Мобільний шиномонтаж "Мобішин 24"

Мобішин 24 - фото
Відгуків 1
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,НдЦілодобовоБез перерви

Інформація

Аби їзда на автомобілі була безпечною як для водія, так і для пасажирів, для інших учасників руху, потрібно регулярно проводити плановий огляд транспортного засобу. Крім того ви повинні забезпечити виконання профілактично-ремонтних робіт. І, звісно, слід вчасно виконувати заміну шин в автомобілі. Адже неякісні чи неправильно встановлені колеса або шини на них можуть призвести до ДТП, до несправності всього транспортного засобу чи стати причиною інших негативних наслідків.

Але, враховуючи серйозність та певну складність шиномонтажних робіт, варто довірити їх професіоналам. Так, дружня команда вправних майстрів нашого шиномонтажу подбає про те, щоб ви могли довго та без проблем експлуатувати ваш транспортний засіб. І, що дуже й дуже важливо, нашою допомогою ви можете скоритися у зручний для вас час. Адже, працюємо цілодобово. До того ж, виїздимо до клієнта (Калуш, Калуський район, інші населені пункти в межах івано-франківської області).

Для надійності та довговічності вашого авто надамо широкий спектр послуг:

  • шиномонтажні роботи;
  • заміна гальмівних колодок (накладок);
  • термінова підзарядка акумулятора та допомога при запуску двигуна при розрядженому акумуляторі;
  • доставка автопокришок під замовлення;
  • технічна допомога в дорозі;
  • інформаційна підготовка.

Відгуки

Христя Джус (Ревізор)
Не сподобалось
Сподобалось: нічого
Не сподобалось: безолаберне ставлення
Загальне враження: безвідповідально відносяться до клієнтів.Пізно в вечір пошкодивши 2 шини звернулась до єдиного цілодобового шиномонтажу і як ви думаєте що отримала в відповідь? Ми не їдемо дзвоніть куди хочете ,робіть що хочете , і це в той момент коли на дворі -2 снігопад а ти в кілометрах від дому ... людяністю навіть не пахне...безвідповідальне ставлення ... не дай боже вам потрапити в подібну ситуацію,з таким сервісом як у них надіятись можна лиш на себе.Обурена!Не рекомендую!!!
Переглянути всі відповіді ()