Підземелля Гарнізонного храму святих апостолів Петра та Павла

Відгуків 3
Львів
Вулиця Театральна, 11
(Вхід з просп.Свободи)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Проведення екскурсій в підземеллі (макети Львова, саркофаги, залишки будинків 15-16 століття тощо).

Події

Лекція "Українська громада Львова у XVIII ст"
Традиційно, коли мова заходить про українську громаду Львова, на думку спадає лише комплекс Успенської церкви та історії про утиски, яких українці зазнавали від магістрату. За цими розповідями про тяжку долю та вічну боротьбу поступово й втрачається слід та спадок тих людей, які жили і творили обличчя Львова у XVIII ст.   Що ці люди залишили по собі? Ким вони були? Чи всі, хто входили до "руської нації" були українцями? Чи справді українці жили лише в межах вулиці Руської і не мали впливу на життя міста? Яким було їх релігійне, культурне та політичне життя? Про це та багато іншого дізнаватимемось разом з Олегом Друздєвим – керівником музею «Підземелля Гарнізонного храму» та дослідником історії Успенського братства і української громади Львова ранньомодерного часу.Вартість - 20 грн./особа.
Зорі над давнім Львовом
Лектор: Oleh Petruk, провідний науковий співробітник Інституту прикладних проблем механіки і математики НАН України; працівник Астрономічної обсерваторії ЛНУ ім. Івана Франка.Говоритимемо про зорі та заснування Львова, про астрономічні знання, наукове та побутове використання зоряного неба та його представлення у культурних пам’ятках у минулому. :-)Скільки? 20 грн./особа.
Лекція “Кирилична писемна культура Львова XIV-XVI ст.”
Лектор: Микола Ільків-Свидницький, к. і. н., завідувач відділу рукописних, стародрукованих та рідкісних книг ім. Ф. П. Максименка
Лекція "Присмерк Прекрасної епохи. Львів і львів’яни у 1901–1914 рр."
Лекція розповість про різні сторони повсякденного життя пізньоавстрійського Львова. Як жило та розвивалося місто на початку XX століття? Як виглядало міське господарство, влада, архітектура і транспорт? Де навчалися, як працювали та розважалися львів’яни? Відповіді на ці та інші запитання можна буде почути в Підземеллі Гарнізонного храму святих апостолів Петра та Павла.Лектор: Ігор Петрій, к. і. н. (Наукова бібліотека ЛНУ імені Івана Франка).Вартість: 20 грн./особа.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Лекція "Тератологічні сюжети, інфернальні практики та ірраціональне у "Нових Атенах" Бенедикта Хмельовського"
Ми вважаємо себе людьми раціональними і мислячими, обізнаними зі світом довкола. У той самий час, схильні відмовляти у подібному “мешканцям” попередніх епох. Чи так воно є насправді, а також – чим колись цікавились, що для людей було значимим, як вони сприймали ірраціональне і дивились на світ поговоримо на прикладі праці “Нові Атени” (1745 р.) Бенедикта Хмельовського, яка вважається першою енциклопедією на наших теренах.   Вартість - 20 грн/особа.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Екскурсія "Ніч у підземеллі"
Підземелля - це особливий світ, який приховує чимало таємниць! Деякі з них можна віднайти лише у темряві, тому необхідно мати трохи сміливості. Для сміливих і допитливих світ підземель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла розкриватиме свої таємниці при світлі свічок, так, як це було у давнину. Протягом екскурсії ми разом з Вами дізнаватимемось про минуле наймогутнішого ордену отців єзуїтів, побачимо скарби найбільшого храму старого міста і навіть те, як виглядав Львів 300, 500 та 700 років тому.   Вартість - Дорослі - 30 грн.; Студенти - 20 грн. (при наявності студквитка); Школярі - 10 грн.; Дошкільнята - безкоштовно.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі