Психологічна лабораторія 12х12

Психологічна лабораторія 12х12 - фото
Тернопіль
с. Великі Гаї вул. Гагаріна, 22а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Психологія — складна, проте, дуже потрібна наука. Сьогодні послуги психолога актуальні як ніколи. Психолог — це не лише людина, яка вислухає, це людина, яка допоможе самостійно знайти вихід з ситуації, яка вас бентежить.

Ірина Фенц — це досвідчений психолог з креативним підходом до вирішення проблемних ситуацій. Ірина займається індивідуальною, сімейною та груповою терапією. Її робота будується на 4 основних постулатах, таких як екологія, розвиток, мистецтво та креативність.

Психолог працює за сучасними методиками діагностики та вирішення психологічних проблем. В «Психологічній лабораторії 12x12» проводять різноманітні зустрічі, психологічні тренінги, семінари, консультації, методичні ігри та арт-терапію.

Запрошуємо відвідати бізнес-гру по управлінню фінансами «Cash Flow». Ця гра навчає фундаментальним основам інвестування, а також як правильно керувати своїми фінансами та розвивати інтелект. Достаток та благополуччя — це ті цінності, які завжди шануються серед людей. Ірина Фенц — справжній експерт в стосунках з грошима та кваліфікований психолог, яка знає, що бідність та багатство починається з голови, тобто з вашого поводження з грошима.

Щоб вирішити актуальні проблеми людини запрошуємо вас на арт-терапію та психодраму «Deep Naked».

Проводимо набір на курси в групи, навчання розпочинається у вересні.

Відгуки