Konica

Konica - фото
Відгуків 7
Тернопіль
вулиця Слівенська, 15
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб09:00 - 18:00Без перерви
Нд10:00 - 17:00Без перерви

Інформація

Наскільки терміново буває потрібно зробити фото на документи? Іноді, це питання одного-двох днів, але останнім часом все частіше ми говоримо про одну-дві хвилини, особливо коли справа стосується паспортів, віз або важливих довідок. Наш сервіс допоможе у вирішенні проблеми термінового фото на документи.

Ми здатні зробити вам фото на візу, американську візу, український паспорт, Green Card, медкомісію, медичну книжку, трудову книжку, резюме, незалежне тестування учнів, на вступ до вузу, училище, коледж, ЗНО, учнівський, пропуск , водійське посвідчення, пенсійне посвідчення, дошку пошани і так далі — та будь-який вид фото для документів. Тож ви можете з легкістю звертатись до нас за допомогою та порадою і отримаєте справді якісні послуги.

У разі, якщо у вас є «одна з кращих», на ваш погляд, фотографій на документи в уже роздрукованому вигляді та необхідно зробити її копію, вам знову до нас. Ми переведемо цю фотографію в електронний вигляд, зробимо сканування в найвищій якості, при необхідності роздрукуємо зі збереженням електронної версії на ваш електронний носій. Приказка про погоню за двома зайцями набуває нового сенсу, ловимо обох !! Таким чином за один раз робиться і копіювання і сканування фото.

Послуги:

  • Фото на документи всіх видів;
  • Друк кольорових фото різних форматів;
  • Продаж фоторамок різних розмірів;
  • Аксесуари до цифрової техніки та інші супутні товари;
  • Стартові пакети всіх мобільних операторів;
  • Сканування та відправка на електронну пошту;

Відгуки