Мері декор

Мері декор - фото

Інформація

Вдало підібраний, продуманий та мистецьки виконаний декор свята — вагома складова гарного настрою, приємних вражень як винуватців, так і гостей торжества. І якщо ви сумніваєтеся у власних талантах щодо оформлення святкової події, звертайтеся до професіонала, який вже чималий час вдосконалює свої вміння, покращує майстерність та втілює креативній ідеї й задуми.

«Мері декор» — це творчий підхід та увага до найменших деталей, це різноманітні варіанти стильного, модного, актуального декору для різних подій.

Дитячі свята — своєрідний виклик для майстра, адже потрібно створити казкову, фантастичну атмосферу, наповнити простір неймовірними емоціями та захоплюючими враженнями.

І «Мері декор» це вдається виконати в повній мірі. Ми готові втілювати ваші ідеї та пропонувати власні цікаві рішення. Діти в захваті від цікавих сюрпризів, нестандартних підходів та приємних дрібничок.

«Мері декор» пропонує:

  • організацію та декор святкових подій — весіль, хрестин, днів народження та інших урочистих подій:
    • виготовляємо запрошення, арки з квітів та інші важливі атрибути яскравого свята;
  • флористичні послуги;
  • організацію дитячих свят;
  • оформлення фотозони.

Провідний напрям роботи — повний декор на весілля.

Що стосується досвіду роботи, то у «Мері декор» він суттєвий — досвід щодо організації днів народження складає майже 10 років, організовано та декоровано понад 200 весіль та 300 днів народження, а отже, майстер вміє знайти підхід до кожного замовника, чудово орієнтується у своїй сфері, стежить за модними тенденціями галузі.

Також, можна придбати швейцарський шоколад, чашки з розписом, шоколадні набори та інші креативні подарунки.

«Мері декор» — це атмосферні, вишукані та стильні свята для вас!

Відгуки