Oleksandra Yatsiv

Oleksandra Yatsiv - фото

Інформація

Плануєте своє весілля і хочете здивувати гостей вишуканим весільним тортом чи почастувати їх першокласними ласощами? Бажаєте зробити солодкий подарунок небайдужій вам людині? У вашої дитини скоро День народження і вам потрібен не тільки смачний, а й корисний та красивий торт? Звертайтеся за допомогою до «Oleksandra Yatsiv». Ми втілимо ваші солодкі фантазії в реальність! «Oleksandra Yatsiv»! — ваш кондитер, що створить для вас справжні солодкі шедеври, які стануть окрасою будь-якого столу.

Кожне замовлення для нас особливе та індивідуальне, саме тому ми створюємо не тільки смачні десерти, а ще й ексклюзивні саме до вашого свята. Оригінальний дизайн, ваші улюблені смаки та унікальне декорування — те, що ми гарантуємо кожному нашому клієнту.

Що пропонуємо? Наші послуги:

  • випічка й оздоблення на замовлення: тортів, тістечок;
  • виготовлення різних десертів;
  • оформлення кенді-бару.

Переваги «Oleksandra Yatsiv»:

  • Для приготування тортів, тістечок та інших смаколиків використовуємо виключно свіжі, відбірні продукти, натуральні інгредієнти. Тому, готові вироби приємно вразять вас своїм бездоганним смаком і, звісно, будуть безпечними (споживати їх можуть навіть дітки).
  • Для оздоблення кулінарних виробів застосовуємо усілякі новітні техніки: глазурне, велюрове чи кремове покриття тортів, декорування їх різними смачними прикрасами, квітами тощо. Тож, не тільки смак, а й вигляд наших солодких витворів мистецтва буде розкішним.
  • Прийнятні ціни на весь наш асортимент дозволить практично всім охочим замовити у нас трохи солодкого і красивого «щастя», аби зробити своє свято особливим чи потішити когось із близьких.

Відгуки