грим для дітей   Де замовити аквагрим   Де зробити аквагрим   Де зробити дитячій грим   Де зробити малюнки на тілі   Де зробити малюнок вагітної   Де можна купити аквагрим   Дитячі кімнати   Дитячі фотосесії   Дитяча кімната   Дитячий аквагрим   Дитячий грим   Замовит аквагрим на свято   Замовити аквагри   Замовити аквагрим   Купить аквагрим для дітей   Малюнки на животі   Малюнки на живртику вагітної   Малюнки на тілі   Набір для аквагримом   Олівці для аквагримом   Прикрасити тіло на свято   Професійний аквагрим   Професійний гример   Розваги для дітей   Розважальні програми для дітей   Розважальні програми на дні народження   Розмальовані животики   Святкові гримери   Свято для дітей   Скільки коштує аквагрим   Фарби аквагрим   Фарби для аквагримом ціна   Фарби для аквагриму   Фейс арт   Фотосесії   Фотосесія з гримом   Художник з аквагриму   Художник на тілі   Цікаве заняття на день народження   Школа візажу  
Показати більше