Приватний Поліграфолог

Приватний Поліграфолог - фото
Івано-Франківськ
вулиця Гетьмана Мазепи, 5
(2 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,Нд09:00 - 15:00Без перерви

Інформація

Правда, якою б гіркою чи важкою для сприйняття вона не була, все ж краща, ніж брехня. Знаючи реальний стан речей, ми можемо зважити всі аспекти та прийняти єдино правильне кінцеве рішення. Звичайно, є різні методи встановлення істини, один з них — використання детектора брехні. Такий метод дає високу достовірність результату.

Сьогодні поліграф доступний і у місті Івано-Франківську. Наше підприємство пропонує комплекс послуг стосовно детекції брехні за допомогою комп'ютерного поліграфа Lafayette Instrument Company LX5000-S — сучасного, досконалого та надійного. Цей пристрій поєднує новітні комп’ютерні технології та досконалі алгоритми обробки даних.

Фахівці-поліграфологи підприємства — сертифіковані спеціалісти, які працюють за американськими технологіями та є членами Міжнародної ліги поліграфологів.
Результати поліграфологічного обстеження встановлюються на основі параметрів дихання, електродермальної активності, кардіологічного та треморного параметрів.

Навіщо потрібен поліграф? За бажанням клієнтів ми можемо встановити факти подружньої зради та перевірити дії близьких людей чи родичів у різноманітних спірних ситуаціях. Отримана інформація дозволить скласти план подальших дій, зорієнтуватися у життєвій ситуації, прийняти правильне рішення. Адже, питання подружньої невірності чи нечесності родичів можуть бути вагомими аргументами у суді, допоможуть досягти справедливого рішення у питаннях опіки, поділу майна тощо.

Також, поліграф використовують для виявлення фактів перекручування інформації, лояльності та благонадійності людини, її істинних мотивів та в багатьох інших ситуаціях, для перевірки домашнього персоналу, працівників на підприємстві, реальної кредитної історії, для тестування до укладення шлюбного контракту, перевірки проблемних підлітків, розслідування крадіжок на підприємстві та у багатьох інших випадках.

Гарантуємо порядність, конфіденційність та відповідальність.

Відгуки