SFlowers school

SFlowers school - фото
Чернівці
вулиця Хотинська, 54в

Інформація

Квіти… Вони прекрасні. Вони є чудовим способом сказати дорогій людині про свої почуття. Вони ідеальне доповнення до будь-якого подарунка. А ще, з їхньою допомогою, можна заробляти немалі гроші, займаючись при цьому улюбленою справою. Хочете заробляти, творячи «квіткову» красу? Мрієте відкрити власний квітковий магазин чи флористичну студію? Давно займаєтеся флористикою, але бажаєте удосконалити свої професійні уміння? Дружня команда школи флористики та квіткового бізнесу «SFlowers school» допоможе вам втілити ваші бажання в життя! Навчаємо працювати з квітами правильно, отримуючи при цьому достойний прибуток. Станемо в пригоді як аматорам, так і досвідченим флористам.

Що саме ми пропонуємо? У студії «SFlowers school» ви можете відвідувати наступні курси:

  • Базовий курс. Він чудово підійде новачкам та стане стартом вашої успішної дороги у світі флористики. В межах курсу ви освоїте основні техніки та дізнаєтеся таємниці створення ідеальних флористичних продуктів.
  • Бізнес курс «Як заробляти на квітах від А до Я» розроблений для тих хто хоче стати успішним підприємцем і заробляти реальні гроші на квітах.
  • Весільний курс перетворить вас на справжнього аса у сфері весільної флористики та декору. Під час проходження цього курсу ви не тільки опануєте весільну флористику й декор, а й навчитеся знаходити підхід до різних клієнтів, дізнаєтеся, як втілювати свої креативні ідеї в реальність.
  • «On-line курс» — для тих, кому бракує часу відвідувати школу. Цей курс створено для поціновувачів зручності. Адже навчатися ви зможете в комфортному місці в будь-який зручний для вас час.

Також проводимо майстер-класи, на яких ви зможете зануритися в творчу атмосферу та провести час із задоволенням і користю, створюючи розкішні флористичні продукти.

Відгуки

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук