Стоматологія Устима Роневича

Стоматологія Устима Роневича - фото
Відгуків 1
Червоноград
проспект Шевченка, 18
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:30 - 19:30Без перерви
Сб09:00 - 15:00Без перерви
НдВихідний

Інформація

Красива посмішка — справжній скарб. Це невичерпне джерело компліментів і гарного настрою. Хочете ловити посмішки оточуючих — посміхайтеся й самі. А ми вам у цьому допоможемо, адже у «Стоматології Устима Роневича» працюють кваліфіковані фахівці, які  знають справді дієві методи лікування.Наявність дефектів зубного ряду псує нашу чарівність і загрожує нам психологічними комплексами в спілкуванні з іншими людьми

Особливості нашої роботи:

 • Стоматологи нашої клініки володіють арсеналом багатьох сучасних методів і технологій, за допомогою яких лікування, реставрація, відбілювання та протезування зубів буде найбільш успішним.
 • Наша мета — надати високоякісне лікування кожному пацієнту, який до нас звернеться. Ми прагнемо, щоб своє звернення в нашу стоматологію пацієнти різного віку згадували з посмішкою.
 • Передові методики роботи з дітьми, що дозволяють досягати кращих результатів не завдаючи шкоди як фізичному так і психічному стану вашого малюка.
 • Професіонали з багаторічним досвідом роботи надають 100% гарантію на всі види послуг за розумною ціною.

Стоматологія Устима Роневича покликана відновити і поліпшити природну красу посмішки за допомогою застосування сучасних стоматологічних матеріалів, обладнання та використовуючи весь багаторічний досвід лікарів-стоматологів клініки. Ми керуємося високими стандартами якості та завжди орієнтовані на потреби наших пацієнтів.

Послуги:

 • Дитяча стоматологія - це якісне безболісне лікування молочних та постійних зубів, психологічна адаптація для малюків, дбайливий дитячий стоматолог!
 • Естетична стоматологія - це розділ стоматології направлений в першу чергу на створення красивої, сліпучої усмішки - невід'ємного антрибуту для іміджу успішної людини, для віри в себе, для гарного настрою. У розділі естетичної стоматології входять:
           - реставрація зубів;

           - вініри - це тонкі керамічні накладки на зуби товщиною 0,5-0,7мм;

           - скайски - це декоративні прикраси на зуби;

           - відбілювання зубів, у нашій клініці викорустовується відбілювання зубів із США система "Magic Smile" - це безболісна і не шкідлива технологія, яка не пошкоджує емаль та не впливає на хімічну структуру зубів і їх міцність. Максимально щадне відбілювання зубів без використання абразивів, кислот і ультрафіолету.

 • Ортодонтія (вирівнювання зубів) - це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу.: пластинки, брекет-системи, капи, трейнери;
 • Invizalign - вирівнювання зубів без брекетів невидимими прозорими капами;
 • Ортопедична стоматологія - це розділ стоматології, спрямований на відновлення цілісності раніше втраченого зубного ряду або його частини, а також відновлення окремого зуба чи групи зубів. Основою ортопедичної стоматології споконвічно було протезування. Крім відновлення функції жування, в даний час бурхливий розвиток отримало естетичне спрямування в ортопедії, коли за допомогою коронок або вінірів пацієнт може поміняти колір і форму своїх зубів, змінити розмір і положення зуба. За способом кріплення зубні протези поділяються на знімні протези і не знімні протези.

  До групи не знімних зубних протезів належать:

  - вкладки;

  - металокерамічні коронки;

  - безметалева кераміка;

          - коронки на основі оксиді цирконію;

          - мостовидний протез;

          - вініри (голівудська усмішка);

        До групи часткові знімні протези належать:

         - знімні протези із нейлону;

         - пластинкові протези;

         - бюгельні протези;

 • Хірургічна стоматологія— розділ стоматології, пов'язаний з втручанням на твердих і м'яких тканинах в ротовій порожнині, практикуючий такі методи лікування як: операції по видаленню зубів, зубозберігаючі операції, підсадка кісткової тканини, підготовка і імплантація зубів, а також різноманітні естетичні операції в парадонтології.Хірургічна стоматологія в своїй практиці включає і видалення зубів. У випадках, коли лікування неефективне і видалення зуба неминуче, стоматолог-хірург професійно, швидко та безболісно видалить необхідний зуб. Можливе і видалення зубів мудрості, які виросли неправильно та заважають як при жуванні так і змиканні зубів в стані центральної оклюзії. Коли видаленням ураженого зуба займається стоматолог-хірург,то як правило, лікування стає більш професійним та проходитеме без будь-яких ускладнень та дискомфортів. Також стоматологи-хірурги можуть проводити маніпуляції стосовно видалення кіст,які локалізуються на верхівці кореня зуба.Крім того, стоматолог-хірург, перед тим як видалити зуб, проконсультує пацієнта на рахунок протезування або навіть імплантації на місці відсутнього зуба.
 • Імплантація- ця технологія уможливлює повне відновлення одного або кількох зубів. Процедура передбачає встановлення на місці втраченого зуба титанового імпланта, дубліката або штучного кореня, що складається з титанового штифта (гвинтика), що встановлюється в кістку щелепи та коронки, яка є копією втраченого зуба. Імплант виготовляється з титану – металу з високою біологічною сумісністю. Титан добре сприймається організмом, виключаючи можливість відторгнення та ускладнення.Ключова перевага імплантації – відсутність потреби «спилювання» здорових зубів для виготовлення мостоподібного протезу , жертвувати здоровим сусіднім зубом не потрібно! 
 • Парадонтологія - це розділ стоматології, який займається профілактикою та лікуванням пародонту. Пародонт – це тканини, що оточують зуб (ясна, кісткова тканина, зв'язковий апарат зуба). Пародонтологія вирішує такі проблеми, як кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, хиткість зубів;
 • Ендодонтичне лікування– це розділ стоматології. який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань пульпи зуба. Пацієнтам ендодонтія найбільше відома за процедурою пломбування каналів зуба.Методи ендодонтичного лікування дозволяють врятувати навіть сильно зруйнований і заражений зуб, запобігти ускладненням, що ведуть до втрати зуба і до серйозних захворювань м'яких або кісткових тканин.Метою лікарів - стоматологів, які проводять ендодонтичне лікування є ліквідація запального процесу в системі кореневих каналів. Так! Саме в системі кореневих каналів! Тому що кореневий канал являє собою не один магістральний хід, а складну розгалужену систему з основним каналом і з багатьма латеральними каналами різних діаметрів. Для подальшого якісного функціонування зуба корінь повинен бути міцним, тобто, якісно ендодонтично пролікованим.У нашій клініці при проведенні ендодонтичного лікування ми дотримуємося сучасних протоколів і рекомендацій для досягнення максимально якісного результату.

Відгуки

Надія Романчук (Перехожий)
Сподобалось
Після консультації і огляду було оголошено фронт робіт та вартість послуг. Мене задовольнило усе! Висококваліфікована робота лікарів, новітні матеріали, технології та обладнання, доброзичлива атмосфера і розуміння - це стоматологія Устима Роневича. Ціна абсолютно відповідає якості виконаних робіт!

Надія Романчук, Доброго дня!!!Нам дуже приємно за залишений відгук Вами!Ми завжди раді бачити Вас у нашому Стоматологічному центрі!
майже 11 місяців тому
Переглянути всі відповіді ()
Стоматологія у. роневича   Стоматологія роневича у.   Стоматологія роневича устима   Хірургічна стоматологія   Естетична стоматологія   Дитяча стоматологія   Ортодонтична стоматологія   Ортопедична стоматологія   Терапевтична стоматологія   Стоматології   Стоматкабінет   Стоматолог   Стоматологія   Консультації стоматолога   Стоматологічний кабінет   Стоматологічні послуги   Inuzalign   Magic smile   Імплантанти   Брекети   Відбілювання зубів   Відбілювання зубів magic smile   Веніри   Вибілити зуби   Видалити зуб   Видалити зубний нерв   Вирівнювання зубів   Вирівнювання зубів без брекетів   Гігієна зубів   Гігієна ротової порожнини   Запалення десен   Запалення ясен   Запломбувати зуб   Зубна пломба   Капа на зуби   Лікар стоматолог   Лікування десен   Лікування ясен   Невидима капа на зуби   Парадентологія   Полікувати зуби   Послуги стоматолога   Поставити імплантант   Поставити брекети   Поставити веніри   Поставити коронку   Поставити мостик   Прозора капа   Прозора капа на зуби   Протезування зубів   Чистка зубів  
Показати більше