Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер

Відгуків 18
Тернопіль
Вулиця Романа Купчинського, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт08:30 - 16:30Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Діагностика та лікування онкологічних захворювань.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Лілія Кондрат: (Гурман)
Сподобалось
Регулярно обстежуюся в мамалога Мариняка Тараса Григоровича - чудовий лікар і прекрасна людина, завдяки йому перестала боятися лікарів-онкологів. 
Ще один чудовий спеціаліст - гінеколог Роженко Андрій Валерійович, лікар від Бога, з людяним ставленням до пацієнтів, вміє заспокоїти і розрадити. Допоміг позбутися проблем зі здоров'ям.
УЗД-лікар Осадчук Олеся Йосипівна - окреме дякую за адекватну оцінку стану здоров'я і слушні поради

Відповісти:

Лілія Кондрат,
Лілія Кондрат, 
Переглянути всі відповіді ()
Galina Lenar: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:
Хочу подякувати Подоляну Миколі Васильовичу за проведену операцію та лікування, привітати його у день народження 
 Спасибі, Лікарю, за 
 руки золоті,
 За добре слово, що  
 лікує рани, 
 За усмішку на Вашому 
 лиці, 
 За працю титанічну безустанну.
 Життя людське - дорога не легка,
 У ньому завжди є підання й злети. 
 Я вдячна Богові, що вдалося мені
 таку Людину на шляху зустріти.
 Бо з Вами легко труднощі долать,
 Ваша харизма, мов бальзам цілющий.
 Хай з Вами буде Божа благодать 
 У благородній праці, невсепущій.
 Хай світить сонце і шумлять житта,
 І доля ще не раз до Вас всміхнеться.
 Нехай на благії і многії літа 
 Освячене любов'ю серце б'ється!!!!

Відповісти:

Galina Lenar,
Galina Lenar, 
Переглянути всі відповіді ()
Поліна Боярська: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:Я. пацієнт онкодиспансера, висловлюю щиру вдячність медичному персоналу 1 хірургічного відділення,  а  особливо  лікарю  Прокопчуку Миколі Васильовичу за кваліфіковану допомогу (проведену операцію та лікування).  Я вдячна Богові , що вдалося мені зустріти таку Людину на  життєвому шляху, бо з Вами легко всі труднощі подолати.     Микола Васильович - надто мудра  і чуйна людина із золотими руками, Ви - лікар  від Бога!!! Нехай  Бог  Вам  посилає міцне здоров~я  на  многії  літа, задоволення від роботи та вдячних пацієнтів. Божого благословіння  Вам !

Відповісти:

Поліна Боярська,
Поліна Боярська, 
Переглянути всі відповіді ()
Галина Лотоцька: (Визнаний експерт)
Сподобалось
Я,пацієнт онкодиспансера ,і  висловлюю  вдячність Данилків І.С.Це хірург від Бога.Прекрасно провів операцію,хороший психолог ,чуйний і людяний лікар.

Відповісти:

Галина Лотоцька,
Галина Лотоцька, 
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Карась: (Перехожий)
Не сподобалось
Хочу розказати усім свою історію,мій батько помер у жовтні цього року через недбалість лікуючого лікаря Прокопчук Микола Васильович який призначив батькові місяць після операції хіміотерапію причому не зробив ніяких аналізів перед цим просто довів його до могили.Прокапали батька чотири дня фтофурацилом наголошую номером 5 і відпустив додому без ніяких пояснень що з ним буде відбуватися .А в результаті коли батька мама уже з криками допомоги повезла до лікаря ,Прокопчук безсовісно брихав щодо стану батька і змінив своє призначення щодо хімії і усім говорив що дав фтофурацил номером 3 хоча це неправда.Тому усіх закликаю не ідіть до тієї сволоти це не лікар!!!Хай йому Бог заплатить!!!

Відповісти:

Оксана Карась,
Оксана Карась, 
Переглянути всі відповіді ()
Юля Блажейчук: (Перехожий)
Сподобалось
Багній Віктор Степанович-лікар онколог-мамолог дуже хороший спеціаліст!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!оперував фіброаденому лівої молочної залози-дуже задоволена результатом!!!!відношення просто чудове!!!!РЕКОМЕНДУЮ!!!!

Відповісти:

Юля Блажейчук,
Юля Блажейчук, 
Переглянути всі відповіді ()
Анна Подольская: (Перехожий)
Не сподобалось
Хто з Вас колись був у Венгрії, Італії,Ізраїлі???? Ви там бачили десь аптеки на вулицях? - їХ ТАМ НЕМАЄ!!!!!!! а У НАС НА КОЖНРМУ КРОЦІ! Наша медицина в ураїні направлена на лікування. а в інших (розвинутих) країнах на профілактику!!! Я познайомилась з молодим лікарем онкологом, так вона сказала, що ще в їх клініці жодну людину повністю не вилікували від раку, лікарня заповнена онкохворими і вік хворих від 3 місяців. основна масса лежачих в лікарні людей у віці від 30 до 40 років!!!!!!!!!!! А що буде далі??? Наше сьогоднішнє покоління буде жити лише до 50 років - дослідження всесвітьньої організації здоровя!!!!!! Цього нам потрібно???? Беріться за своє здоровя вже, не чекайте поки заколе в боку!!!! На жаль, якщо вже попадаєш до лікаря, то скоро виплутутись з хвороб і лікування не вийде, та цим вчасно можна знайти страшне захворювання. Що стосується лікарів,на жаль держава поклала їх в такі умови, що брати хабара їм приходиться щоб вижити, бо їх платня - мізерна!!! Профілактика здоровя - це основне, що ви можете для себе зробити!!!

Відповісти:

Анна Подольская,
Анна Подольская, 
Переглянути всі відповіді ()
Svitlana Yavorska: (Перехожий)
Не сподобалось
Сьогодні з подругою хотіли зробити маммографію. Ми медпрацівники і кожного року робимо обстеження. В минулому році теж пройшли. А цього року не вдалося. УЗД зробили. Осадчук Олеся Йосипівна- чудовий лікар і чудова людина. з розумінням відноситься до пацієнтів. А лікар з кабінету маммографії навіть не хотіла слухати: то не те направлення, то ще щось. Хоч ми мали на руках обстеження за минулі роки. Не пройшли. Їй потрібно вчитись людяності. Дуже сумнівно, щоб їй приємне було відношення таке до неї. А всюди закликають: після 40 років проходьте обстеження молочних залоз. Це обстеження мали б проводити безкоштовно, а тут і за гороші не можеш пройти. ще й у своїй рідній медицині. Стидно за таких медпрацівників.

Відповісти:

Svitlana Yavorska,
Svitlana Yavorska, 
Переглянути всі відповіді ()
Зарина Гевко: (Перехожий)
Сподобалось
Два роки як пішов з життя наш батько , але коли згадую як ми туди попали , в коридорі ми простояли довго батько стояти не міг так як йому було дуже погано в приймальній комісії нам не давали направлення , бо ми з Підволочиського району і вони не повинні нами займатися , біла жирна жіночка морду якої я не забуду ніколи не хотіла зі мною говорити сказала це хворі люди пані Безкоровайної то хай і займається , я їй сказала давайте поговоримо по- другому 200 грн визвали усмішку на її обличчі , наступний кабінет під яким ми також довго стояли заступник головного лікаря обласної комунальної клінічної лікарні
Синиця Ірина Георгівна також благодійний внесок 200 грн пішли дальше , направлення нам дала зразу .
Лікуючий лікар в нас була Леся Богданівна дуже хороший лікар , батько був дуже зморений ми його перед смертю просто змучили і при цьому ніхто нічого не робив , бо ніхто не знав , що з ним , і тут Леся Богданівна дуже допомогла до нас прийшов Господарський Андрій Ярословович , згодом нас перевили .
Ми переїхали в першу хірургію онкодиспансеру лікуючий лікар Підвальний Віктор Володимирович , Шкробот Леонід Володимирович оперували нашого батька це дійсно люди достойні своєї професії , правильний підхід і підтримка хворого , сердце стало спокійнішим я весь час була біля батька , і молода медсестра якої не боявся и завжди чекав Надія Тарасівна дуже хорошо дівчинка і поговорить і заспокоє , але не тут так гладко до операції призначили дієту і я зайшла в жінок попросити зварити манної каші зовсім мало , поки я не дала їй 20 грн , то я думала що слюною вона подавиться і на другий день вже чекала мене питавши , вам на молоці кашу чи на воді !!!
Операцію зробили але вже знали , що батькові не довго залишилося не доживши до Різдва він нас покинув .
Чому це все написала зараз тому , що хочу щоб деякі люди знали , які вони черстві і жорсткі ви чиїсь діти і в вас є діти , то будьте людьми , а не скотами обласна лікарня м. Тернополя немає слів .
Тернопільський обласний онкодеспансер там працюють люди з великоі букви дай їм Бог здоровя і їх сімям .

Відповісти:

Зарина Гевко,
Зарина Гевко, 
Переглянути всі відповіді ()
шлунок дідові оперував Шкробот - , за 7 днів дід був вдома, живе вже 2 роки, далі курить і пияцтвує. ось так! лікарня, як лікарня. проте відношення лікарів хороше, їм би якусь апаратуру кращу, а то все старе викручуються як можуть. онкологія повинна нормально фінансуватись.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
вже минув 1 рік, як наша мама лікувалася в онкодиспансері.Звичайно, проблем було багато і не все так "гладко" в лікарні. Але нам пощастило,що лікував маму Ігор Степанович Данилків. Він відповідальний, добрий і щирий. Бажаю йому надалі залишатися таким і не "черствіти".Спасибі медичним сестрам 2-ї хірургії.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Лікувалась рік тому, стосовно "благодійності", то я б сказала, що порівняно з обласною лікарнею ще терпимо, бо там абсолютно за все платиш - карточка, аналізи, направлення на стаціонар.... жах, а тут, в онко в 1 хірургії медсестрички - супер (маю на увазі молоденьких), завідуюча - прекрасна лікар і людина

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
сьогодні була в онкодиспансері, в мене мій гінеколог побачила ерозію... написала лікування, но я сама для страховки вирішила піти в онко, щоб подивились, бо знаю ерозія викликає рак... прийшла в реєстратуру, а вони кажуть ми вам не дамо талончика ідіть домовляйтеся з лікарем, щоб вас прийняв... це я вже минулого року так ходила, теж не дали талончика, пішла до лікаря, а вона оглянувши мене, сказала, щоб я їй 50 грн. заплатила і сьогодні така ж ситуація... Це вже повний безпорядок, вона ж отримує зарплату... Хотіла б дізнатися чи має реєстратура право відмовити в видочі мені талона на прийом до лікаря і чи має лікар право на державні роботі, проводити огляди за гроші???

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Моєї жінки сестра лежить вже місяць з раком а врачі неможуть нічого зробити, тільки гроші давай. Просила жінка історію болезні то вони недають, а Києві є Клініка ЛІСОД, яка людей почти мертвих ставлять на ноги, то є великий Абсурд для такої великої Країни, а ще до ЄС хотять, то їм до ЄС ше далеко, треба спочатку навчитись у Клініки ЛІСОД.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
ага але кожен лікар направляє в аптеку купувати ліки коли на складі є близько 30% відсотків необхідних препаратів.УЗД платне у Львові дешевше беруть навіть приватні діагностичні центри при тому що це комунальний заклад собівартість обстеження коливается від 10-до 15гр а беруть інколи і в 15 разів дорожче.Відомості про добровільні платежі не оформлені належним чином не прошиті не пронумеровані хто потім взнає куда пішли кошти кому в карман?

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Лікар не поганий але у всьому послухається професора Галайчика

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
Проте рейтинг заробив лікар а аж ніяк не лікарня.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()
мій батько знаходився на лікуванні в онкодиспансері медперсонал міг би бути людянішим зважаючи які люди знаходяться на лікуванні.Зате лікарем був Данилків Ігор Степанович-це прекрасний лікар,він лікар від Бога в нього дуже гарне ставлення до пацієнтів і підтримає і заспокоє, побільше б таких.

Відповісти:

Переглянути всі відповіді ()