Дитячий клуб "Kids Land"

Kids Land - фото
Відгуків 1
Івано-Франківськ
Вулиця Івасюка, 78

Інформація

KIDS’ LAND – це сучасний клуб дитячого дозвілля та розвитку, де панує атмосфера доброзичливості та поваги до дітей. Наша основна мета – створити чарівну територію щасливого дитинства, яка одночасно стане міцним фундаментом успіху та впевненості Вашої дитини. У нас, малюк потрапить в середовище, де весело і легко вчитися. За допомогою індивідуально розроблених програм, дитина швидко освоїть читання, рахунок, писання, навчиться вирішувати логічні завдання, познайомиться з навколишнім світом, запам'ятає основні правила етики, навчиться співати, танцювати і малювати.

Професійна команда педагогів «KIDS’ LAND», які вміють розкрити у вашій дитині «маленького генія» — це сила нашого клубу. У студії застосовуються сучасні матеріали, програми та методики, що сприяють швидкому, всебічному і креативному розвитку дитини.

Зручні, світлі, добре оснащені класи, яскраві, безпечні меблі, правильно підібраний дидактичний матеріал, барвисті посібники, кращий матеріал для творчості, наявність мультимедійної техніки та багато іншого чекає вас в «KIDS’ LAND».

Працівники дитячого клубу «KIDS’ LAND» дбають не лише про розвиток інтелектуальних та творчих здібностей ваших діток, а й про їхню безпеку, здоров’я та комфорт.

Запрошуємо дітей на заняття у студії:

  • садочок неповного дня (2,5-6 років);
  • раннього розвитку (1-3 роки);
  • комплексного розвитку (3-5 років);
  • підготовки до школи (5-6 років);
  • англійської мови (2,5-8 років);
  • творчої студії (3,5-12 років);
  • театральної студії (4-12 років);
  • веселоъ ритміки(4-6 рокыв);
  • християнської школи;
  • «веселий вікенд» (суботній садочок неповного дня).

Події

Пробне заняття у студії "Підготовка до школи"
Підготовка до школи і чи потрібна вона Вашій дитині...«Готовність» до школи – це впевненість у будь-якому місці, сміливо братись за будь-які завдання і не боятись попросити про допомогу. А цьому, як не дивно, теж потрібно вчитися.Школа – це неминучий, нормальний етап у розвитку кожної дитини. І тут важливо, яке відношення до школи, та й до життя в цілому, батьки прищеплять дитині спочатку: чи це будуть “кращі роки дитинства”, чи “даремно витрачений час”. Бажаємо всім – перший варіант та запрошуємо на безкоштовне пробне заняття у студію "Підготовка до школи" і наші кваліфіковані педагоги допоможуть Вам та Вашій дитині легко пройти цей не легкий, але цікавий та відповідальний етап життя.Детальніша інформація та запис за нижчевказаними телефонами. 

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Tania Portechyn: (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:Рекомендую матусям

Загальне враження:Ходимо з донечкою сюди на ранній розвиток.Завжди привітні адміністратори,вихователь Руслана привітна,приємна-саме така,якою має бути педагог.Дитина задоволення заняттями.Дякуємо.

Відповісти:

Tania Portechyn,
Tania Portechyn, 
Переглянути всі відповіді ()
Kidsland   Кідс ленд   Кідсленд   Психологи   Логопед   Репетитори   Дитячі розвиваючі центри   Курси іноземних мов   Психолог   Допомога психолога   Психологічна допомога   Психологічна консультація   Послуги психолога   Логопеди   Послуги логопеда   Лікування порушення мови   Корекція вимови   Репетитор   Репетиторські послуги   Репетиторство   Послуги репетитора   Дитячий центр   Дитячий розвиток   Розвиваючий центр   Дитячий розвиваючий заклад   Центр дитячого розвитку   Іноземні мови   Мовні курси   Курси мов   Школа іноземних мов   Навчання іноземним мовам   Італійська мова   Італійська мова для дітей   Англійська   Англійська мова   Англійська мова для дітей   Бісер   Вишивання   Група продовженого дня   Дитячі дні народження   Живопис   Заняття для дошкільнят   Заняття з дітьми від 2 років   Заняття з логопедом   Заняття з психологом   Клуб живопису   Ліплення з пластиліну   Майстер класи   Малювання   Монтессорі   Музичні заняття   Німецька мова   Німецька мова для дітей   Навчально-пізнавальний комплекс   Оздоровча гімнастика   Підготовка до зно   Підготовка до школи   Пізнавальні ігри   Письмо   Польська мова   Польська мова для дітей   Предметні заняття   Проведення дитячих свят   Розвиток дитини   Розвиток координації рухів   Розвиток мовлення   Садок неповного дня   Танцювальна аеробіка   Творчий розвиток   Французька мова   Французька мова для дітей   Художня творчість  
Показати більше