Еко-Ціль

Еко-Ціль - фото
Відгуків 2
Івано-Франківськ
вулиця Гаркуші, 35, офіс 11
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Еко Ціль - сонячні електростанції для дому під ключ.
Варто розуміти що сонячна електростанція будується на роки а точніше на декілька десятиліть.
Для того щоб  отримувати справжній пасивний прибуток на багато років і уникнути  технічних несправностей вашої сонячної електростанції  логічно буде задати собі запитання: хто виконає якісний монтаж і буде обслуговувати мою сонячну електростанцію?

Компанія Еко Ціль збудує сонячну електростанцію яка зробить вас  енергетично незалежним та стане справжнім пасивним прибутком для вашої родини.

Працюючи з нами ви отримаєте:

1. Постійну  сервісну підтримку -  ми вирішуємо всі  технічні проблеми в найкоротший термін

2. Безкоштовне  встановлення системи віддаленого керування та моніторингу  власного виробництва на всі сонячні електростанції потужністю 30кВт. Вона дозволяє вам слідкувати за роботою і прибутком сонячної електростанції з будь якої точки земної кулі. Завдяки цій системі наші спеціалісти мають можливість оперативно реагувати, змінювати параметри роботи і вирішувати проблеми в роботі сонячної електростанції

3. Конструкції власного виробництва, які забезпечують Вам  додаткових 8% генерації електроенергії

4. Безперебійну роботу і швидку окупність сонячних електростанцій потужністю 30кВт.  У випадку виходу з ладу інвертора ми замінюємо його на аналогічний на час сервісного ремонту протягом  1-2 днів. Ви не втрачаєте прибуток, адже ваша сонячна електростанція працює, поки ваш інвертор проходить гарантійний ремонт

5. Гарантію 36 міс. на виконані монтажні роботи.  Вона передбачає гарантію на: надійність кріплення фотомодулів (фотомодуль не зірве вітром), міцність і цілісність металоконструкцій, міцність бетонування (яке складає до 130см), цілісність електричних з'єднань в ланцюгу сонячної електростанції ( якщо сонячні фотомодулі розміщені на даху і в  ланцюгу буде обрив  - їх потрібно демонтувати і усунути проблему -  наші спеціалісти здійснюють цей ремонт   безкоштовно).  Гарантія від протікання вашого даху після монтажу сонячної електростанції.

6. Безкоштовне річне сервісне обслуговування вашої сонячної експлуатації. Це дозволяє виявити і усунути несправності про які ви можете навіть  не знати, і нести збитки від меншої генерації електроенергії. Як це відбувається можна подивитись тут   

7. Комплексний юридичний супровід для оформлення «зеленого» тарифу для фізичних осіб.

8. Прості інструкції по використанню станції.

Маєте вільне  місце для встановлення сонячної електростанції на даху чи прибудинковій території та можливість інвестувати від 5000$- залишайте заявку, ми прорахуємо вам  варіант сонячної станції та прогнозований річний прибуток.
Пропонуємо купити сонячні батареї, сонячні електростанції, сонячні батареї, інвертори напруги, відомих світових виробників.

Зателефонуйте нам:
+380676363663
+380636363661
Або завітайте до нас в офіс що знаходиться в:
м.Івано-Франківськ по   вул.Гаркуші 35 оф.11
залишіть заявку на нашому сайті  www.екоціль.com.ua
Ми в соцмережах  facebook
***

Відгуки