Цікаві Експерименти Художників

Львів
Вулиця Мучна, 32

Інформація

Проведення майстер-класів, оренда приміщення під різноманітні заходи, виставковий простір.

Події

Еко-воркшоп "Ф'юзингові пляшки з мідним декором"
На цьому воркшопі ви будете виготовляти пляшечки з мідними декораціями, які після термальної обробки в муфельній пічці (при температурі більше 700 градусів) стануть оригінальним декором у вашій оселі чи офісі.Технологія, яку ми трохи описали вище має назву "ф'юзинг", а у кого є питання і бажання зробити це власними руками і побачити весь процес - приходьте.   Вартість: 500 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Воркшоп "Підвіска у вітражній техніці Тіффані"
На даному воркшопі ви ознайомитеся зі всіма тонкощами створення вітражних прикрас, а ведуча майстер-класу Олена поділиться своїм досвідом і підкаже як правильно працювати з гербарієм і склом. Будемо складати композицію і працювати з паяльником.З собою ви заберете підвіску з гербарієм і багато приємних вражень.   Вартість: 480 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням. Реєстрація здійснюється за передоплатою в розмірі повної вартості воркшопу.
Воркшоп "Набір скляної біжутерії в техніці ф'юзинг"
На цьому воркшопі ви будете виготовляти набір біжутерії зі скла (2 прикраси), які після термальної обробки в муфельній пічці (при температурі більше 700 градусів) приймуть остаточну форму і стануть оригінальною окрасою вашого образу.Технологія, яку ми трохи описали вище має назву "ф'юзинг", а у кого є питання і бажання зробити це власними руками і побачити весь процес - приходьте.   Вартість: 700 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням. Реєстрація здійснюється за передоплатою в розмірі повної вартості воркшопу. Після заповнення цієї форми наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Воркшоп від Sycamore Store "Дерев'яні ложки"
Ми колись мали секретний індивідуальний воркшоп від Sycamore Store в ЦЕХу, і признаємося, то один з найкрутіших воркшопів по дереву, який вартує вашого часу і енергії.   Одразу скажемо, що він працеємкий і вимагає зусиль, але результат вас настільки вразить, що готі й описувати. Вже не кажемо про медитаційні цінності такої кропіткої і зосередженої роботи.   Вартість 800 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.
Воркшоп з вибійки (вільна тематика)
На цьому воркшопі ми виготовимо кліше (яке ви заберете з собою і зможете втілити в нові ідеї).Поговоримо про кольорові гами та кустарні методи відбитку живими рослинами, овочами і фруктами, картоном або трафаретами з пластику. І, звичайно, перенесемо все це на тканину.   Вартість - 635 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням. Реєстрація здійснюється за передоплатою в розмірі повної вартості воркшопу.Після заповнення цієї форми наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Воркшоп з гончарства
Початок 12 січня о 15:00, 2 лютого о 16:00.    Запрошуємо відвідати грудневий воркшоп з гончарства та привітати нашого нового друга в ЦЕХу - тепер ми маємо своє гончарне коло і воркшопи стануть більш регулярними.  Вартість - 450 грн/з особи.   Реєстрація за вказаним посиланням.    
Воркшоп від Woodluck "Пегборд"
Пегборд – це багатофункціональна дошка з отворами для кілочків, на які ви можете кріпити інструменти чи матеріали для хендмейду, ставити полички, книги, канцтовари чи посуд. Красива, стильна та функціональна – саме такі речі приносять максимум користі та задоволення вдома.   Етапи МК:1. Вирізаємо отвори.2. Вирізаємо полички.3. Шліфуємо усі деталі.4. Збираємо виріб.   Вартість 530 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.
5 Years Of Framework
Oleg Mass (Fachwerk / Framework)Kyle Kliment (Platz Für Tanz / Framework)Kasyan (Kurs Valüt)Olexii (Raw Raw)

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук