Адвокат Цехош Анатолій Миколайович

Адвокат Цехош Анатолій Миколайович - фото
Відгуків 4
Луцьк
вулиця Стрілецька, 12

Інформація

Не беруся захищати підозрюваних у справах, пов’язаних із вбивством чи незаконним обігом наркотиків.

27-річний досвід роботи в галузі права допомагає мені знаходити найоптимальніші шляхи для позитивного вирішення Ваших правових проблем. Віддаю перевагу справам з адміністративного, сімейного, спадкового, житлового, трудового, господарського та кримінального права.

Маю практику позитивного вирішення питань:

 • розлучення, поділу майна;
 • стягнення аліментів;
 • визначення місця проживання дитини;
 • запобігання процедурі повернення дитини за кордон;
 • позбавлення батьківських прав;
 • прийняття та розподілу спадщини;
 • усунення перешкод у користуванні власністю (в тому числі житлом);
 • поновлення на роботі;
 • стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та затримки розрахунку при звільненні;
 • пов"язаних з ДТП (в тому числі відповідальності за керування автомобілем у стані сп'яніння, стягнення страхових виплат);
 • оскарження постанов Укртрансбезпеки про застосування адміністративно-господарських штрафів;
 • повернення вилучених транспортних засобів;
 • зняття арешту з майна (в т.ч. з автомобілів);
 • оскарження бездіяльності державних виконавців;
 • стягнення заборгованості за господарськими зобов'язаннями;
 • стягнення перевізником вантажу вартості наданих послуг;
 • погашення претензій колекторських контор;
 • відшкодування заподіяної злочином матеріальної і моральної шкоди;
 • захисту прав підозрюваних (в тому числі у корупційних злочинах);
 • дострокового звільнення з місць позбавлення волі та ін.

За час своєї адвокатської практики я переконався,

що більшість громадян не знають як поводити себе в суді, коли, як і що говорити,

тому пропоную до вашої уваги деякі рекомендації.

 • Зовнішній вигляд:

Юридична професія досить консервативно ставиться до зовнішнього вигляду, тому бажано одягатися у діловому стилі, і зовсім недопустимо відвідувати суд у спортивному чи короткому літньому одязі, оскільки це показує Вашу неповагу до суду.

 • Перед візитом до суду:
  • візьміть з собою документи, які посвідчують Вашу особу (краще за все брати паспорт);
  • візьміть з собою ручку або олівець, та декілька аркушів паперу;
  • не забудьте документи, що стосуються розгляду справи (беріть як копії, так і оригінали, оскільки суд може виявити бажання їх оглянути);
  • якщо Вви бажаєте ознайомитись з матеріалами справи, не забудьте взяти фотоапарат (мобільний телефон з камерою), щоб зробити копії матеріалів справи.
 • Коли ви прийшли до суду:

Не секрет, що судові засідання дуже рідко розпочинаються вчасно, в тому числі й тому, що суддя не знає, чи з’явилися сторони у справі. Тому бажано повідомити помічника або секретаря судді, який розглядає Вашу справу, про те, що Ви з’явилися.

Таке повідомлення може прискорити початок судового засідання та зменшити час вашого перебування в коридорі суду. Також рекомендую завчасно підготувати документи, що посвідчують вашу особу, а у випадку, якщо ви представник, то і документи, що підтверджують ваші повноваження.

Не забувайте: коли Ви представляєте інтереси на підставі довіреності, Вам необхідно надати суду разом з оригіналом і копію, яку буде долучено до матеріалів справи.

Перед тим, як вас запросять до зали судових засідань, рекомендую пересвідчитись чи вимкнули ви звук свого мобільного телефону (зайве дратування судді телефонним дзвінком не піде вам на користь)

Під час судового засідання слід пам'ятати декілька простих речей:

 • Ви маєте встати при вході судді або колегії суддів до зали судового засідання та підводитися кожен раз, коли до Вас звертається суддя. Відповідати на запитання тільки стоячи.
 • Звертатися до судді словами «Ваша честь».
 • Бути ввічливим до учасників процесу, звертатися до них по імені і по-батькові.
 • Не перебивати суд та учасників процесу. Якщо хочете, щоб вам надали слово — підніміть руку.
 • Коли потрібно вийти із зали судового засідання, а ви є учасником процесу, самовільно її покинути не можна. Ви маєте заявити клопотання про оголошення перерви в судовому засіданні.
 • Ніколи не сперечайтеся із суддею.
 • Передавати судді документи та інші матеріали, що стосуються справи, слід лише через судового розпорядника чи секретаря судового засідання.
 • Відповідати на задані Вам питання необхідно зрозуміло та голосно, щоб могли почути усі присутні у залі судового засідання.

 

Успіхів Вам у вирішенні всіх Ваших проблем!

Відгуки

Валентина Бровченко: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Я надзвичайно вдячна долі , що вона подарувала мені щастя, зустріти таку чудову людину, професіонала , фахівця високого рівня - Анатолія Миколайовича. у справі . де інші фахівці не давали шансів на успіх, він взявся за розв ,язання дуже складного питання і ми отримали перемогу!
Не сподобалось: Це людина дуже позитивна , сповнена добра і вміння відчувати біль і проблеми інших. В цей важкий період життя, поряд був не тільки досвічений , талановитий професіонал , а щира людина , надійна опора і підтримка. на судових засіданнях лінія захисту велась ним , дуже виважено , лаконічно, професійно і впевнено. Найщиріша подяка і низький уклін цій чудовій людині!
Загальне враження: Найвища оцінка професіоналу високого рівня. Рекомендую Анатолія Миколайовича ,як чудового адвоката. Щиро Вам дякую Анатолію Миколайовичу , що Ви були поряд у моїй біді , не тільки адвокатом , а і психологом , який підтримував , не дав впасти у відчай , зламатись. Нехай Бог дарує Вам щасливу долю , за Ваше добро і людяність. І за результативну роботу!!!
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Korneliuk: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: якісна консультація, серйозний підхід до роботи, результат - виграна справа.

Загальне враження:професіонал високого рівня, рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Виталий Р.: (Користувач)
Сподобалось
Професійний адвокат з великим досвідом практичної роботи. Завдяки Анатолію Миколайовичу нами було виграно декілька, як мені спочатку здавалось, безперспективних справ. Але завдяки умінню безпомилково визначати приорітети при вирішенні проблеми, досвіду та досконалому знанню законодавства, ми отримали перемогу в судовій тяжбі. Ця людина завжди вникає в суть проблем і блискуче їх вирішує! Дуже імпонує завжди оптимістичний настрій Анатолія Миколайовича, та його уважне ставлення до проблем клієнта. Тільки позитивна оцінка його складній роботі! Дякуємо!:
Не сподобалось:
Тільки позитивна оцінка його складній роботі! Рекомендуємо та щиро дякуємо!
Переглянути всі відповіді ()
Jarek Samoniuk: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Коли виникають складні життєві ситуації, які потребують допомоги юриста, кожен з нас намагається звернутися до кваліфікованого фахівця ,адже від нього залежить результат і головне - успіх Вашої юридичної справи. Саме таким адвокатом (правовим ангелом охоронцем) для нашої родини є Анатолй Миколайович - людина з досвідом, правовою мудрістю, фаховим підходом до кожної справи. Дякуючи компетентності та професіоналізму Анатолія Миколайовича, ми виграли кілька справ, за що, я і моя родина дуже вдячні .
Тому , тим хто потребує юридичної допомоги, я рекомендую - Цехоша Анатолія Миколайовича - порядного, чесного, відповідального і просто хорошого адвоката. Успіхів Вам, Анатолій Миколайович.

Переглянути всі відповіді ()
Цехош а.м.   Адвокат цехош а.м.   Адвокати   Юристи   Адвокат   Адвокатські послуги   Послуги адвоката   Юридичні послуги   Юрист   Послуги юриста   Юридична допомога   Юридичні консультації   Юридичні компанії   Юридичні фірми   Адвоката допомога   Адвоката знайти   Адвоката консультації   Адвоката найняти   Адвоката послуги   Адвокатські послуги в цивільних справах   Адвокатські послуги в цивільному праві   Адвокатські послуги кримінальне право   Адвокатська допомога   Адвокатська допомога кредитні відносини   Адвокатська допомога кримінальне право   Адвокатська допомога у кримінальних справах   Адвокатська допомога у спадкових справах   Адвокатська контора   Адвокатський офіс   Адвокатський супровід   Відчуження нерухомого майна   Ведення кримінальних справ   Ведення кримінальних справ допомога   Ведення цивільних справ   Ведення цивільних справ допомога   Весільний контракт   Видача свідоцтва про право на спадщину   Видача свідоцтва про придбання майна з прилюдних торгів   Виконання нотаріальних дій   Де знайти адвоката   Довіреність   Довіреності   Договір дарування   Договір застави   Договір оренди авто   Договір позики   Договори   Договори доручення   Документи   Допомога адвоката   Допомога в суді   Доручення   Досвідчений адвокат   Досвідчений юрист   Достовірність   Досудове врегулювання спорів   Заборони   Завірені копії документів   Завірення копій документів   Завірити підпис на документі   Заведення спадкової справи   Заповіти   Засвідчення вірності копій   Засвідчення підписів   Засвідчення підписів на заявах   Засвідчення справжності підпису   Засвідчення справжності підпису на документах   Захист інтересів клієнта в суді   Захист інтересів клієнта в судах   Захист інтересів у цивільних справах   Захист у кримінальному провадженні   Захист у кримінальному судочинстві   Заходи щодо охорони спадкового майна   Заява до правоохоронних органів   Заява до правоохоронних органів допомога адвоката   Заява на виїзд дитини за кордон   Заява про виїзд дітей закордон   Згода на виїзд дитини   Здійснення правового обслуговування установ   Здійснення представництва громадян органах місцевого самоврядування   Зміни до статуту   Знайти адвоката   Зняття заборони на нерухоме майно   Зняття заборони на рухоме майно   Кваліфіковані адвокатські послуги   Кваліфікований адвокат   Кваліфікований правовий супровід   Кваліфікований приватний юрист   Кваліфікований юрист   Кваліфікований юрист кримінальні справи   Кваліфікований юрист кримінальне право   Комплексна правова допомога   Консультації   Консультації адвоката   Консультація юриста   Ліквідаційний баланс   Легалізація   Майнові спори   Надійний адвокатський супровід   Надання консультацій з правових питань   Надання консультацій з цивільних правових питань   Надання нотаріальних послуг   Надання правових консультацій   Надання правової допомоги   Надання юридичних послуг   Найняти адвоката   Накладання заброни на нерухоме майно   Накладання заброни на рухоме майно   Накладення та зняття заборони відчуження майна   Написати заповіт   Нерухоме майно   Нотаріальне посвідчення   Отримання консультацій з правових питань   Отримання консультацій з цивільних питань   Отримати дублікати нотаріальних документів   Отримати свідоцтво про право на спадщину   Оформити довіреність   Оформити заповіт   Оформлення дарування   Оформлення довіреності   Оформлення купівлі продажу квартир   Оформлення позовних заяв   Оформлення спадщини   Підготовка заяви до суду   Підготовка позивної заяви   Підпис   Підписи на документах   Первинна реєстрація   Передача права власності   Поиск адвоката   Поиск хорошого адвоката   Порадьте адвоката   Порадьте хорошого юриста   Порадьте юриста   Посвідчення вірності копій   Посвідчення довіреності   Посвідчення договорів   Посвідчення договорів обміну   Посвідчення договорів позики   Посвідчення договорів про відчуження транспортних засобів   Посвідчення договору застави нерухомого майна   Посвідчення договору застави рухомого майна   Посвідчення договору оренди нерухомого майна   Посвідчення договору оренди рухомого майна   Посвідчення договору про сплату аліментів на дитину   Посвідчення заповітів   Посвідчення заповіту   Посвідчення заповіту посвідчення фактів   Посвідчення правочинів   Посвідчення фактів   Посвідчення шлюбного договору   Посвідчити договір   Послуги адвокатів   Послуги надійного адвоката   Послуги приватних адвокатів   Потрібен адвокат   Правничі послуги   Правові послуги складання юридичних документів   Правова допомога   Правова допомога в суді   Правовий аналіз документів   Правовий супровід   Представлення інтересів у органах державно влади   Представлення інтересів у органах самоврядування   Представництво інтересів фізичних осіб   Представництво інтересів юридичних осіб   Представництво в кримінальних справах   Представництво в суді   Представництво в суді інтересів юридичних осіб   Представництво в судах   Представництво в судовому процесі   Представництво в цивільних справах   Представництво при кримінальних справах   Приватні адвокати   Приватна адвокатська контора   Приватний адвокат   Різні види адвокатських послуг   Сімейні спори   Сімейні справи   Сімейний адвокат   Свідоцтво про право власності на частку в спільному майні подружжя   Свідоцтво про придбання майна з аукціонів   Сертифіковані переклади   Складання договору іпотеки   Складання договору відчуження автомобіля   Складання договору відчуження житлового будинку   Складання договору відчуження квартири   Складання договору відчуження нерухомості   Складання договору відчуження об’єкта незавершеного будівництва   Складання документів правового характеру   Складання документів юридичного характеру   Складання процесуальних документів правого характеру   Скласти шлюбний договір   Спадкові договори   Спадкові справи   Спадок   Спадщина   Статут   Судове представництво   Терміново порадьте адвоката   Хороша адвокатська контора   Широкий спектр надання юридичних послуг   Широкий спектр нотаріальних послуг   Широкий спектр юридичних послуг   Шлюбний договір шлюбний контракт   Юридична компанія   Юридична консультація   Юридична консультація у письмовій формі   Юридичне обслуговування   Юридичний аналіз   Юридичний супровід   Юрист для фізичних осіб  
Показати більше