Lasertag Ternopil

Lasertag Ternopil - фото
Відгуків 19

Інформація

Не знаєте, як оригінально відсвяткувати корпоратив? Набридли банальні посиденьки у кафе? Хочете організувати незабутній День народження для своєї дитини? А, можливо, надумали зробити приємний сюрприз своїй «другій половинці»? Ми знаємо один чудовий спосіб, як провести час корисно та весело, як відзначити будь-яке свято, так, щоб воно запам’яталося, як покращити фізичну форму та ще й повеселитися при цьому.

«Lasertag Ternopil» організує для вас виїзну активну військово-спортивну гру. За допомогою сучасного устаткування, що імітує зброю, учасники гри уражають один одного та різноманітні цілі безпечними лазерними пострілами. Цікаві місії та цілі, безліч сценаріїв та можливість проводити гру на обраній вами локації… Це далеко невичерпний перелік можливостей і переваг гри у лазертаг.

Чому грати у лазертаг весело, цікаво, корисно та безпечно? Переваги «Lasertag Ternopil»:

  • Оскільки «постріли» під час гри робляться абсолютно безпечними лазером, то до гри можуть залучатися люди різного віку, навіть діти.
  • Ви отримуєте можливість поринути в атмосферу бойових дій та «прожити» різні сценарії: звільнення заручника, захоплення контрольної точки чи прапора, team deathmatch тощо.
  • Для участі у грі достатньо зібрати команду з 6 осіб.
  • Ми можемо запропонувати вам локацію чи провести гру у місці, яке оберете ви.

Грайте та вигравайте, проводьте час весело й корисно з «Lasertag Ternopil» Щоб дізнатися детальнішу інформацію чи замовити гру, телефонуйте нам.

Відгуки