Медичний кабінет "Венера"

Венера - фото
Відгуків 5
Дрогобич
вулиця Шевченка, 32/8
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб09:00 - 17:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Здоров’я є неоціненним даром. Однак, щоб впродовж всього життя залишатися здоровими та щасливими, слід піклуватися про себе та не нехтувати регулярними походами до спеціалістів. Саме професійні медики можуть вчасно виявити ряд захворювань та вилікувати їх.

Серед обов’язкових регулярних візитів варто відзначити огляд молочних залоз у жінок. Адже, часто, саме професіонал може виявити не пухлинні захворювання, які зустрічаються набагато частіше, ніж рак молочної залози та, при вчасному діагностуванні, піддаються легкому й швидкому лікуванню. Лікар має змогу діагностувати зміни, які люди «пропускають» під час самообстеження. Після огляду та опираючись на дані, отримані в процесі обстеження, при потребі, медик призначає ефективне лікування.

Також, не рідше ніж раз на рік варто навідуватися до гінеколога, здавати аналізи крові та проходити ультразвукове дослідження. Весь спектр перелічених послуг ви отримаєте у медичному кабінету «Венера». Тут працює команда досвідчених медиків, які, використовуючи новітнє обладнання, подбають про ваше міцне здоров'я та ваш спокій.

Послуги медичного кабінету «Венера»

 • УЗД на апараті експертного класу 3D і 4D:
  • трансабдомінально;
  • трансвагінально;
  • на різних термінів вагітності;
  • органів малого таза;
  • фолікулометрія;
  • цервікометрія ;
 • Обстеження молочних залоз з еластографією;
 • Консультація гінеколога;
 • Комплексне обстеження;
 • Відеокольскопія;
 • Діагностика та лікування ряду гінекологічних та супутніх захворювань;
 • Консультація дитячого гінеколога.

Чому ми? Наші переваги:

 • Використовуємо інноваційне модернове обладнання для діагностики. Це дає змогу отримати максимально детальні та якісні зображення під час дослідження внутрішніх органів, зокрема при діагностиці захворювань жіночої статевої системи.
 • Наші працівники є професіоналами своєї справи та мають значний досвід роботи у сфері медицини. Ви без зайвих вагань можете довіритися їм.
 • Ми розуміємо, що візит до лікаря є справою не надто приємною. Тому, створюємо максимально комфортабельні умови, щоб ви могли розслабитися та легко пройшли всі необхідні дослідження, а маніпуляції медиків принесли вам мінімум незручностей.

Довіртеся професіоналам, будьте здоровими та живіть без хвилювань!

Відгуки

Аня Марцінко: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось: була на УЗД в лікаря Андруневчин І. М., дуже гарно відноситься до своїх пацієнтів. Все було вчасно і професійно.
Переглянути всі відповіді ()
Міша Хомин: (Ревізор)
Сподобалось
Недавно проходив обстеження внутрішніх органів в медичному кабінеті. Прийняли швидко по запису. Кваліфіковано обстежили і все доступно пояснили. Рекомедую!
Переглянути всі відповіді ()
Аліна Єреп: (Ревізор)
Сподобалось
Обстежувалась в цьому кабінеті. Хороші спеціалісти, ввічлива медсестра, якісне обладнання. Рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Анастасія Бельська: (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалось:Проходила неодноразово обстеження у лікаря Андруневчин І.М. Дивиться завжди дуже уважно . Після її виявленого діагнозу , на дообстеженні у м.Львів діагноз було підтверджено.
Рекомендую, звертайтесь
Переглянути всі відповіді ()
Oxana Volna: (Користувач)
Не сподобалось
Категорично не рекомендую! Завдяки пані лікарю Андруневчин я мало не втратила своє жіноче здоров'я. Так, як вона не зуміла розпізнати розрив 10 см кісти яйника зі значним крововиливом!!!!! Сказавши, що у мене не ГІНЕКОЛОГІЧНА проблема, бо сильно вздутий кишечник. Замість невідкладної операції мене возили кілька днів по інших лікарям. Це те саме, що дивитися в бінокль на коня і його не побачити! Ганьба таким спеціалістам!
Переглянути всі відповіді ()
Гінекологія   Ультразвукова діагностика   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   3d узд   4d узд   Андруневчин і м   Відео кольскопія   Відеокольскопія   Вагітність   Виявлення патологій   Діагностика жіночого організму   Діагностика та лікування захворювань   Дитячий гінеколог   Дитячий гінеколог номер   Жіноча консультація   Жіночий доктор   Жіночий лікар   Запис до гінеколога   Запис на узд   Записатися до гінеколога   Записатися на узд   Зробити узд   Кабінет гінеколога   Кольпоскопія   Кольпоскопія ціна   Комплексне обстеження   Комплексне обстеження ціна   Консультація гінеколога   Консультація дитячого гінеколога   Лікування по жіночому   Мамолог   Обстеження в гінеколога   Обстеження жіночої статевої системи   Обстеження молочних залоз   Обстеження молочних залоз з еластографією   Обстеження органів малого тазу   Огляд в гінеколога   Огляд в приватного гінеколога   Огляд в приватного гінеколога ціна   Порадьте гінеколога   Приватна гінекологія   Приватний гінеколог   Приватний гінеколог номер   Приватний кабінет гінеколога   Прийом по запису   Профілактика раку грудей   Узі   Узд 3d   Узд 4d   Узд вагітність   Узд внутрішніх органів   Узд для вагітних   Узд другий триместр   Узд на апараті експертного класу   Узд органів малого тазу   Узд перший триместр   Узд по запису   Узд термінів вагітності   Узд трансабдомінально   Узд трансвагінально   Узд третій триместр   Узд ціни   Фолікулометрія   Цервікометрія  
Показати більше