Магазин "АТБ"

Відгуків 37
Хмельницький
вулиця Панаса Мирного, 34
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд00:00 - 24:00Без перерви
Хмельницький
вулиця Довженка, 12
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд08:00 - 22:00Без перерви
Хмельницький
вулиця Курчатова, 1в
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд00:00 - 24:00Без перерви
Хмельницький
вулиця Подільська, 25
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд00:00 - 24:00Без перерви

Інформація

Продаж продуктів харчування, алкогольних та тютюнових виробів, побутової хімії.

Відгуки

Анжела Нечипоренко: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Дуже гарна мережа магазинів, що є місті. Тут можна знайти все найнеобхідніше та корисне для вас.
Розташування магазину дуже зручне, оскільки можна легко знайти і добратися. Одразу привертає увагу велика синя назва "АТБ". Її не спутаєш ні з чим. Є своя невеличка парковка. Тут зручно в'їхати та виїхати.
Інтер'єр магазину звичайний. Нема нічого такого, на щоб дійсно звернулась увага. Все як у інших закладах. Світлі тони, щоб не вразили око та ціла куча прилавків, на яких розміщені товари. Варто звернути увагу, що в магазині чисто та акуратно. Там, де розташовані товари, спостерігається чистота і акуратність у розкладанні різних видів товару. Коли заходиш до магазину, то одразу можна зорієнтуватись, куди потрібно і що. Великі афіші де і що знаходиться. Великий плюс👍👍👍 Приміщення досить таки просторета світле.
Іще варто зазначити, що магазин працює цілодобово. І це неабияк зручно. Ціни до кожного товару вказано конкретно і чітко.
Тут дуже багато кас і це є найкращим плюсом, оскільки швидко проходиш чергу.
Ціни тут низькі, в порівнянні з іншими магазинами. Тут є відділи з власною випічкою, особливо радує їхня смачна піца, а також великий вибір кормів для домашніх тварин, своє хмельницьке пиво, бакалія. Постійні акції та знижки. Це дуже радує, що у місті є такий супермаркет. Була ситуація, коли необережно розлила воду, то здивувало, що прибиральниця одразу все прибрала. Їй респект. Тут усе чисто і акуратно.
Щодо персоналу, то враження різні. Довелося побувати в різних магазинах цієї мережі, то водночас була і засмучена, і радісна. Дуже не гарно було зі сторони касира хамовитоставитись до покупця, щоб він там не говорив. Як на мене, ввічливість понад усе.
Але ці нюанси були лиш в одному із магазинів, тому всі інші рекомендую.
Не сподобалось: В час-пік бувають великі черги. А ще засмучує, що от саме в цей період можуть працювати лише одна або дві каси, а ввечері всі. От тут парадокс цікавий.
Спостерігались, що цінники не відповідають своїй ціні. На касі виявлялося, що ціна на той товар більша, ніж на стелажі.
Загальне враження: Але в загальному приємне враження. Рекомендую для покупок.
Переглянути всі відповіді ()
Марта Марина: (Друг LIST'а)
Нейтрально
Сподобалось: Справді є знижки і різні акції. Чудова мережка супермаркетів.
Не сподобалось: Коли не зайдеш майже постійно черги. Працюють тільки 2-3 каси. Була акція на пиво,але нам випадково вибили замість 2-ох пляшок 3. Ми сказали,а нам тіпа немає. Прийшлось піти взяти акційний цінник і принести на касу. Тоді покликати охорону чи це була адміністратор (не суть). Вона почала хамити і доказувати нам,що ми не правильно зрозуміли,але нам вибили по акції.
Переглянути всі відповіді ()
Роман Сало: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:Буваю неодноразово в Хмельницькому по роботі і не тільки. Завжди як є потреба і нагода завжди заходжу на закупи. Завжди багато акційних пропозицій, досить широкий асортимент.

Переглянути всі відповіді ()
Валентин Моспан: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Мережа супермаркетів "АТБ" завжди радує дешевими цінами, чистотою, стильним дизайном та годинами роботи 24/7. Завжди присутні акції та знижки. Є власне виробництво - випічка, корма для домашніх тварин, пиво ,бакалія. Коротше - ідеал супермаркетів.
Не сподобалось: "АТБ "на вул. Довженка 12 випадає з колії "хороших АТБ" ,через що його перестав відвідувати. Скільки разів там не був - завжди працює тільки 2 каси,ще й в час-пік ,через що величезні черги. Останнім часом цифри на ціннику і в чеку відрізняються в дорожчу сторону, причому досить часто .
На кассах не дуже привітні люди. Звісно, від них ніхто не очікує анекдотів, але коли касири завжди з невдоволеними виразами обличчя пробивають товар, то в кінці навіть "дякую" не хочеться казати.
Загальне враження: Хороший супермаркет, рекомендую (окрім Довженка 12😂).
Переглянути всі відповіді ()
Maxim Zagoranskiy: (Ревізор)
Нейтрально
Сподобалось: ціни дійсно набагато нижчі порівняно з іншими супермаркетами, більш менш є вибір
Не сподобалось: як у кожному супермаркеті, кас то багато, а працюють як завжди 1-2, ввечері завжди здоровені черги, кожного дня!
+свіжі фрукти овочі найти важко, завжди, що не зайду то якісь гнилі і побиті ніби вже лежать тиждень. Обслуговування бажає кращого, продавці на касах не супер привітні( Загальне враження: є і плюси і мінуси, але в загальному супермакет норм для кожного дня
Переглянути всі відповіді ()
Анастасия Мусатова: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Сподобалось: Магазин з великим вибором товару. Адекватні, доступні ціни. Працює 24/7.
Загальне враження: позитивне.
Доповнено більше 28 днів тому
Величезне прохання до магазину! Замініть своїх адміністраторів! Якщо вони не вміють спілкуватись з людьми не нагрубивши їм і не звинувативши в помилці магазину клієнта, то такий адміністратор не має місце бути в магазині взагалі. Ненавиджу коли персонал грубить клієнтам, замість признати свою помилку і згладити конфлікт.
Доповнено більше 28 днів тому
Я маю на увазі магазин біля ТЦ Квартал.
Переглянути всі відповіді ()
Валерій Гундерчук: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Найкраща мережа супермаркетів в Хмельницькому, ціни невеликі, касири приємні.

Загальне враження:Хотілось би більше АТБ з гарячою випічкою як по кулиці Курчатова 1в
Переглянути всі відповіді ()
Саня Пышненко: (Друг LIST'а)
Сподобалось
Завжди багато акційних пропозицій, досить широкий асортимент. Ціни на все адекватні. Дуже добре, що є як в центрі так і на раково. Черг майже ніколи нема. Як чув товари своя лінія то їхні, дуже смачні і дешеві.
Переглянути всі відповіді ()
Tatiana Kovalchuk: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:АТБ - один з найдешевших маркетів нашого міста. Свіжі продукти, їх широкий асортимент , невисокі ціни, а також знижки на певні товари - ось, що характеризує цей супермаркет. Зрівнювала деякі т ціни товарів з АТБ та інших супермаркетів. Можу сказати, що в АТБ такі ж товари коштують набагато дешевше, ніж в інших маркетах. Для приклау можу назвати соуси "Тартар" і "Сацебелі" від ТМ"Торчин".У "АТБ" їх ціна приблино 14 гривень, а ось у "Delicate" такі ж соуси коштують по 20-23 грн. Так можна назвати безліч товарів з такими коливаннями цін.
Маркет, що на Озерній взагалі великий і просторний, а ось той, що в центрі, на мою думку, трошки малуватий, по крайній мірі там постійно довжелезні черги, постійно працюють не всі каси, коли саме час-пік і великий потік людей, там працює одна-дві каси, не більше((Це,напевно, і є недоліком "АТБ", а так все влаштовує.

Переглянути всі відповіді ()
Vadim Bahrii: (Ревізор)
Сподобалось
Постійні акції ,великий вибір продуктів , низькі ціни,роблять цей круглосуточний-супермаркит одним з найкращих,найдоступніших у нашому місті.
Для сімейних закуп ,раджу саме його!!!
На кінцевій озерній вели парковка)
Переглянути всі відповіді ()
Таня Савіцька: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Найкращі супермаркети в Хмельницькому. Чудовий вибір товару, гарні акції. Смачна випічка власного виробництва.

Загальне враження:Рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Maksim Anatolievich: (Критик)
Нейтрально
Сподобалось:зрозуміло що де знаходиться, чисто , низькі цінни
Не сподобалось:невеликий вибір деяких категорій продуктів
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Евгеньевна: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Хороший супермаркет, низкие цены. Часто бывают хорошие акции.
Не сподобалось:Очередь в кассу большая. Работают 2 кассы из 5.
Переглянути всі відповіді ()
Никита Попов: (Критик)
Сподобалось
Чаще всего покупаю по адресу Довженка, 12.
Сподобалось: Круглосуточный! (Хотя на сайте list указано 08:00 - 22:00) , продукты свежие, каждую неделю реальные скидки( а не липовые ), светло и просторно. Также нравится продукция "Своя линия", которую выпускает сеть АТБ, достойное качество, а цена ниже чем у конкурентов! Адекватные кассиры.
Не сподобалось: Звуковое сопровождение - это чаще всего реклама какой-то продукции или события, которое может повторяться по раз 5-6! И когда выходишь из магазина, понимаешь что уже выучил наизусть текст этой рекламы!
Загальне враження: Единственный круглосуточный магазин на раково у которого преимуществ значительно больше, чем недостатков. Смело 9/10
Переглянути всі відповіді ()
Ольга Сокальська: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Сподобалися приємні знижки, постіцні акції. Всі товари розставлено по секціях, зручно шукати

Загальне враження: приємне
Переглянути всі відповіді ()
Ірина Сокальська: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:велика плоші,знижки, є все необхідне.
Загальне враження:мережа супермаркетів з низькою націнкою і цікавими акціями.
Доповнено майже 11 місяців тому


Переглянути всі відповіді ()
Юра Мардзявко: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Цей супермаркет відвідую завжди тому що ціни на продукти найнижчі напої також ціна адекватна, є відділ випічки зі смачною піцою.
Не сподобалось: Чомусь працює 2-3 каси з 5 що створює невеликі черги
Загальне враження:9/10
Переглянути всі відповіді ()
Яна Ровишина: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: дуже подобається новий магазин АТБ, що на озерній. Завжди все чисто, чітко по поличках, одним словом, швидко все можна знайти. Чудова парковка біля магазину. Майже ніколи немає черги на касах. Ціни найприємніші з усіх магазинів.

Переглянути всі відповіді ()
Юля Негаре: (Ревізор)
Нейтрально
Досить широка мережа супермаркетів, розташована в кожному місті. Частенько робимо покупки в супермаркеті, що на Раково.
Сподобалось: Велике приміщення з цікавим інтер'єром.
Товари розміщенні досить зручно, можна все, що потрібно знайти.
На полицях чисто та акуратно виложений товар. Якщо на залі хтось щось пролив чи розсипав, одразу виходить прибиральниця і швидко все прибирає.
Мережа супермаркетів "АТБ"радує своїми низькими цінами. Завжди присутні акції та знижки.
Також круто, що супермаркет працює цілодобово.
В АТБ є власне виробництво-досить непогані товари і ціни на них в рази дешевші.
Не сподобалось: В час-пік завжди працює тільки дві каси, що дуже незручно, черги дуже великі. На касах не дуже привітні продавці.
Останім часом ціни на ціниках і в чеку різні.
Загальне враження: Хороший супермаркет, тільки потрібно змінити деякі недоліки.
Чистота - 4
Ціни - 5
Обслуговування - 3
Інтер'єр - 4.
Переглянути всі відповіді ()
Artem Borovskyi: (Критик)
Нейтрально
Цей магазин конкурує своїми цінами, вони дійсно (на більшість продуктів) нижчі ніж в інших магазинах та супермаркетах. Не подобається лише якість овочів та фруктів, вони то підгнивші, то побиті. На приклад мандарини або гнилі або зелені(ще й не самого смачного сорту). Але ціни то да, то є плюс))
Переглянути всі відповіді ()
Виктория Вахновская: (Ревізор)
Сподобалось
В г.Хмельницкий только недавно начала появляться эта сеть.
Магазин в общем хороший.Но есть минусы.Это маленький ассортимент.Часто посреди зала можно встретить палету с неразобраными продуктами.Плюс это низкие цены.Собственный бренд.
Жирный минус ,это очереди.
Поюбольше людей бы набирать.
Переглянути всі відповіді ()
Andriy Krushyk: (Критик)
Сподобалось
Дуже подобається цей магазин. З нетерпінням чекав його відкриття у центрі (вул. Подільська 25) Ціни найнижчі серед супермаркетів, асортимент багатий. Також їхня продукція " Своя Лінія" найкраща по співвідношенню ЦІна-Якість. На мою думку найкращий супермаркет. Усім рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Микола Ровишин: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:хороша мережа супермаркетів.Робота поставлена чітко,на касах обслуговують швидко.Постійно проводяться всілякі акції,широкий асоритмент і різна цінова категорія товару,що добомагає економити кошти.

Переглянути всі відповіді ()
Люба Ільницька: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Досить велика мережа супермаркетів, товари розташовані акуратно, велика кількість кас , тому не доводиться довго простоювати в чергах. Постійні акції, знижки , бонуси.
Загальне враження: Позитивне
Переглянути всі відповіді ()
Galinka Landaus: (Ревізор)
Не сподобалось
Сподобалось: магазин в якому великий безлад не можна нічого у продавців запитати бо по хамськи відповідають, найти можна все як від продуктів харчування до побутової хімії
Не сподобалось:лише раз попався не хороший товар. Купувала солоні горішки, які потом виявилися з просроченим терміном придатності
Переглянути всі відповіді ()
Катюха Орлова: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:ціни подобаюттся неймовірно! Найкращі в місті! Вибір товарів хороший. Завжди знаходжу те, за чим прийшла.
Загальне враження:тут можна заощадити. В порівнянні з іншими магазинами, все дешевше
Переглянути всі відповіді ()
Ollia Horobeth: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
завжди знаходжу всі продукти які потрібно, жодного разу не знайшла прострочеої продукції.
Приємний супермаркет, чудові ціни👌
Загальне враження:позитивне
Переглянути всі відповіді ()
Євгеній Лепікаш: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Часто закуповуюсь , є великий асортимент продукції , все свіже , на касі швидко відпускають.

Загальне враження:Позитивне)
Переглянути всі відповіді ()
Olya Ovcharuk: (Критик)
Нейтрально
Сподобалось: Ціни дійсно низькі, ніж в інших магазинах, великий вибір товарів, смачна випічка.
Не сподобалось: завжди ввечері коли багато клієнтів, працює лиш дві каси, черги великі із а цього.
Загальне враження: часто відвідую цей магазин, рекомендую
Переглянути всі відповіді ()
Олег Юдін: (Критик)
Не сподобалось
Малий асортимент
Великі черги
Товари з критичним терміном придатності
Переглянути всі відповіді ()
Діма Семенюк: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Хороший супермаркет, дуже зручне росташування товарів. Крутий інтерєр, привітні касири. Бистро розраховують і їх декілька тому довго в черзі не стою. Дуже круто що цілодобовий. Постійно якісь акції це класно, хоча я ні разу ними не користувався, знижки також є.

Загальне враження:Раджу
Переглянути всі відповіді ()
Ilona Didora: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: завжди привітний персонал, знаходжу всі продукти які потрібно, жодного разу не знайшла прострочеої продукції.

Загальне враження:Приємний супермаркет, чудові ціни👌
Переглянути всі відповіді ()
Tanya Redich: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Певне найкращий супермаркет міста. Ціни лояльні, касири швидкі, а що ще треба для гарного відгуку про супермаркет)
А ще як неймовірно приємний бонус - в центрі міста працюють цілодобово, просто краса)

Загальне враження: Єдиний супермаркет, в який хочеться повертатись
Переглянути всі відповіді ()
Alina Zavorotna: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: Просто супер, давно вже чекала цілодобовий супермаркет у центрі міста! Дуже гарний інтер‘єр, зовні фасад стильно зроблений, всерединні все чистенько, товари розкладенеі дуже акуратно, все зроблено для людей, працює багато кас, що дозволяє швидко та без великих черг здійснити покупки. Приміщення досить просторе, групи товарів розкладені дуже добре, навіть коли вперше зайшла у супермаркет не розгубилася і відразу знайшла все, що мені було потрібно! Найбільше тішать постійні акції, знижки та бонуси, ціни мені здається навіть нижчі ніж у інших мережевих супермаркетах! Асортимент товарів дуже широкий, вибір величезний!
-
Загальне враження:Рекомендую! Як буду біля АТБ обов‘язково зайду) та порекомендую всім своїм друзям!
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Співак: (Гурман)
Сподобалось
Низькі іни. Часті акції. Швидке обслуговування. Це все заставляє повертатись в АТБ знову і знову.
Переглянути всі відповіді ()
Sasha Sochka: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Нарешті дочекались АТБ у Хмельницькому! Та ще й у самому центрі міста) Магазин дуже хороший, він славиться своїми постійними акціями та низькими цінами за хорошу якість продуктів і це правда. Дуже класно, що в них є особистий бренд, та велика кількість кас. Ще одна його фішка - це те, що магазин цілодобовий! Всі товари поділені на групи та окремі кімнатки, тому все знайти дуже легко.
Не сподобалось: Важко сказати, можливо те, що черги великі, але це може означати тільки те, що магазин і справді якісний і люди тому так і купують все
Загальне враження: Класний магазин і ціни завжди радують
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Жбадинський: (Перехожий)
Нейтрально


Загальне враження:велика мережа,нові супермаркети. Є цікаві акції,але на деякі продукти ціни не є найдешевші.
Переглянути всі відповіді ()