BANKHOTEL

Відгуків 2
Львів
Вулиця Листопадового Чину, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Готельні послуги. Номери класів "стандарт", "суперіор", "півлюкс", "прем’єр люкс" та "президентський".

Події

Виставка карикатур В. Казаневського "Ватні коліна"
Львів'янам та гостям міста надається унікальна можливість побачити нові малюнки відомого у всьому світі українського карикатуриста Володимира Казаневського. Виставка називається "Ватні коліна". Вперше, частина малюнків, представлених на виставці, експонувалася в галереї Французького інституту в Україні, а видавництво "Фоліо"підготувало до друку роман без слів "Ватні коліна", який цілком складається з малюнків.Графічні роботи «Ватні коліна» - це по суті притча про людей, які опустилися на коліна, оскільки перестали поважати себе, і так, стоячи та повзаючи на колінах, продовжували жити. Чи піднімуться ці люди з колін? Чи достатньо у них волі для цього? Хто або що допоможе їм? Ці малюнки є яскравою сатирою на сучасне суспільство.   Вхід вільний.
Dimension58
22.06.2019
This summer, for the first time, we will open a portal to dimension58 — a universe devoted to design. A place where people, who aim to improve our world by creating new and reimagining obsolete solutions, unite to share their unique experience, expand knowledge, and network. dimension58 is an event hosted by SoftServe Design. We are assembling our team of more than 100 designers along with colleagues from other companies to celebrate our craft. The whole day will be dedicated to exciting talks, lively discussions, and valuable workshops. Find out more about workshops, agenda and our speakers at our official page: http://bit.ly/30zuXj4 People are coming from various parts of the world, so keep in mind that English will be the main language of the event.
Презентація всеукраїнського проекту "Національна платформа"
25.06.2019
Що таке «Національна Платформа»? Національна платформа – всеукраїнський проект, покликаний системно та послідовно досягти сталого розвитку країни, орієнтований на трансформацію держави для переходу з кризового етапу в етап розвитку, формування реальної демократії та команди спеціалістів, для створення сталої та системної сили впливу. Ми працюємо з щирим наміром докласти свої знання, час та ресурси до процесу розвитку величної та успішної України!   Рушій процесу змін - чітка продумана стратегія. Від фундаментальної візії національної ідеї до стратегій у економіці, галузевих рішень, синхронізованих із діями в регіонах. Чіткий план дій та згуртована спільнота однодумців – це основа. Цікаво? Долучайтеся! Національна платформа - відкритий проект. Нам потрібні ваші знання, компетенції та підтримка. Ви потрібні Україні саме зараз!   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.
ArchMeeting
04.07.2019
Дорогі друзі! Шановні дизайнери та архітектори!Наша зустріч з Вами-Львів, готель "BankHotel".Організатори: архітектурне event-агентство Arcx-design.У проєкті ArchMeeting візьмуть участь яскраві спікери: Віктор Кудін і Ольга Рябова (Kudin Archtects), Valerii Kuznetsov Валерій Кузнєцов (Dekorkuznetsov), Дмитрий Бонеско Дмитро Бонеско (Yod Design Lub) і спеціальний гість Сергей Махно (Sergey Makhno) Сергій Махно (Makhno archtects)Вас чекають яскраві презентації наших спікерів, їх досвід реновації старих будівель і отримання нового життя архітектурних об'єктів, яскравий фуршет і приємна атмосфера.   Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Відгуки

Olenka Bushko: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дужееееее гарний готель,з великими і розкішними номерами!
А ресторан дужеееее гарною терасою,смачна кухня,бомбезний персонал!!!
Переглянути всі відповіді ()
Марія Паращак: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Інтер’єр дуже гарний. Смачна кухня і привітний персонал. Цілком задоволена даним закладом.
Переглянути всі відповіді ()