Студія краси "Beauty lab"

Beauty lab - фото
Відгуків 4
Рівне
вулиця Вербова, 18г

Інформація

Процедура шуга рингу дозволяє швидко, майже безболісно, ефективно та недорого позбутись зайвого волосся на тілі. Така процедура підійде навіть тим, у кого чутлива шкіра. Адже у роботі ми використовуємо тільки якісну, гіпоалергенну косметику від провідних виробників.

У процедури цукрової епіляції є ряд безперечних переваг: шкіра стає гладкою, красивою, без чорних крапок, як після гоління; волосся можна видалити швидко та якісно, такий вид видалення волосся можна застосовувати у будь-якій зоні тіла; після проведення процедури залишки цукру не складно видалити водою, цукрова паста перешкоджає поширенню бактерій.

Наші майстри мають великий досвід видалення небажаних волосків на тілі та роблять це швидко і безболісно.

Затишна атмосфера, привітний персонал, грамотна консультація, якісне та безпечне проведення процедури та доступні ціни.

Послуги:

  • шугаринг;
  • ламінування, батокс та оформлення вій.

Відгуки

Nadiya Kondratyuk: (Гурман)
Сподобалось
Спробувала вже майже всі послуги. Починала з шугарингу і дякуючи майстру Руслані, яка пояснила-роз"яснила і головне зрробила якісну процедуру, повертаюся тепер щомісяця :)
нова послуга альгінатних масок - бомба, шкіра - як в малечі :)
а потім спробувала і війки з брівками зробити. сказати, що залишилась задоволена - нічого не сказати
рідко коли можна знайти майстра, в якого хочеться спробувати все :) у Руслани і захотілося і лишилася на 300% задоволонею
Переглянути всі відповіді ()
Olga Matchihina: (Користувач)
Сподобалось
Чудове місце де ви зможете розслабитись, комфортний і затишний кабінет, плюс чудовий майстер своєї справи ізалишить. гарні спогади і ви обов‘язково повернетесь сюди ще і ще)
Рекомендую!!)
Переглянути всі відповіді ()
Marianna Korolowa: (Користувач)
Сподобалось
дуже сподобалось.хочу в!дм!тити профес!онал!зм ! в!ддан!сть сво!й справ! майстра шугарингу Руслани. Завжди з приэмн!стю ходжу на процедури ! як! проходять в сучасно обладнаному каб!нет! де на хвильку забуваэш про час ! в!ддаэшся в руки профес!оналу)Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Vika Kalinchuk: (Користувач)
Сподобалось
Відвідувала студію, лишилася дуже задоволеною!!!! Зайве волосся прибирається, можна сказати "тане" з кожною процедурою, шкіра ніжна немов оксамит!!! Майстер Руслана, досвідчена, приємна, дає кваліфіковані поради, стосовно догляду за шкірою і т.п. Альдегітні маски для лиця, просто бомба, так Руслана ще і досвідчений косметолог! Ідеальні ьрівки, ламінування вій....і хороший настрій, запашна кава, затишна атмосфера і багато приємних моментів чекає на вас саме в студії " Beauty_lab"
Рекомендую!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Б'юті лаб   Бюті лаб   Воскова депіляція   Шугаринг   Салони краси   Салон краси   Салони красоти   Салон красоти   Безболісний шугаринг   Безболісний шугаринг в   Видалення волосся цукровою пастою   Воскова депіляція в   Де професійно роблять шугаринг   Де професійно роблять шугаринг бікіні глибоке   Де професійно роблять шугаринг бікіні класичне   Де професійно роблять шугаринг ніг до колін   Де професійно роблять шугаринг ніг повністю   Де професійно роблять шугаринг обличчя   Де професійно роблять шугаринг рук до ліктя   Де професійно роблять шугаринг рук повністю   Де роблять акрилове нарощення нігтів   Де роблять апаратний педикюр   Де роблять візаж   Де роблять депіляцію   Де роблять депіляцію в   Де роблять догляд за віями   Де роблять корекцію брів   Де роблять ламінування вій   Де роблять шугаринг   Де роблять якісно шугаринг   Запис на шугаринг   Записатись на депіляцію   Записатися на шугаринг   Зробити депіляцію   Зробити цукрову депіляцію   Зробити цукрову депіляцію в   Зроити депіляцію в   Позбутись зайвого волосся   Швидкий шугаринг   Шугаринг в рівному   Шугаринг недорого   Шугаринг рівне   Шугарниг якісно  
Показати більше