Автошкола "АКТИВ ДРАЙВ"

АКТИВ ДРАЙВ - фото
Відгуків 7
Івано-Франківськ
Вулиця Володимира Великого, 13
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Уявіть, які чудові перспективи відкриває перед вами наявність водійських прав та високий рівень водійської майстерності. Можливість вільно пересуватися в робочих справах та для відпочинку, незалежність від міської транспортної мережі, зручність та комфорт — ці та безліч інших переваг відмінно оцінили автовласники. Якщо від мрії вас відділяє лише відсутність водійських навичок та відповідного посвідчення — звертайтеся до сучасної й професійної автошколи «АКТИВ ДРАЙВ».

Тут ви одержите відмінну можливість в стислі терміни опанувати водійську майстерність. Автошкола має вигідне розташування в центрі міста.

Звернувшись за послугами до автошколи «АКТИВ ДРАЙВ», ви отримаєте:

  • можливість отримати водійські категорії А, В, С, С1, D, CЕ;
  • професійну та якісну допомогу від досвідчених викладачів та інструкторів;
  • лояльні ціни та умови оплати — ми маєте змогу платити поетапно;
  • можливість самостійно формувати графік свого навчання;
  • нові та зручні аудиторії, оснащені необхідним для якісного навчання;
  • унікальну інтенсивну мультимедійну програму навчання, розраховану на 1.5 місяці — ви зможете стати майстерним водієм за дуже короткий строк;
  • відмінні автомобілі для навчання.

Курс навчання передбачає:

  • теоретичні уроки, включаючи відеоуроки;
  • практичні заняття;
  • вдосконалення водійської майстерності.

У нас ви здобудете відмінні знання та практичні навички, зможете вільно та безпечно пересуватися дорогами та дізнаєтеся чимало тонкощів автомобільної майстерності.

Відгуки

Sonia Pavlykivska: (Гурман)
Сподобалось
Сподобалось:
Дуже зручна програма навчання, ще не зустрічала в ІФ автошкіл з таким терміном навчання. Машини для їзди дуже зручні і новітні! викладачі - професіонали на 100%
Переглянути всі відповіді ()
Влад Князюк: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Навчання в автошколі проходило на вищому рівні , все пояснювалось доступно, на реальних прикладах . На практичних зайняттях інструктор був терпимий до моїх помилок та пояснював як зробити краще та удосконалювати свою початкову майстерність . Машина на якій вчать дуже класна і зручна для навчання . Всім рекомендую , після автошколи сідаю в будь яке авто як в своє , дякуючи такому навчанню.
Переглянути всі відповіді ()
Микола Антоняк: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:Проходив перепідготовку в цій автошколі, ну це не дуже можна назвати перепідготовкою, адже вчився в автошколі на категорію ,, С,, ще в 2008 році...тому можна сказати що проходив навчання заново...навчався водінню в інструктора Івана...нормальний молодий адекватний чоловік, все нормально пояснив, культурно без всяких затягів...за 9 уроків нормально почуваюся за рульом...фактично за 9 годин обїздили все місто...і пробки і перехрестя і кольця...Того в підсумку рекомендую

Загальне враження:позитивне
Переглянути всі відповіді ()
Гер Олекс Тимофійен: (Користувач)
Сподобалось
Сподобалось:
Персонал
Не сподобалось:
Кава
Загальне враження:
хороша автошкола,повністю задоволений співпрацею з данним закладом
Переглянути всі відповіді ()
Яна Мохній: (Користувач)
Сподобалось
Проходила навчання в Автошколі зимою і дуже задоволена тим ,що саме в цю пору року я записалась на навчання , назва Автошколи говорить сама за себе , теорію викладає Василь Павлович ,викладач з великим досвідом і викладацьким стажем ,пояснює доступно і зрозуміло , інструктор з водіння Іван справжній професіонал завдяки йому я здала екзамен з пешого разу і зуміла подолати страх водіння ,і доречі великий плюс того ,що інструктор сплановував маршрути там де великий потік машин і саме це допомогло подолати страх водіння .Всім раджу цю Автошколу де працюють професіонали і загалом привітні і дружелюбні люди .
P.S.
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ,ЩО ЗДІЙСНИЛИ МОЮ МРІЮ!!!
Переглянути всі відповіді ()
Юрій Сулик: (Користувач)
Не сподобалось
Це школа в якій адміністратор скаже вам що їм не важливі клієнти, якщо щось вас не влаштовує прийдуть інші. На запитання як це можливо, буде відповідь "Така в нас політика"
Вчитель по теорії першого дня вголос, перед всією аудиторією незнайомих людей, збиратиме вашу персональну інформацію - ПІБ, адресу проживання, де ви навчалися, ким працюєте, ваш номер телефону. НАВІЩО?!
Далі на фломастерах пояснюватимуть як працює двигун внутрішнього згорання, це при тому що заняття із теорії всього ОДИН МІСЯЦЬ двічі в тиждень, і ця інформація багатьом взагалі не потрібна. Та якщо вже і це подавати, чи справді беручи таку значну суму грошей важко організувати відеопроетор для презентації, або хоча б плакати?! Решту 90% часу ми будемо рішати на смартфонах екземенаційні білети. Що можна зробити без будь якого навчання, оскільки при неправильній відповіді на смартфоні детально розписується помилка.
Ну і водіння... це окрема тема варта уваги. Тут на вибір ВСЬОГО ОДНА МАШИНА, водій з першого заняття вам буде "тикати", а ще при помилках, без проблем кричатиме на вас матом.
Після закінчення "навчання" я звернувся до іншої школи на індивідуальні заняття, де мене з першого заняття змушені були навчати елементарні речі, наприклад як правильно тримати руль і т.п. А теорію з підручника я сам вивчив.
Заробляти гроші це нормально, НЕНОРМАЛЬНО не давати відповідно взамін.

Ivanna Paladiychuk: (Перехожий)
Юрій Сулик, Добрий день !!! п. Юрій ,як працівник Автошколи хочу дещо спростувати Ваш відгук так ,як при подачі документів Вам повторно наголосили ,що потрібна медична довідка форма 083-0 без якої неможливо записатись в Автошколу також Вас було проінформовано де можна її отримати але така відповідь Вас не влаштовувала заявляючи ,що інші автошколи надають такі послуги ,Вам відповіли ,що ми не зобов’язані заключати договір з мед. установами ,як це роблять деякі Автошколи але натомість ми зобов’язані вимагати мед. довідку ,бо цього вимагає законодавство і без цієї довідки вас не зарахують на навчання це Вас обурило бо ,як Ви висловились Ви не маєте часу цим займатись але час знайшовся через декілька годин Ви занесли довідку, що стосується теорії Ви часто відпрошувались із занять і мабуть були досить неуважні на заняттях так, як плакати є і їх вистачає щоб вивчити будову автомобіля ,зверніть увагу на фото сайту де видно плакати. Ну і водіння – це дійсно окрема тема оскільки тримати кермо вчать на перших заняттях ,а у Вас було більше 10 занять ,цих годин вистачає не тільки для того ,щоб навчитись тримати кермо але і бути впевненим водієм про ,що свідчать відгуки вище написані ,і насамкінець про інструктора … так ,як Ви двічі створили аварійну ситуацію на дорозі і завдяки інструктору який миттєво зреагував і виправив ситуацію все обійшлося .
майже 2 місяці тому
Переглянути всі відповіді ()
Valerii Gubin: (Перехожий)
Сподобалось
Проходжу навчання в автошколі. Дуже задоволений роботою з професіоналами!
Переглянути всі відповіді ()
Активдрайв   Автошколи   Водійські школи   Водійські курси   Автошкола   Курси водіїв   Навчання водінню   Отримати права водія   Здати на права   Інструктор з водіння   Інтерактивні методи навчання   Автошкола в центрі міста   Водій інструктор   Водіння   Водіння з інструктором   Категорія ce   Категорія d   Категорія а   Категорія в   Категорія с   Категорія с1   Короткі терміни навчання на права   Курси з підвищення кваліфікації водіїв   Курси з підготовки водіїв   Набір на курси водіння   Навчальні автомобілі   Навчальні групи водіїв   Навчання   Навчання водіїв категорії а   Навчання водіїв категорії в   Навчання водіїв категорії с   Навчитись їздити   Навчитись їздити на машині   Навчитись водити   Навчитись кермувати   Підготовка водіїв   Підготовка водіїв категорії а   Підготовка водіїв категорії в   Підготовка водіїв категорії с   Перепідготовка водіїв   Права   Права на машину   Практичні заняття з водіння   Приватні уроки водіння   Приватний інструктор   Пройти курси водіїв   Професійні викладачі   Сучасні авто для навчання   Уроки їзди   Уроки водіння   Хороші водійські курси   Хороші курси водіїв   Швидко здати на права   Школа водіння  
Показати більше