Навчально-консалтингова компанія "Профі-центр"

Відгуків 19
Тернопіль
вулиця Олени Кульчицької, 3/5, офіс 31
(3 поверх)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний
Тернопіль
вулиця Кардинала Йосипа Сліпого, 8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 19:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Курси іноземних мов. Підготовка до міжнародних іспитів.

Відгуки

Taras Ozarkiv (Критик)
Сподобалось
Профі центр - це одна з найбільших приватних шкіл по вивченню іноземних мов. В Профі-центрі викладають за методом Каллана. Коли ви в перше приходите у цей заклад вам запропонують пройти співбесіду і визначити ваш рівень мови. Ця співбесіда триває не довго, 30-45хв, в залежності від вашого рівня. Після того як визначили рівень, привітний персонал запропонує вам зручні дні та години відвідування та підбере групу. Загалом метод Каллана це готова методика по вивченню мов. Здебільшого це групові заняття по 6-8 чоловік в групі. Викладачі постійно змінюються. Це потрібно для того, щоб студенти не привикали до вимови одного з викладачів, не звикали до певного акценту. Заняття тривають дві частини по 50хв. Перша частина заняття складається з повторення старого матеріалу та читання одного уроку. Друга частина складається з повторення старого матеріалу та диктанту а також нового матеріалу. Викладачі завжди повторюють усі питання по 2 рази і жестикулюють руками. Це робиться для того, щоб навіть на початкових рівнях студенти могли зрозуміти яке саме питання прозвучало і сформулювати правильну відповідь. Викладачі завжди виправлять студента якщо він забув якийсь артикль або сформував неправильний час. Для людей які з певних причин пропустили заняття є акція : пропустив 3 заняття підряд - візьми безкоштовно одне індивідуальне заняття, щоб наздогнати свою групу.
Мови які можна вивчати: англійська, іспанська, польська, англійська для дітей та підготовка до міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, Cambridge FCE
Розташування: Профі-Центр знаходиться за адресою Йосипа Сліпого 8 3-4 поверх. Це навпроти ТЦ Атріум, одразу над банком Аваль. Є ще одне відділення по вул Олени Кульчицької 3/51.
Це дуже зручно, тому що ці два відділення знаходяться в центрі Тернополя за 7хв ходьби одне від одного.
Ціни: Зараз групове навчання коштує 880 грн на місяць. На маю думку, це не дуже велика ціна за двогодинне заняття 2 рази на тиждень. Також можна навчатись індивідуально.
Персонал: Привітні адміністратори завжди нагадають вам про оплату або розкажуть усі моменти які вас будуть цікавити. Викладачі привітні та ввічливі, завжди пояснять якщо щось незрозуміло, і допоможуть розібратись з складним матеріалом.
Сподобалось: Дуже привітні викладачі. Цікава манера викладання і вивчення мови. Є можливість зробити собі чай або каву безкоштовно. Влітку працюють кондиціонери.
Не сподобалось: Якщо у вас група, яка ходить на 19:00 то є шанс того, що води в куллері ви не застанете. Інколи досить довго може проходитись якийсь певний матеріал по навчанню
Переглянути всі відповіді ()
Nadia Vasylyk (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Сподобалось Дуже круто, що в Тернополі є такі курси для вивчення іноземних мов! Є два відділення: один знаходиться на вулиці Олени Кульчицької 3/51 ( на третьому поверсі); а інший також знаходиться в центрі - в приміщенні Банку Аваль ( позаду кооперативного коледжу) по вулиці Йосипа Сліпого 8 (3 поверх).
Профі Центр - це вивчення іноземних мов за мотодом Каллана. Це легке та цікаве вивчення англійської мови ( і не тільки) без домашніх завдань.
Іноземну мову тут можуть вивчати різні вікові категорії : від шкільного віку до 50+ 😉
Т ут допоможуть як просто вивчити мову для спілкування, також допоможуть у підготовці до Зовнішнього Незалежного Оцінювання ( ЗНО).
Для того, щоб почати вивчення (для прикладу англійської) потрібно спершу пройти усну співбесіду- для визначення рівня знання мови. Після чого можна вибрати зручний час для заняття. Є багато груп по різних рівнях, тому зручний час, який підійде саме Вам знайти легко.
Загяття проходять двічі в тиждень. Тривалість одного заняття - 2години. Урок складається з двох частин по 50хвилин та 10хв перерив. В першій частині проходить повтор вивченого матеріалу, в другій частині вивчають нові слова та правила спілкування англійською мовою. Групи навеличкі- по 8-9 чоловік, тому максимально кожному приділяють увагу.
Тут зосереджуються на розмовній мові, граматиці та письму.
Для повного вивчення англійської є 12 рівнів. На кожен рівень тут можна придбати книжку ( вартість однієї 50грн).
Викладачі тут дуже круті - справжні професіонали. Їх тут є багато та кожного разу на заняття приходять інші. Це зроблено для того, щоб учні не привикали до інтонації та вимови лише одного.
В сучасному світі, де вивчення та володіння іноземними мовами є вже необхідністю (для навчання, подорожування іншими країнами, для роботи, чи просто для саморозвитку) - курси Профі Центр є просто найкращим варіантом! Тут пропонують вичення:
-англійська мова
-англійська для дітей
-іспанська мова
-польська мова
-німецька мова
-французька мова
-підготовка до міжнародних іспитів
Cambridge FCE, TOEFL, IELTS та інші .
Загальне враження: Все дуже сподобалось, тому сміливо рекомендую. Якщо Ви хочете нарешті заговорити англійською, але досі це не вдавалось - не грайте часу, приходьте в Профі Центр і Вам у цьому допоможуть.
Переглянути всі відповіді ()
Володимир Василик (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось Профі центр - це одна з найкращих шкіл по вивченню іноземних мов в Тернополі. А на теперішній час їх є дуже багато, адже знання іноземних мов на даний час є необхідним для кожної людини і практично в кожній професії. Профі - центр - це широка мережі закладів по вивченню іноземних мов для дітей та дорослих, які розташовані по території України. В Тернополі є два відділення, які розташовані в самому центрі міста, одне з яких занходиться за адресою вулиця Йосипа Сліпого 8 в приміщенні банку Аваль на третьому поверсі (для дорослих) та на четрювертому поверсі (де зазвичай проходять заняття для дітей), а також інше відділення знаходиться за адресою вулиця Олени Кульчицькоюї 3/5. Дуже подобається сама методика викладання та вивчення іноземних мов. Заняття тривають близько двох один та розділені на дві частини з перервою в 10 хв. Заняття проходять два рази на тиждень. Кожного разу на заняття приходять інші викладачі, що дозволяє не звикати до однієї вимови одного викладача. Також плюсом є те, що тут не задають домашнього завдання. Щоразу на занятті повторюють пройдений раніше матеріал і це дозволяє краще «закріпити» його та запам’ятати. Протягом заняття встигають повторити пройдений матеріал, попрактикуватися граматику, вимову, опрацювати новий матеріал, правила та нові слова. Все зроблено для того, щоб вивчення іноземних мов було справді в задоволення, а не в щось обтяжуюче.

Загальне враження: в загальному все сподобалось
Переглянути всі відповіді ()
Yurii Yushchyshyn (Критик)
Нейтрально
Сподобалось: Знаходиться в самому центрі і тому туди зручно добиратися (я вивчав англійську в їх офісі, який знаходиться в одному будинку з Файним).
Викладачі кожного заняття змінюються, тому ви не можете звикнути до їх акценту.
Є дуже багато навчальних груп, тому зможете знайти для себе підходящу навіть на 9 ранку (саме таку групу я обрав).
Перед тим як розпочати навчання ви пройдете невеличкий екзамен, на якому визначать ваш рівень знань і скажуть на який навчальний рівень вас направлять (всього їх 12)
Граматика дається дозовано і ненапряжно.
Є великий вибір мов для вивчення (хоча думаю, що більшість цікавить саме англійська)
Не сподобалось:Оскільки їх метод навчання базується на повторенні, то ви будете час від часу проговорювати одні і ті ж фрази, це трішки нудно (на мою субєктивну думку). Часто бувало так, що я сидів і знав яке буде наступне питання і яку потрібно дати відповідь (особливо якщо самостійно готуватися до занять і постійно читати їх навчальну книгу).
Мені більше подобається говорити своїми словами на запропоновану тему, а не завченими фразами з книжки (хоча як то кажуть, на колір і смак товариш не всяк)
Загальне враження:Проходив там навчання у 2017 році на 6 рівні (англійська мова). Навчальна програма базується на постійному повторенні фраз і речень. Це дозволяє швидко набирати словникой запас.
Якщо вам набридло постійно зубрити граматику, то ці курси саме для вас.
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Davosyr (Гурман)
Сподобалось
Profi center - компанія з вивчення вивчення іноземних мов яка працює у багатьох містах України (Львові, Івано-Франківську, Луцьку, Житомирі, Одесі, Ужгороді) зокрема у Тернополі.
Зараз я вивчаю англійську мову тут на 10 -му рівні. ( Починала з першого).
Profi center проводить вивчення англійської, іспанської, польської, французької та німецької мов. Також підготовку до міжнародних іспитів з англійської мови.
В Тернополі є 2 офіси.
Перший розташований по вул. Кульчицької 3-5. На 3 му поверсі. Легко помітити за великою вивіскою. Одразу за клубом Файного міста.
Другий офіс розташований в приміщенні банку Аваль напроти ТЦ Атріум. По вул. Йосипа Сліпого 8 на 3 - 4 поверсі.
Навчання англійської відбувається за методом Калана, де орієнтація на розмовну мову.
Перед початком відбувається тестування для визначення твого рівня володіння мовою. ( Я в школі та університеті вчила німецьку, тому починала з нуля). При небажанні чи неможливості відвідувати заняття, студент може припинити навчання, а потім поновитися знову, на той самий рівень, якщо перерва була не більшою за 3 місяці. ( або не поновитися).
Є 12 рівнів і 12 книг за якими вчаться, студенти займаються групами, котрі мають свою назву, свої 2 дні в тиждень та години в які проходить навчання. В групі 4 - 8 студентів (Дуже зручно, бо учні мають змогу самостійно вибирати час на який комфортно приходити).
Вартість 8-ми занять - 880 гривень, це місяць часу. Додатково можна купити книжку за якою будете навчатися ( при бажанні). Ціна її залежить від рівня.
Кожного разу змінюється викладач, який працює зі студентами, для того щоб не звикати до однієї вимови ,манери спілкування та акценту.
Заняття триває 2 години. Перша година - повторення вивченого матеріалу та читання. Перерва 10 хвилин. Друга година - вивчення нових слів та написання диктанту.
В одній групі можуть навчатися люди різного віку та статусу. Від 18 років, другої межі немає.
Окремо є навчання для дітей.
Викладачі та адміністратори професіонали свої справи, завжди привітні та готові допомогти. Практично кожен з викладачів має досвід перебування в англомовному середовищі.
Такі курси підходять для ціленаправленого професійного вивчення іноземних мов так і для саморозвитку особистості, адже в нас час володіння іноземною мовою є необхідністю.
Приємним бонусом є безкоштовна кава, чай, вода, які присутні в обидвох офісах.
Я із задоволенням рекомендую метод Калана для вивчення іноземних мов. Це прекрасне середовище для нових знань та позитивних емоцій.
Переглянути всі відповіді ()
Ксюша Мазур (Ревізор)
Сподобалось
Хороша школа для вивчення іноземних мов. Підходить для всіх вікових груп населення, зокрема є спеціально розроблені програми для дітей, та дорослого населення. Є два офіси, один навпроти ТЦ "Атріум" в приміщенні "Райфайзен банк Аваль" (3-4 поверхи), а інший між закладами Клуб файного міста та Jan Amor.
Можна вибирати різні мови для вивчення, зокрема англійську, іспанську, польську. Можна обирати навчання індивідуально, де ви займаєтеся один на один з викладачем та групові (від 3 до 10 людей). Також, є підготовка та можливість здачі міжнародних тестів, таких як IELTS, FCE, TOEFL, APTIS. Адміністратори допоможуть підібрати той, який вам найбільше підходить. Також можна вивчити бізнес-англійську, де буде вивчення та пояснення слів, які найчастіше використовуються в бізнес середовищі.
Я вивчаю англійську за Методом Каллана, на даний час на 12 рівні. Методика полягає в тому, що кожного заняття змінюється викладач і ви не звикаєте до однієї вимови. Протягом навчання займалася як в групі так і індивідуально. Індивідуально має перевагу в тому, що ви займаєтеся тільки один, не тратите час на пояснення матеріалу студентам які щось не розуміють, завжди можна задати додаткові питання та впевнитися. що все добре зрозуміли, вибирати час для занять, який вам найбільше підходить, та за такого варіанту навчання ви проходите матеріал швидше ніж в групі. Недоліком є вартість таких занять, оскільки одне заняття зараз трішки більше 300 грн, а грутові - 880 грн за 8 занять.
Після кожного рівня проходиться тест, де мінімально потрібно набрати 60 балів для переходу на новий рівень. Кожного рівня потрібно купувати книжку, вартість яких стартує від 50 грн. Не сподобалося, що книжки від 8 рівня є формату А4, вони досить великі і їх не зручно носити, а також переплетення на них не дуже якісне, і інколи задні сторінки книжки загинаються або відлітають.
З кожним рівнем студенти отримують все більше знань і це добре. На мою думку вже після 8 рівня ми зможете комфортно себе відчувати при спілкуванні з іноземцями, проте рекомендую закінчити все навчання, оскільки ви ще вивчите багато слів та як їх формувати, а також зможете покращити свої навички письма.
Викладачі та адміністратори дуже привітні, намагаються зробити все, щоб вам було комфортно вчитися.
Я рекомендую цю школу, оскільки бачу результат свого навчання. А ті студенти які вважають, що це малоефективно, можливо це не їх методика або вони взагалі не докладають зусиль для вивчення. Оскільки, хоч домашніх завдань тут немає, але я рекомендую перечитувати лекції перед заняттям та намагатися вчити нові слова.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Івасенко (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:
Дуже хороший вибір для тих, хто хоче швидко та цікаво вивчати іноземні мови.

Профі Центр є не лише в Тернополі, а й в інших містах по всій Україні.
В Тернополі є два офіси: одина знаходиться за адресою вулиця Олени Кульчицької 3/5 офіс 31 (на третьому поверсі). Це в центрі біля ресторану Янамор, неподалік театральноїї площі. Інший також знаходиться в центрі за адресою вулиця Йосипа Сліпого 8 (це в приміщенні банку Аваль на третьому поверсі).
Тут пропонують вивчення іноземних мов за цікавою методикою, яка не передбачає домашнього завдання. Заняття проходять досить цікаво та динамічно. Тут можна швидко та цікаво покращити свій рівень знань іноземних мов.
Заняття проходять двічі на тиждень, тривалість кожного по дві години.
Під час заняття всі активно розмовляють англійською мовою, повторють пройдений вивчений матеріал, пишуть диктанти та розбирають нові слова, правила лексики та граматики. Плюсом є те, що кожного разу йде повтор пройдено матеріалу, тому вдома вже можна нічого не вчити, якщо у Вас обмаль вільного часу.
Також ще одним позитивним моментом є те, що якщо у Вас за якихось певних обставин не вийшло знайти часу для відвідування заняття, то при пропущенні трьох занять у Вас є можливість їх безкоштовно пройти їх з викладачем індивідуально.
Не сподобалось: Немає нічого такого, що б не сподобалося.
Загальне враження: Все спобалося, рекомендую всім Профі Центр для вивчення іноземних мов!
Переглянути всі відповіді ()
Нерсес Єраносян (Критик)
Сподобалось
Загальне враження:круси іноземних мов, дуже швидко та професійно, починають з нуля, хороший колектив.
Переглянути всі відповіді ()
Natalia Pidhaina (Гурман)
Сподобалось
Ходила на курси по підготовці до IELTS. Групи не великі, є ранкові і вечерні години курсу, кому як зручно ходити. Перед заняттям дають пройти тест на знання англійської мови і проводять спікінг, щоб зрозуміти чи є достатній рівень для здачі IELTS.
Курс викладала Ірина Дрібко. Пані Ірина однозначно професіонал своєї справи, крім підготовки до самого тесту, пояснює структуру IELTS і звертає увагу кожного стадента на його слабкі місця.
Тепер IELTS можна здавати у Тернополі і саме на базі Профі центу. Також можна записатися на пробний тест. У мене на пробній здачі був екзаменатор від British council, тому атмосфера тесту була дуже реальна.
Переглянути всі відповіді ()
Svitlana Magega (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: Сподобалось. Цікава методика. Викладачі дуже стараються. Кожне заняття з іншим викладачем - це добре, бо ти вчишся розуміти різні вимови та різні акценти. Можна підібрати розклад, який тобі підходить. Зручне розміщення.
Переглянути всі відповіді ()
Олена Юріївна (Визнаний експерт)
Нейтрально
Сподобалось:знаходиться в центрі. Своя програма і специфіка навчання. Хороші викладачі. Привітний персонал
Переглянути всі відповіді ()
Таня Хованець (Експерт)
Не сподобалось
Не сподобалось:
На рахунок даного методу вивчення англійської, і на скільки він ефективно викладається сказати не можу, так як мені так і не вийшло поспілкуватися по телефону з персоналом, щоб записатися на курси, або щось обговорити.
Дзвонила кілька разів, на різні номери їхніх відділень, залишала заявку на сайті, але до мене ніхто так і не передзвонив.
Переглянути всі відповіді ()
Інна Горбатюк (Гурман)
Сподобалось
Одні з кращих курсів англійської мови в Тернополі. Заняття проводяться динамічно, протягом уроку ти і пишеш і читаєш і багато розмовляєш на англійській мові. Метод навчання дійсно ефективний і протягом невеликого проміжку часу я помітила, що рівень моєї лексики значно збільшився. Буду відвідувати їх і надалі.
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Маланчук (Визнаний експерт)
Сподобалось
Досить унікальний та цікавий метод викладання. Все подобається, проте єдиний мінус - якщо з цілої групи ти приходиш один, то заняття відміняється і тебе відправляють додому. Тому приходиться списуватись чи йде хтось на заняття)
Переглянути всі відповіді ()
Bogdan Moroz (Гурман)
Нейтрально
Не сподобалось: Досить довго йде навчання на 1 рівень припадає пару місяців навчання,вчителі часто відкзуються щось пояснювати кажуть "ну бо так". По моєму краще вивчити англійську з репетитором,вийде і дешевше і швидше + хоч будеш розуміти.
Переглянути всі відповіді ()
Аліна Мороз (Користувач)
Сподобалось
Дуже круті курси, атмосфера мега шикарна, хороші викладачі і дуже привітні адміністратори
Переглянути всі відповіді ()
Mari Mariya (Експерт)
Сподобалось
Згідна з попереднім коментарем, індивідуальний підхід до кожної дитини і якщо виникають якісь питання, то надають вичерпну інформацію на них.
Переглянути всі відповіді ()
Юліана Діткун (Активний користувач)
Сподобалось
Сподобалось: Вчителі з досвідом і бажанням навчити. Є можливість займатися індивідуально. Методика постійного спілкування англійською мовою насправді є дуже ефективною.

Переглянути всі відповіді ()
Володя Окренець (Перехожий)
Сподобалось
Професійні викладачі. Методика трохи нудна, але ефективна. Є заняття з граматики.
Переглянути всі відповіді ()