Екор

Екор - фото
Відгуків 2
Тернопіль
вулиця Дениса Лук’яновича, 3а
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

 ТОВ Екор ТЗ займається переробкою зерна гречки та виробництвом гречаних круп.

 

Пропонуємо транспортні послуги по перевезенню зерна гречки, автомобільна вага 60т. Також актуальна давальча переробка зерна гречки.

Першу крупу завод випустив у 1999 році.

У 2001 році ВАТ "Оргоснастка" нагороджено як краще підприємство року у Тернопільській області в номінації " Відновлення виробництва".

У серпні 2001 р. ВАТ "Оргоснастка" переіменовано на ВАТ "ЕКОР".

У 2002 році Держпатентом України зареєстровано торгову марку "ЕКОР", а у 2004році Державним Департаментом Інтелектуальної власності видано свідоцтво на знак для товарів і послуг.

 

За цей час продукція підприємства - крупа гречана швидкорозварювана - закріпилась на ринку круп, як якісний продукт за доступними цінами.

У 2003 році крупа гречана ядриця ГОСТ 5550-74 ВАТ "ЕКОР" лауреат Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України-2003" на регіональному рівні.

Крупа виготовляється з екологічно чистого зерна, зібраного на полях Прикарпаття, має фантастичні і унікальні показники серед аналогічних продуктів не тільки в Україні , а і у світі , що підтверджується відповідними протоколами випробувань. Крупа експортується за кордон.

          Також діє постійна закупка зерна гречки.

Запрошуємо до співпраці всі аграрії та підприємства.

Відгуки