People Work Group

People Work Group - фото
Відгуків 6
Тернопіль
вулиця Руська, 21
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Ваш роботодавець не цінує вашу працю? Давно мрієте про високооплачувану роботу за кордоном? Годі мріяти! З «People Work Group» легальне працевлаштування за кордоном — це не мрія, а реальність! Довіртеся нам і ми запропонуємо вам чудову роботу в Польщі. Ми знайдемо для вас роботу, де вас цінуватимуть і де ви зможете отримувати достойну винагороду за вашу працю. Наша сучасна аутсорсингова компанія впродовж багатьох років працевлаштовує людей та знаходить компетентний персонал для провідних компаній у різних галузях промисловості, торгівлі, ресторанного бізнесу, в багатьох інших сферах.

Чим саме будемо корисними для вас? Клієнти «People Work Group» отримують наступне:

  • Підбір вакансій у Польщі власникам біометричних паспортів чи людям, що мають візу та пошук роботи від прямого роботодавця.
  • Кваліфіковане консультування щодо отримання візи, робимо запрошення для легального перетину кордону та офіційного працевлаштування в Польщі.
  • Житло та харчування (деякі роботодавці надають їх безкоштовно).
  • Оформлення документів та сприяння в отриманні карти тимчасового перебування на 3 роки.
  • Гарантія вчасних виплат зарплати, консультування і супровід представниками нашої компанії впродовж всього часу вашої роботи, медичне страхування. 

Довіртеся нам — ми маємо роботу для вас!

Відгуки