Валентина

Валентина - фото
Тернопіль
вулиця Шашкевича, 3
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація


«Зупинись мить, ти прекрасна…» — інколи хочеться, щоб приємні моменти з життя залишились в нашій пам’яті якомога довше і ми могли б їх «переглядати» коли забажаємо. Але наша пам’ять не зможе зберегти ті моменти щастя так, як зробимо це ми для вас. Адже ми вміємо «вловити» камерою ті моменти, які будуть найважливішими для вас та створити для вас «історію», яку ви зможете прокручувати знову і знову.

Ми не дотримуємось шаблонів, ми не створюємо відео з «чужого запасу ідей» і ми проти стандартного підходу — ми обираємо тільки креативні ідеї, цікаві пропозиції та «щось особливе» саме для вас. Ми допоможемо створити «вашу унікальну історію»., дотримуючись простих правил:

  • Обираємо тільки індивідуальний підхід до кожного замовлення, вивчаємо деталі події, особливі моменти, спогади молодят та цікаві моменти зі, які траплялись з ними. Шукаємо цікаві моменти та черпаємо з них ідеї для зйомок;
  • Ми знаємо, що великий пазл «відеоісторія» складається за маленьких деталей, які вкрай важливо «обіграти» правильно та точно, адже вони допоможуть відтворити подію якнайкраще;
  • Кожне наше замовлення – це крок до удосконалення, ми дізнаємось більше про побажання людей та, на майбутнє, покращуємо свою роботу та ростимо професійно;
  • Ми знаємо, що якісно зроблена робота не тільки ваша радість, але й наш імідж, тож ми дбаємо, щоб все вийшло чудово.

Відео-зйомка репортажу вимагає особливої уваги і уміння відео-оператора, тому дуже важливо довірити «саме життя» фахівцеві. Безумовно, жодної фотографії або відео зроблені самостійно не замінять грамотно виконаний репортаж.

Крім того ми знаємо, як на важливій події хочеться, щоб «запам’яталось» все, але як це охопити одночасно? Все просто, наші оператори впораються і з таким завданням. Адже ,коли один оператор знімає важливі моменти весілля, інший — знімає деталі, які стануть важливим доповненням загальної картини. Зйомка збирання нареченої та нареченого. Два відео оператори працюють паралельно, один у нареченої, другий у нареченого.
І так протягом всього свята. Можливість роботи зйомки паралельно з різних ракурсів і в один час.

Додаткова гарантія в непередбачуваних випадках(вихід із ладу камери, тощо), подія буде знята і не буде пропущена жодна її частина.

Творчий тандем відео оператора та фотографа
Весільне відео – це, звісно, невід’ємна частина свята, а що говорити про фото? Адже їх ви зможете не тільки переглядати у зручний час, поставити в фото рамку чи подарувати родичам. Вони стануть згадкою про той щасливий день, який ви хочете запам’ятати на все життя.

І щоб не витрачати час на пошуки фотографа, який, до речі, може й не порозумітись з незнайомим відео оператором - різні творчі погляди, бажання одночасно «вловити кадр» та «перетягання ковдри» на себе, можуть погано відобразитись на кінцевій «картинці». Що не скажеш про нашу згуртовану команду творчих та креативних, які знають особливості спільної співпраці та тільки доповнюють роботу одне одного.

Це дуже важливо, коли мова йде про якісну роботу фотографа і відео оператора. І нам приємно працювати у своїй команді, тому:
Відеоператор + Фотограф = знижки!

Чому з нами працювати — це свято:
А все тому, що ми підходимо до роботи не тільки творчо, але й конструктивно. Тобто складаємо план співпраці, які передбачить найменші деталі, що можуть виникнути та допоможе зробити нашу роботу приємною та якісною. У нас план дій такий:

  • Детальне ознайомлення з побажаннями, вподобаннями та ідеями наших клієнтів. Розробляємо «ваш стиль» зйомки, локації, кольори, аксесуари, деталі.
  • До того ж, де ви ще знайдете команду, яка може не тільки знімати власний відеоматеріал, але й зробити монтаж на замовлення вже відзнятих кадрів.
  • Ознайомлюємо вас з нашими попередніми роботами, щоб ви могли оцінити їх та зробити для себе правильний вибір. А вже після — зарезервувати дату зйомок та внести частину оплати.
  • Наша робота починається з приїзду до нареченого де проводиться відео зйомка підготовки до весільного дня. А вже потім Відео-оператор їде до нареченої де продовжує свою роботу під час «брами», далі Загс, Церква, прогулянка та зал. Відео-зйомка закінчується після зняття фати.
  • Здійснюємо якісний монтаж вашого весілля, після чого ви отримуєте індивідуально оформлений DVD-диск вашого свята з використанням якісної та стильної поліграфії. Можливість отримати додаткові копії свята.

Прокат карнавальних костюмів
«Валентина» надає прокат дитячих костюмів на будь яке свято, смак, подію, тривалість та розмір.
Ми пропонуємо більше 2500 різноманітних, яскравих дитячих карнавальних костюмів для святкувань ранків у садках, школах, для вистав у театральних студіях і тематичних днів народжень.
 

Відгуки