Альт Індекс

Альт Індекс - фото
Львів
вулиця Зелена, 238
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Постачання устаткування для автосервісу і СТО — основна сфера діяльності компанії «Альт Індекс». Працюючи в даному сегменті ринку протягом багатьох років, нам вдалося налагодити партнерські відносини з провідними виробниками. Реалізація продукції без посередників дозволяє зберігати доступні ціни і виключити зайві зволікання.

Займаючись продажем устаткування для автосервісу, ми орієнтуємося виключно на запити клієнтів. Не секрет, що успіх роботи сервісних центрів залежить від їх технічної оснащеності. Пропонуючи до реалізації обладнання для СТО, ми гарантуємо його якість, надійність і довговічність.

Устаткування для автосервісу від компанії «Альт Індекс» — це широкий асортимент технологічних пристосувань і пристроїв, без яких неможливо здійснювати обслуговування автотранспорту.

«Альт Індекс» співпрацює виключно з перевіреними часом виробниками обладнання для СТО. Всі товари для автосервісу укомплектовані відповідно оригінальним заводським специфікаціям і поставляються з супутньою технічною документацією.

Пропонуємо:

  • підіймачі;
  • гідравлічні компресори;
  • обладнання для СТО та шино монтажу;

Відгуки