Тернопільська обласна федерація Кіокушинкай карате

Тернопільська обласна федерація Кіокушинкай карате - фото
Відгуків 1
Тернопіль
вулиця Новий Світ
(ЗОШ №2)
Тернопіль
вулиця Леся Курбаса, 7

Інформація

Кіокушинкай карате займає зважливе місце серед спортивних єдиноборств. Це видовищний вид спорту, який практикує особливий, відмінний підхід до системи підготовки, виховання спортсменів, спрямований, в першу чергу, на розвиток сильних, дієвих ударів.

Займаючись Кіокушинкай карате, учні вчаться володіти своїм тілом, наносити чіткі та сильні удари, утримування та кидки. Заснований ще у 50-х роках 20 століття, цей стиль карате сьогодні займає провідні позиції на арені світового спорту. На змаганнях по карате Кіокушинкай глядачів приваблюють видовищні бої, спортивні поєдинки, які проводяться без спеціального захисного спорядження.

Тернопільська обласна федерація Кіокушинкай карате запрошує на навчання цьому бойовому мистецтву дітей та дорослих. Ви маєте нагоду вчитися у справжнього професіонала, адже наш тренер є майстром спорту України, чорний пояс 2 дан.

Наші тренери відповідально та уважно ставляться до кожного учня, долучаючи його до традицій популярного східного єдиноборства. Ми не лише вчимо виконувати прийоми і удари, ми виховуємо спортивний характер, формуємо волю до перемоги.

Пропонуємо:

  • групові та індивідуальні заняття;
  • семінари;
  • літні табори;
  • атестацію на поясах;
  • індивідуальний підхід.

Наші вихованці регулярно беруть участь у чемпіонатах Європи, України, Львівської області.

Головна перевага наших занять — ми допомагаємо сформувати не лише сильне, треноване тіло, а й міцний, вольовий характер.

Стиль Кіокушинкай — контактний, атлетичний і головне його призначення — не шоу, а реальна боротьба. Тут ви вивчите прості та водночас ефективні засоби ведення реального бою. Як засіб самозахисту, цей вид карате має очевидні переваги, адже боєць орієнтується на реальний контакт з противником, відмінно володіє базовою технікою та має особливе психологічне налаштування на перемогу.

Відгуки