Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки

Відгуків 20
Тернопіль
вулиця Січових Стрільців, 15

Інформація

Постановка і показ вистав для дітей та дорослих глядачів.

Події

Івасик і Змія
 Початок о 12:00 та 14:30. Одного разу знайшов Дід у лісі чудовий корінець, схожий на маленького хлопчика і… почалася казка про Івасика-Телесика. Так, так, того самого хлопчика, який з'явився на радість самотнім Діду і Бабі із звичайного лісового корінця. І усе було б добре, якби хитра, підступна Змія-Відьма не вкрала малого Івасика… Тривалість вистави - 45 хв., Вартість квитка: 25 грн.

Відгуки

Natalya Matla (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Кожної неділі ми ходимо в Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки, який знаходиться на вулиці Січових Стрільців 15.
Є два сеанси на 12год і на 14:30 кожної неділі.
Ціни дуже дешеві 25грн, премєрні - 30грн. Святкові перед Миколаєм і Новорічні, які включають і виставу і дитячий ранок коштують 50грн.
Вистави розписані для якого віку призначені . Тривалість залежить від віку 45хв - 1год 15хв.
Кожного тижня інша вистава. Вистави для дітей всі дуже цікаві, пізнавальні і повчальні. Дуже гарний декор, декорації на сцені і в холі. Актори дуже гарно виконують свої ролі. Дітям дуже цікаво, коли до них говорять герої зі сцени, а вони відповідають, аплодують, підспівують. Завжди є щось цікаве в коридорі (декорації відповідно до певної теми), надувні кульки. Є акваріуми з рибкам та черепашками.
Зручності: гардероб, туалет.
Працівники дуже ввічливі і приємні.
Не сподобалось: Тут квитки загальні, хто де сяде і не завжди дитині комфортно дивитися, коли перед нею сидить великий дорослий, але перші 6 рядів призначені тільки для діток, це плюс.
Загальне враження:Рекомендую всім батькам, дідусям і бабусям! Беріть своїх дітей, онуків і неділя вже для них стане святковою і принесе позитивні емоції. Хотілося б , щоб частіше тут були вистави, наприклад ще у суботу або якийсь інший день (у Рівненському ляльковому показують вистави тричі на тиждень), оскільки зал завжди повний.
Переглянути всі відповіді ()
Юлія Вайнер (Друг LIST'а)
Сподобалось
Дуже сподобалось. Гарний хол, великий зал для вистав. Сучасне світлове та звукове обладнання. Цікаві дитячі постановки які варто подивитися і дорослим. Всі актори професіонали своєї справи. Дивилась виставу "Василина" - дуже вражаюче дійство!
Переглянути всі відповіді ()
світлана масікевич-миц (Ревізор)
Сподобалось
Щонеділі ми з донькою поринаємо у нову казку неперевершеної гри акторів.Завжди багато діток і всі щиро радіють за героїв.
Переглянути всі відповіді ()
Анастасія Городицька (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:надзвичайне місце, де збагачуються духовно не лише батьки, але й дітки. Моя племінниця дуже полюбляє цей театр й завжди йде звідти в піднесеному настрої. Вистави іноді бувають настільки смішними, що батьки регочуть голосніше, ніж діти))) Всім рекомендую відвідати ляльковий театр!
Переглянути всі відповіді ()
Olga Panchuk (Ревізор)
Сподобалось
Гарні вистави. Сьогодні дивились виставу "Телесик і змія" Внуку дуже сподобалось.
Переглянути всі відповіді ()
Марія Токарик (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Дуже нам з донькою подобається відвідувати вистави. Дуже дітям подобається хол, великий просторий а ще цікаво споглядати на рибок та черепах.
Діткам цікаво бо вони мають можливість сидіти всі разом, 5 рядів виділені тільки для маленьких відвідувачів. Дружно відповідають на питання акторів, гуртом сміються та аплодують.

Загальне враження:Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Тоня Біганська (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Неодноразово ходимо з сином на вистави, йому дуже подобається, а ще любить поспостерігати за рибками та черепашками.

Переглянути всі відповіді ()
Julli Alex (Критик)
Сподобалось
Хороше місце куди можна повести дитину, навіть якщо прийшли завчасно то у середині є великий акваріум із рибками, думаю будь якій дитині буде цікаво за ними спостерігати. Дуже хороші вистави, завжди веселі і пощитивні, навіть у старшому віці хочеться інколи туди сходити на виставу
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Яхван Калашник (Експерт)
Сподобалось
Сподобалось:дивилась Наталка Полтавка то дуже сподобалось виконання акторів в кінці аж просльозилась)
Не сподобалось коли співали і грала музика то тяжко було щось розібрати
Загальне враження: атмосфера була тиха спокійна
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Когут (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:дуже гарні вистави для діток, прекрасна альтернатива мудьтикам та всяким гаджетам. Гарні дуже цікаві ляльки

Переглянути всі відповіді ()
Галиночка Барабаш (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось:Завжди гарні вистави , цікаві , актори дуже стараються , після того як відвідую його то завжди переповнюють емоції.
Переглянути всі відповіді ()
Віка Пахолюк (Гурман)
Сподобалось
Взагалі дуже люблю театри та захоплююся акторською грою. Саме в ляльковому театрі була 1 раз. Але зовсім не на дитячій виставіі. А глибоко вдумливій історії людської долі та життя після смерті.. Для цього власне і використовувалися дяльки.
Театер знаходиться не подалік центру по вулиці Січових стрідьців.
З однієї сторони філармонія а з іншої Чікін хат.
Самі зали великі та світлі. А навході вас зустріне багато ляльок.
Переглянути всі відповіді ()
Наталія Сум (Визнаний експерт)
Сподобалось
Ходжу з синочок майже кожної неділі тут надзвичайна атмосфера ,актори професіонали вартість від 20грн до 30 грн залежить від вистави для бажаючих завітати скидаю розклад на лютий місяць .Також дають флаєр який потрібно розмалювати і в чікен хаті його можна обміняти на морозиво
Переглянути всі відповіді ()
Tetiana Ostrovska (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось: чудовий заклад для діток та їх батьків. Моїй доньці 2,5 роки і ми вже 5 разів ходили. Спочатку думала що замаленька, але ця думка розвіялась після 1 вистави. Актори великі молодці, не дають відволіктися протягом всієї вистави. Вартість квитків також приємно здивувала:25 грн. Що зараз купиш за 25 грн?! Чудова можливість гарно провести вихідні та потішити малечу_ сходити у театр. Вже чекаємо відкриття нового театрального сезону.
Не сподобалось: немає вказаного місця у білеті, хто де займе. Враховуючи що ми ще маленькі, не встигаємо зайняти перший ряд( залітають старші дітки). А донечка хоче сидіти сама, і в результаті за великими дітьми погано видно(.
Загальне враження: позитивне. Обов'язково будемо ходити хоча б 1-2 рази в місяць.
Переглянути всі відповіді ()
Tanya Zazulyak (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Подобається цей театр, просторий зал, цікаві вистави, особливо сподобаються діткам!)
Переглянути всі відповіді ()
Lida Shvyryda (Визнаний експерт)
Сподобалось
Хороші сучасні постановки. Від "Бременських музикантів" дитина, та й я в захваті.
Переглянути всі відповіді ()
Валентина Петришин (Визнаний експерт)
Сподобалось
Хороше місце для відвідування з дітьми.Гарні вистави ,актори молодці. Інтерєр дуже цікавий.
Переглянути всі відповіді ()
Лілія Кондрат (Визнаний експерт)
Сподобалось
Сподобалось: гра акторів, репертуар регулярно оновлюється. дітям цікаво і весело.
Не сподобалось: коли організовують поїздки діток зі школи на показ вистав, то батькам доводиться чекати у фойє, де нема куди присісти.
Загальне враження:хороше місце для проведення спільного часу з дітьми. чудова нагода для дорослих самим повернутися у дитинство)
Переглянути всі відповіді ()
Віка Сталена (Експерт)
Сподобалось
Класні вистави. Моїй меншій сестричці луде подобається. Гарні актори, прикольні ляльки. Рекомендю.
Переглянути всі відповіді ()
Прекрасний театр! Дивимося вистави з донькою майже кожну неділю!
Переглянути всі відповіді ()