Auto klinika

Auto klinika - фото
Івано-Франківськ
вулиця Вовчинецька, 225/5
(На території ТОВ "Класик авто")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб09:00 - 14:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Град, каміння, що вилетіло з-під коліс автівки пошкодили ваш транспортний засіб? На автомобілі з’явилася вм'ятина з інших причин? Не проблема! Адже тепер для іванофранківців став доступним інноваційний, ефективний, порівняно недорогий та максимально швидкий спосіб відновлення бездоганного вигляду авто.

Paintless Dent Repair (PDR) — це витягування (видалення) вм'ятин без фарбування. Застосовуючи цю технологію, умілі майстри компанії «Auto klinika» швидко та якісно усунуть вм'ятини на вашому авто. Перевагою такого способу видалення вм'ятин є те, що деталь після усунення вм'ятин не фарбують. Адже, фарбування транспортного засобу може спричинити ряд таких незручностей, як необхідність підбору кольору, потовщення шару фарби, необхідність повторення шагрень лаку та значне збільшення тривалості ремонту.

Так, серед переваг PDR, у порівнянні з «класичним» рихтуванням і фарбуванням, варто відзначити:

  • швидкість (залежно від складності пошкодження, витягування вм'ятини триватиме від 5 хвилин до 8 годин, в той час, коли фарбування займе близько одного-двох днів мінімум);
  • збереження заводського лакофарбового покриття та відсутність багатьох додаткових проблем, що можуть виникнути внаслідок необхідності фарбування транспортного засобу;
  • помірна вартість (зазвичай видалення вм'ятини обійдеться вам набагато дешевше, ніж рихтування і фарбування деталі);
  • після витягування вм'ятини ви зможете експлуатувати авто одразу у звичному режимі, а після фарбування, оскільки фарба свіжа і недостатньо тверда, вам доведеться впродовж кількох місяців мити та протирати авто дуже й дуже акуратно.

Сотні клієнтів довіряють персоналу «Auto klinika», бо ми:

  • компетентні та відповідальні;
  • працюємо швидко, професійно і ретельно;
  • у нас прийнятні ціни та чудовий сервіс.

Тепер і ви можете стати клієнтом «Auto klinika» та оцінити переваги PDR! Потрібно видалити вм'ятину? Не зволікайте, звертайтеся до нас за допомогою!

Працюємо в суботу за попередньою домовленістю!

Відгуки