ПАБ "ФайнаОкрайна"

ФайнаОкрайна - фото
Відгуків 3
Львів
Вулиця Любінська, 100
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд11:00 - 23:00Без перерви

Інформація

Паб «ФайнаОкрайна» — це місце, де вам завжди раді, де панує відмінний настрій і де існує своя унікальна атмосфера, що налаштовує на хвилю відпочинку. Це місце, куди можна прийти великою компанією відсвяткувати День народження або заглянути в кінці важкого дня і зустріти там своїх друзів.

Команда нашого пабу постійно вивчає смаки та гастрономічні вподобання своїх гостей і готова запропонувати варіанти страв і напоїв на будь-який смак і з будь-якого приводу: ділова зустріч (це ж не тільки костюми та краватки), відпочинок з друзями, смачний та швидкий обід, або ж перегляд спортивних подій великими компаніями. А до смачної їжі потрібні смачні напої — ми пропонуємо великий вибір пива, віскі, коктейлів.

Меню, побудоване в основному на м'ясних стравах і правильних закусках, часто оновлюється та доповнюється, так що шансів набриднути йому не залишають.

І все ж найголовніше, що відрізняє паб «ФайнаОкрайна» від інших місць — це своя, особлива атмосфера. Приходьте до нас відпочити з друзями, зустрітися з колегами, повболівати за улюблену команду і просто добре провести час! А ми, в свою чергу, запропонуємо все необхідне для цього:

  • відмінний сервіс;
  • привітний персона, який подбає про ваш відпочинок;
  • смачні страви;
  • відмінні алкогольні та безалкогольні напої;
  • затишну атмосферу та хороші ціни.

Відгуки

Rostyk Rosolovskiy: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось:
Чудовий паб, інтер'єр простий і душевний, все витримано у фанафтському стилі, кухня надзвичайно смачна, ціни середні

Переглянути всі відповіді ()
Віталій Хомів: (Активний користувач)
Сподобалось
Чудовий паб, ціни радують
Смак страв шикарний, позитивний і хороший персонал! Класна рокнрольна музика. Окрім цього всього тут є смачні коктейлі, наливки і хороший вибір віскі чи бурбону.
Як для районного закладу, він мав би бути в центрі
Круто!!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Volodymyr Klymkiv: (Користувач)
Сподобалось
Класний паб. Все дуже круто
Відпочивали тут з друзями
Круті набори на компанію, пиво шикарне!
Плейлист, крутезний. Бармени шарять в роботі !!!!
Дякуємо за такий заклад!!!
Переглянути всі відповіді ()
Файна окраїна   Файна окрайна   Паби   Паб   Пивна   Fainaokrayina   Rock'n'roll   Багато пива   Банкети   Бари   Бронювання столиків   Відпочинок в барі з друзями   Відпочинок для компанії   Відпочинок для компанії в центрі   Відпочинок з друзями   Відпочинок з друзями на любінській   Відпочити в барі з друзями   Відпочити в барі з друзями на любінській   Відпочити в пабі   Відпочити після важкого робочого дня   Віскі   Випити натуральне пиво   Випити натуральне пиво на любінській   Випити не пастерезоване пиво   Випити не пастерезоване пиво на любінській   Випити не пастерезоване чеське пиво   Випити не пастерезоване чеське пиво в центрі   Випити не фільтроване не пастерезоване пиво   Випити не фільтроване не пастерезоване пиво на любінській   Випити не фільтроване не пастерезоване чеське пиво   Випити не фільтроване не пастерезоване чеське пиво на любінській   Випити не фільтроване пиво   Випити не фільтроване пиво на любінській   Випити не фільтроване чеське пиво   Випити непастерезоване пиво   Випити непастерезоване пиво на любінській   Випити непастерезоване чеське пиво   Випити пива з бочки   Випити пиво   Випити пиво без домішок   Випити пиво без домішок на любінській   Випити пиво без консервантів   Випити пиво без консервантів на любінській   Випити пиво з бочки   Випити пиво на любінській   Випити пиво на розлив   Випити птва   Випити якісне пивона любінській   Гарніри   Гарячі страви   Де відпочити в барі з друзями на любінській   Де відпочити з компанією   Де випити натуральне пивона любінській   Де випити не пастерезоване   Де випити не пастерезоване пиво   Де випити не пастерезоване пиво на любінській   Де випити не пастерезоване чеське пиво   Де випити нефільтроване пиво   Де випити нефільтроване пиво на любінській   Де випити нефільтроване чеське пиво   Де випити пиво   Де випити пиво без домішок   Де випити пиво без домішок на любінській   Де випити пиво з бочки на любінській   Де випити пиво на розлив   Де випити пиво на розлив на любінській   Де випити смачне пиво   Де випити смачне пиво на любінській   Де випити якісне пиво   Де подивитись футбол   Де попити натуральне пиво   Закуски   Зал для банкету   Затишний бар   Зустріч з друзями   Кафе на любінській   Корпоратив   Паб з переглядом футболу   Паб на любінській   Паб файна окраїна   Паби міста   Перегляд футбольних матчів   Пивні заклади   Пивні закуски   Пивний бар   Пивний заклад   Пиво   Пиво на любінській   Резервування столиків   Смачні закуски до пива   Смачне пиво   Смачно поїсти   Тематичні вечори   Файна окраїна   Файна окрайна   Файнаокраїна   Файнаокрайна   Хороший заклад  
Показати більше