Атлант-стиль

Атлант-стиль
Львів
Вулиця Пасічна, 131
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0012:00 - 13:00
Сб,НдВихідний

Інформація

   Сухі будівельні суміші вже давно стали для нас звичними, і жоден ремонт або будівництво не обходиться без їх використання. Практично для кожного процесу, в основу якого покладено вирівнювання поверхонь або приклеювання облицювальних матеріалів розроблена своя індивідуальна суха суміш. Їх застосовують для заливки стяжки, шпаклівки, приклеювання кахельної плитки, пінопласту та гіпсокартону, створення гідроізоляційного шару і, звичайно ж, для штукатурки стін і стель.    Головне — обрати надійного виробника з багаторічним досвідом та надійними гарантіями.

Наші переваги:
 • Понад 15 років на ринку виробництва сухих будівельних сумішей;
 • За роки вдалось зайняти одні з лідируючих позицій серед багатьох виробників, завоювати довіру партнерів та клієнтів (будівельних гіпермаркетів, будівельних організацій та споживачів), адже пропонуємо тільки високоякісну продукцію за доступними цінами.
 • За роки роботи та удосконалення технологій виробництва та підбору однієї з кращої сировини вдалось не тільки розширити свій асортимент продукції, але й зробити її справді якісною, надійною та функціональною.
 • В 2007 році наша компанія першою в Україні розробила екологічно-чисті вапняні продукти Штук 1, Штук 2, Штук 3 та екологічно-чисті вапняні фарби.
 • Пропонуємо сертифіковану продукцію, яка проходить повний контроль виробництва та відповідності нормам якості.
 • Ми пропонуємо доступні ціни за відмінну якість
Ми пропонуємо широкий асортимент:
 • клею,
 • штукатурки,
 • шпаклівки,
 • самовирівнюючих наливних підлог,
 • фасадної шпаклівки,
 • затирочних сумішей,
 • гідроізоляції,
 • грунтуючих фарб та грунтівки.
 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Я вже довгий час користуюсь продукцією ТМ Атлант і скажу Вам, що дуже задоволений,ще від початку беру їх ШТУК чесно скажу хто тільки непочав виробляти вже його але до якості в Атланті ой як далеко,раджу ВСІМ непожалкуєте також недавно брав клеї на фасад ну дуже приваблива ціна!!! Всім гарної праці.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
ах і моя оцінка!

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
І ще одне -якщо про них пишуть такі неправдиві відгуки,значить конкуренти їх бояться))

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Мені дивно що коментарі лишають люди які мабуть є конкурентами!!! Це неєтично!!! Я сам роблю їхніми клеями а зараз і є бригада по ШТУКУ це надзвичайно добрий продукт,я задоволений як якістю так і ціною. А що відносно персоналу так я ніколи з поганим настроєм від них невиходив. РАДЖУ АТЛАНТ - неслухайте нікого зайдіть купуйте і самі переконаєтесь у зворотньому що писали попередні "клієнти"

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
невже шукають технолога

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Суміші дужі погані краще не купляти може все обсипатися.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Погані суміші, та вони жахливі в них, я ще такого не бачив. Купив в них клей досить хороший майстер поклав плитку через місяць відвалилася. Прийшлося купляти клей ферозіт та щераз все робити ніколи не купляйте нічого в них. Воно все погане.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Сухі суміші дуже погана, напевно немає технолога спеціаліста, відношення жахливе, коли з ними говориш сміються в очі або посилають. Ніколи в світі атлант сухі суміші не купляйте.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Атлантстиль   Будівельні матеріали   Виготовлення будівельних матеріалів   Лакофарбова продукція   Будматеріали   Магазин будівельних матеріалів   Продаж будівельних матеріалів   Виготовлення будівельних матеріалів   Виготовлення будматеріалів   Виробництво будівельних матеріалів   Лаки   Фарби   Буд матеріали   Виробництво будівельних сумішей   Грунтовка   Грунтовки   Екологічно чисті вапняні матеріали   Замовити клей   Замовити шпаклівку   Замовити штукатурку   Кладочна суміш   Клеї   Купити грунтовку   Купити кладочну суміш   Купити клей   Купити промисловий клей   Купити сухі будівельні суміші   Купити шпаклівку   Купити штукатурку   Матеріали для будівництва   Промисловий клей   Сухі будівельні суміші   Фарба для внутрішніх робіт   Фарба для зовнішніх робіт   Шпаклівка   Штукатурка   Штукатурка та шпаклівка  
Показати більше