Курси польської мови

Курси польської мови - фото
Відгуків 6
Калуш
Проспект Українки, 52
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Прагнення до вивчення нового — звична річ для кожної людини. Кажуть, що вивчати мови ніколи не пізно, проте, найсприятливішим періодом для вивчення мов є дитинство. Сьогодні популярності набуває вивчення польської мови, адже безліч людей щодня виїжджають до Польщі на навчання чи роботу.

Запрошуємо на курси польської мови дорослих та діток від 7-ми років. Різноманітні та добре структуровані уроки мотивують до вивчення мови, додають упевненості та розвивають самостійність. Навчання проходить у групах по 3-5 осіб, тому викладач має змогу приділити увагу кожному учневі й відповісти на усі запитання.

Також пропонуємо індивідуальні заняття для тих, хто прагне вивчити мову швидше та осягнути більшу кількість матеріалу.

Готуємо для проходження співбесіди на Карту Поляка. Гарантуємо швидке та якісне навчання, індивідуальний підхід до кожного студента.

Окрім польської мови, також пропонуємо вивчення англійської мови для дорослих та дітей різного віку.

Наші переваги:

  • широкий спектр послуг;
  • досвідчені викладачі;
  • дружня атмосфера;
  • комфортні умови;
  • сучасні підручники.

Відгуки

Olia Andrushko: (Ревізор)
Сподобалось
Пані Тетяна хороший вчитель,пояснює зрозуміло доступно,до кожного учня різний підхід.дякую вам !
Переглянути всі відповіді ()
Юля Єрмоліна: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Пані Тетяна дуже хороший викладач.Пояснює дуже добре.Для кожного індивідуально підбирає схему навчання.Я в короткий термін освоїла необхідне.Дякую!!!
Переглянути всі відповіді ()
Іруся Григоренко: (Користувач)
Сподобалось
Пані Тетяна. 👩‍🏫Хочу подякувати за вивчення з вами польської мови. 🇮🇩👏Заняття справді були цікаві, 📚📔різноманітні і результативні. 😊Приємно вразила методика та високий рівень викладання.🤔Хочу відмітити доброзичливе ставлення та кваліфікацію викладача. 👍А також зручний графік занять 📅 та помірну плату.💰🤫Дякую за Вашу роботу. 💐І рекомендую записатися до пані Тетяни.☝️ Бо ви дійсно навіть за короткий час зможете з нею вивчити саме найголовніше що вам в майбутньому знадобиться. 😉А Вам пані Тетяна хороших учнів.👫👭👬 І процвітання. 🎉🎊
Переглянути всі відповіді ()
Яна Слободяник: (Користувач)
Сподобалось
Тетяна Богданівна- надійна людина, досвідчений вчитель із широким колом інтересів та оригінальним мисленням. Вона уміє звичайний урок перетворити на свято , оскільки постійно урізноманітнює форми та методи роботи, шукає нові прийоми у співпраці з учнями.
Рекомендую 👌🏼👌🏼
Переглянути всі відповіді ()
Yulia Frintsko: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:Чудовий викладач,доступно пояснює матеріал.Отримала масу позитивних емоцій та велику базу знань.Курси підходять як для професійного навчання так і для побутового та розмовного значення
Переглянути всі відповіді ()
Andrew Nizhnik: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Дуже задоволений процесом навчання та його кінцевим результатом. Унікальна програма навчання, гнучкий графік, індивідуальні заняття - людина дійсно віддана своїй роботі. Пані Тетяна є справді дуже хорошим педагогом та й цікавим спів розмовником, за що я неймовірно вдячний!
Переглянути всі відповіді ()